Nail art -8

  • 14 503
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
lubopitko,егати ноктите Shocked Не ти ли се чупят? Изумена съм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Декорацията ти е страхотна Peace
И на приятеля ти hahaha hahaha hahahaтой май си гризка ноктите като мен[/size]

# 286
  • Мнения: 1 448
Ако може хелп как се прави "таксито" и на Майчица тънките линии, прочетох, че с тънка четчица, но ако може по-подробно  Praynig  Laughing Страхотни сте! Ще трябва и аз сериозно да се заема с изрисуването   bouquet

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 01:09 от baileys

# 287
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Любопитко, аз ако знаеш откога точа зъби на милото да го нарисувам и само му мрънкам след него, щото има големи нокти и растат адски бързо и ги режи всяка седмица, защото стават неузнаваеми и накрая като каза: Айде рисувай и мен ми стана едно такова.... гадно изчанчено да го надраскам.
А иначе твоите са страхотни!!!

А шахмата не знам как да го обясня.  newsm78 Правя всяко квадратче след другото. Първо най-долното ляво, кафяво, след него бялото и после пак кафявото. После се прехвърлям на втория ред и над кафявото е бяло и т.н. Самите квадратчета правя с дебела обикновена четка, която е изцедена добре, засичам отстрани и отгоре, за да стане право.. дано поне нещо си разбрала... newsm78

# 288
  • Мнения: 1 384
Благодаря ви ,момичета, за скорострелния отговор!   bouquet За следващия път ще знам Blush

# 289
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето какво си направих току що:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1931361

# 290
  • Мнения: 1 069
Майка Зайка, благодаря за съвета и това ще пробвам следващия път.

# 291
  • Мнения: 690
Това е вчерашното ми произведение  Laughing


Сега отивам да творя и после се завръщам със снимки

# 292
  • София
  • Мнения: 587
Преди малко като си преглеждах снимките установих,че може би не съм пуснала една предколедна декорация,която направих на една приятелка
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1904292           Дано не се повтарям Embarassed Embarassed Embarassed

И да отбележа,че днес съм много дейна в офиса - нямам почти никаква работа и до сега съм нарисувала 3 нови моделчета Crazy Надявам се утре да имам възможност да кача снимките Praynig

bibinceto,получило се е много красиво!  bouquet

# 293
  • Мнения: 690
strawberry май не си я пускала  newsm78

Хайде на декорацийките - мокри, пресни и чудесни  Laughing

# 294
  • Мнения: 32
Искам да попитам каква е разликата м/у акрилните бои и лака за нокти? И по-трайна ли е декорацията с акрилни бои?

# 295
  • Варна
  • Мнения: 917
bibince как го постигаш този ефект?

# 296
  • Мнения: 1 069
bibinceto, всички са чудесни, но черното с белите черти ми хареса най- много. Сигурно ще го пробвам някой път, с твое разрешение!

# 297
  • Мнения: 622
Илонитке, да гризе си постоянно ноктите, непрекъснато пръстите са му в устата и редовно отнася шамари през ръцете... Joy
Кате, той моя реши да ме развесели, защото нещо бях унила и взе сам да се рисува. Даже използа уреда за точки и то доста професионално. Явно доста добре ме е наблюдавал... Joy

# 298
  • Мнения: 198
http://snimka.bg/album.php?album_id=93852 Ето малко мои декорации,доста има дето са краднати от Бибинцето особено,ама кой не краде от нея Hug

# 299
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Заповядайте Hug!!!
Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт