Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте бъдещи мамчета? Имам едно питане. В 20 гестационна седмица съм и ми откриха бактериална вагиноза. В изследването пише,че липсват лактобацили и че имам над 90% clue cells. Заключение ясно подчертана БВ от смесен морфотип. Изписаха ми полижинакс ваг за 12 дни и вагибион за 6 дни. Някоя лекувала ли е тази вагиноза така и дали се е повлияла. Четох че води до преждевременно раждане и си умирам от страх. Някоя да се е сблъсквала с това?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 107
Аз имах,само че в по-ранна седмица,после два пъти гъбички се появиха.В крайна сметка всичко излекувах и си родих навреме.Преди и след бременността не съм имала такива проблеми,гинеколога каза че се случвало.Не помня какво точно лекарство ми беше изписал,но и аз доста се бях стресирала.

# 2
  • Мнения: 329
И аз имах няколко пъти докато бях бременна. Първия път преди 20-та седмица, не помня точно коя, май към 17-та беше. И втория вече към края. Слагах Полиджинакс, нямаше никакви последствия (лоши), за дъщеря ми. Даже преносих. Точно преди да родя пак се оказа, че ги имам, но този път не ми дадоха нищо.

# 3
  • Мнения: 14
И аз имах няколко пъти докато бях бременна. Първия път преди 20-та седмица, не помня точно коя, май към 17-та беше. И втория вече към края. Слагах Полиджинакс, нямаше никакви последствия (лоши), за дъщеря ми. Даже преносих. Точно преди да родя пак се оказа, че ги имам, но този път не ми дадоха нищо.
Спомняш ли си само полижинакс ли слага или и някакъв аб

# 4
  • Мнения: 329
И аз имах няколко пъти докато бях бременна. Първия път преди 20-та седмица, не помня точно коя, май към 17-та беше. И втория вече към края. Слагах Полиджинакс, нямаше никакви последствия (лоши), за дъщеря ми. Даже преносих. Точно преди да родя пак се оказа, че ги имам, но този път не ми дадоха нищо.
Спомняш ли си само полижинакс ли слага или и някакъв аб
Да, имаше антибиотик Зинат. Само един път.

Общи условия

Активация на акаунт