Коледа наближава-радост да дарява !!! /18.12 - 24.12 /

  • 2 432
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 441
Привет мили момичета,
Аз нещо се притаявах последните дни, че не ми се пишеше и ми беше много криво, но малко ми помина и реших да се разпиша.
Коледното ми настроение все още никакво го няма, но поне ми е хубаво, че ще почивам - насторението ми е по-скоро почиващо  Mr. Green
Иначе плановете ми за бебшка почивка се завъртяха на 180 градуса, но сега няма да ви занимавам с това  Hug
Тъй като най-вероятно няма да мога да пиша повече днес и утре, а после съм в отпуск и тръгваме на път  travel ви желая весели празници, чудесни коледни моменти и много магични и необясними чудеса по празниците   newsm32

# 31
  • Мнения: 415
Е, браво, седмичната на втора страница  Sad
Хич ни няма коледното настроение  Confused
Я да повдигна духа, получих си резултатите от Плевен  Grinning Имам леко завишен пролактин, но всичко останало е в норма  Grinning
Поне с имунологични проблеми се разминах  Grinning
Остава да чакам резултата от генетичните.
Весела Коледа на всички   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 029
Браво, Джази!!!Дано и другите ти са ок!!! Peace
Лекси, честито!!!Желая ти лека бременност и здраво бебче!Много се радвам за теб! Hug
Честито и на другите бременни, които съм пропуснала.

Желая весели празници на всички и много успешна Нова Година!!!
Щастлива Коледа!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Я да повдигна духа, получих си резултатите от Плевен  Grinning Имам леко завишен пролактин, но всичко останало е в норма  Grinning
Супер! Продължавай все така в същия дух! Hug Пролактина ще го оправиш, особено щом е леко завишен!

# 34
  • Мнения: 7 716
На мен ми е малко тъжничко.

Затова да поиграем на една игра.
Всеки да разкаже, нещо което го е зарадвало последните дни.

Предната вечер съпругът ми почти цяла нощ беше на служебен коледен купон. И вчера цял ден и цяла вечер беше много гальовен, обичлив, любвеовилен, някак си оттърсил се от проблемите, един такъв целувателен както му казвам аз, само върви по мен и се гушка Laughing И така почувствах се много обичана и това ми хареса. Laughing

# 35
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Затова да поиграем на една игра.
Всеки да разкаже, нещо което го е зарадвало последните дни.
Ами преди два дни ми се случи една неприятна случка, но пък благодарение на нея за пореден път разбрах, че имам истински приятели и един невероятен съпруг  на които мога да разчитам в труден момент и това ме кара да се чувствам много щастлива. Grinning

# 36
  • Мнения: 9 096
Привет и от мен Grinning
Лали, много свежа идейка предложи, аз обаче няма с какво "емоционално" да се похваля, което да ме е зарадвало, но пък получих много хубави подаръци, снегът в Смолян ме зарадва особено много, а срещата ми с най-близката ми приятелка от детинство ме върна назад в детските ни години и ми стана много мило и носталгично Blush
Пускам ви малко снимки от Смолян.

# 37
  • Мнения: 7 716
Лелеле, колко е красиво, а София е една мърлява. Sad

# 38
  • Мнения: 4 324
Лелееее .:.Stef.:.  снимките са невероятни Simple Smile Много красиво и величественно Simple Smile

Та да продължим играта на Лали Wink Simple Smile (междудругото чудесна идея Simple Smile)
Успях да купя подарък на моето мило мъжле Simple Smile и този път не му казах какво съм му купила, скрих изненадата (друг път не ми се е получавало, все бързам да се похваля с покупките Simple Smile )
Второто нещо е че след малко имам среща с една приятелка която много исках да видя, но все нямаше възможност напоследък Simple Smile
Третото е че онова малкото човече (племенничката ми) така се гушеше в мен и така ми се радваше, като ме видя че ми разтопи сърцето Simple Smile Нямам търпение да я видя пак Simple Smile

# 39
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Днес моят мъж пораства с още една година и по този повод ви изпращам една виртуална почерпка Simple Smile

   

# 40
  • Мнения: 9 096
Честит ти рожденник  bouquet Да ти е жив и здрав Grinning
Лали, и на мен ми стана криво вчера като се прибрах в Пловдив, ужасно грозно е всичко...в Смолян направо изпитвах блаженство само като си зяпах през прозореца, а тук направо ме хваща депресията, да не говорим че пече едно слънце, все едно е лято Confused
Танче, и аз като тебе не устисквам да подаря подаръците на Коледа, та снощи още ги дадох Blush Браво на тебе, отсрамила си нетърпеливките като мене Laughing
Радвам се, че ви харесват снимките, исках да направя повече, но не остана време, тези са правени от колата по време на пътуването...
Прегръщам ви всички, много ви обичкам и ви пожелавам утре весела Бъдни вечер и весела Коледа после (това в случай, че не се вясна във форума до тогава)  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 213
KayRenn да ти е  жив и здрав съпруга.Да те обича и уважава. Heart Eyes  bouquet

Лали
страхотна идея  Hug
Аз мога да се похваля с това че мъжа ми в сряда ме изненада с любимата ми плюшена играчка.
Малко се вдетинявам , но се чувствам страхотно. Close-mas:
А в момента ме е оставил да си почивам, а той  newsm79 Laughing Laughing Laughing

От сърце ви желая на всички весело посрещане на Коледните празници!!!
И...... умната с пийването  Wink да няма   madnoel Joy Joy Joy
 
 santa2 santa2santa2

# 42
  • Мнения: 122
Predvaritelno se izviniavam za latinicata,no naskoro ni preinstaliraha Windows-a i v momenta niamame kirilica - shte triabva da se porovia kak da si instaliram flextype ili kakvoto tam beshe newsm78
Lali 4udesna ideia! Peace men v4era primerno mi stana mnogo priatno kato se pribrah ot rabota i vidiah 4e myja mi osven 4e kupil koledna ukrasa be6e i ia zaka4il iz vsi4ki stai Grinning ot niakolko dni vse se kanehme da napazarim niakakva ukrasa i vse ne ostavashe vreme,no eto 4e i vkyshti ve4e e malko po-koledno Wink
Ot syrce jelaia na vsi4ki vas mnogo shtastie i usmivki po praznicite(a i ne samo po praznicite razbira se Simple Smile )
oshte vednyj sorry za latinicata - shte gledam do drugia pyt kogato pisha tuk da imam kirilica  Confused

# 43
  • Мнения: 7 716
Виж ТУК как да използваш КРЕДОР, за да пишеш на кирилица. Laughing

# 44
  • Мнения: 122
Мерси Лали,но докато написах предното съобщение и веднага се допитах до чичко Гугъл Grinning  Та успях де в крайна сметка да си сложа Flextype,както се оказа супер проста работа било  Embarassed
Пак мерси за отговора  и весели празници!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт