Къде в Пловдив??? - 99

  • 28 613
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 051
Споделете читав детски център за 4-5годишни. Без Тон бонбон и Capella. Всичко, което виждам в гугъл изглежда зле-подземни етажи, евтини найлонови покривки и кич. Всичко това на цената на един бъбрек.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
На лично изпратих номера на жената с погачите и питката. Утре ще взема и страницата във фейса и ще я кача тук.

# 47
  • Мнения: 1 881
Споделете читав детски център за 4-5годишни. Без Тон бонбон и Capella. Всичко, което виждам в гугъл изглежда зле-подземни етажи, евтини найлонови покривки и кич. Всичко това на цената на един бъбрек.
Много точно описано. Не мога да помогна. Ние наемаме аниматор и си избираме заведение, където да го пуснат.

Последна редакция: ср, 04 яну 2023, 07:38 от tara 2

# 48
  • Мнения: 2 925
Споделете читав детски център за 4-5годишни. Без Тон бонбон и Capella.
Екоплекс на бул 6-ти септември. Макуин мисля се казваше детския център.

# 49
  • Мнения: 734
Започнах "ударно" новата година,един господин ми ударил колата,докато си стоеше на паркинга.Сега ще оправям ли,сменям ли,калник,броня.Досега не ми се е налагало да ползвам такъв майстор и моля за препоръки,разбира се без ангажимент и държане на сметка после.(това в кръга на шегата,но зная ,че много хора се въздържат да помагат с информация,да не станат гарант,от който питащия не е удовлетворен).Просто правя проучване,за да избера удобен и читав сервиз

# 50
  • Мнения: 659
Papermint, прословутият сред авто-мото форумите Бат' Данчо работи невероятно! Не е в града, в Брестник е, но силно вярвам, че няма шанс да ме споменеш с лошо, ако се обърнеш към него. Оставям телефон за връзка
Скрит текст:
088 993 5172
Знам какво е и искрено съчувствам! Дано все пак ти е на късмет за остатъка от годината счупеното. 🤞🍀

# 51
  • Мнения: 12 241
Papermint, какво стана с котето?

# 52
  • Мнения: 734
Котето се опитваме да го върнем от ония свят.Сега е на стационар,за да му се вливат лекарства венозно,но е мнооого зле

# 53
  • Мнения: 1 186
Къде лекувате котето? Sad

Ние сме минали по пътя с тежко болно коте и е ужасно…

# 54
  • Мнения: 7 051
Виждали ли сте някъде такива боички в мини вариант? И в интернет не откривам

# 55
  • Мнения: 27 902
Имах път към магазин Сани, снимах това (пред едно от бившите цветарски магазинчета на ул. Царевец), може да е полезно:

# 56
  • Мнения: 734
Къде лекувате котето? Sad

Ние сме минали по пътя с тежко болно коте и е ужасно…
Капашиков,днес душичката му отлетя...

# 57
  • Мнения: 1 186
Искрено съжалявам, дано е на по-добро място. ❤

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
Съжалявам за котето ви!

# 59
  • Мнения: 231
Къде лекувате котето? Sad

Ние сме минали по пътя с тежко болно коте и е ужасно…
Капашиков,днес душичката му отлетя...
Съжелявам за котето ви . Ако не е прекалено (ако е премахнете поста) бих ви посъветвала да избягвате Капашиков   като ветеритар, за съжаление  съм чувала доста негативни мнения за мнего и съм виждала усложнения причинени заради негови грешки,  които после е замазвал с поведението си.

Общи условия

Активация на акаунт