Получавате ли картички от роднини и познати?

  • 1 976
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 399
Аз май съм единствената, която не възприема липсата на картичка от някого като знак, че ме е забравил.....
...
Изобщо обаче не го приемам като някаква драма цялото това нещо с картичките....

О, не съвсем не си единствената, и аз никак не страдам ако не получа картичка. И драма изобщо няма. Просто ми е малко досадно да ги пиша, а се страхувам че някой може да остане обиден ако се е сетил да ми прати, пък аз го пропусна. Даже чух нещо подобно преди няколко години.

# 31
  • Мнения: 2 907
Не, никой, абсолютно никой от Бг. не ми праща картички, аз спрях от скоро да пращам също. Тази година се навих на форумската акция да пращам и аз картички. Но е много ограничително да пратиш на 15 човека, а на другите 100 да не пратиш. Калинке, кажи ми нещо - като ти се иска да ти пратя картичка, откъде да ти изнамеря адреса, а? За много хора успях да го направя, ама за теб е много трудно, тъй като си маргинална особа ти  Wink

 Wink

# 32
  • Мнения: 1 363
Обичате ли да получавате електронни картички? Гледате ли на тях със същото око, на което бихте погледнали на ръчно надписаната, пътувала изстрадала картичка?

Аз хич не обичам електронните картички и даже не си правя труда да ги отварям. Направо изтривам.  Embarassed Признах си. Не, че ме зариват с такива де, но един човек е достатъчно да има и да ми праща за щяло и не щяло, дори за празници, които не празнувам.

# 33
  • Мнения: 2 825
И на мен не ми изпращат картички от Бг, само мама не пропуска колетчето за Коледа и Баба марта, съответно в него винаги има и картичка. Други не се сещат, но и на мен не ми пречи, знам че не са ме забравили, знам че не е и заради 2-та лева, просто роднините ми са такива  Tired

Общи условия

Активация на акаунт