Помогнете ми при избора на сушилна машина. Направо се обърках

  • 10 685
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Благодаря. Капацитетът е важен, а и нали се очаква семейството ни да се разширява:)
Проблемът, е че ще седи в перално помещение без отдушник и трябва да се съобразя с това.

# 16
  • Мнения: 386
Моята е електролукс,ползвам я от 2 месеца,с двете ръце съм за. Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Благодаря. Капацитетът е важен, а и нали се очаква семейството ни да се разширява:)
Проблемът, е че ще седи в перално помещение без отдушник и трябва да се съобразя с това.
Кондензаторен тип сушилня и само свързваш тръбичката за водата към мръцния канал. После ти си човека, сушиш о пееш Party

# 18
  • София
  • Мнения: 2 113
Аз имам AEG от няколко месеца. Правих проучвания преди да я купим, но изводът ми беше, че на нашия пазар интересът към сушилните е слаб и затова няма много голям избор в загазините. Моят модел е малко скъп (около 900 лева), но ме беше страх ако си спестя 200 лв., например, да не съжалявам задето съм дала останалите 700, та така...доволна съм:
до 6 кг., кондензаторен тип, с доста програми - най-важно за мен беше да има сензор за влажност, т.е. сама да преценява каква е влажността на дрехите и да си определя температура и време на работа. Не ми се искаше да избирам аз фиксирани програми и после да си сменям гардероба:) От тук http://www.aeg-electrolux.ru/node146.asp?ProdID=8084 проучих функциите й, защото в магазините за техника така и не попаднах на продавач-консултант, който да знае какво продава в раздел сушилни...уви:)
Страховете ми, че ще са много намачкани дрехите се разсеяха - вадя ги, обаче веднага след края на програмата. Засега я държа в дневната, но мисля да я сложа над пералнята върху винкелова поставка в коридорния гардероб, където в момента е пералнята, но едва след като сменим гардероба, защото сега не се побира - трябва да е малко по-дълбок. При мен работи около 2 часа, но пералнята ми е по-стара - центрофугата й е само 500 оборота и дрехите са доста влажни...е, поне не ми трябва отопление в дневната:))
Това е - дано съм била полезна:)

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз винаги така правя- първо изучавам моделите в руските сайтове,защото там има много добра информация за разлика от нашите компетентни консултанти и инфо в сайтовете на Технополис и Техномаркет. #2gunfire
Но не всички модели , които ги има там- ги има и тук и обратно.

Общи условия

Активация на акаунт