Nail art -8

  • 14 488
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Браво Наде,струваха си дъъъъъъългите ти опити Hug
Много ми хареса това  bouquet

# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ауу, Наде, това е страхотно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1762860

# 47
  • Мнения: 299
радвам се че вие харесало Simple Smile

# 48
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Наде откраднах ти  го Heart Eyes
Току що се намацах Hug

# 49
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Наде откраднах ти  го Heart Eyes
Току що се намацах Hug
Не вярвам, докато не видя Crossing Arms!!!

# 50
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
http://s88.photobucket.com/albums/k170/petia_ga/dekoracii/?actio … rent=100_3632.jpg Съжалявам че нестана добре но вече ми се скпват боичките.

# 51
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Мамо Мери,ще видиш обещавам Peace,но по-късно Wink

# 52
  • Мнения: 690
Преди време имаше едни лакове бяха три цвята черен, червен и бял. Та примерно се лакираш с бял обикновен за лакиране и като изсъхне се слага от този черният и той като изсъхваше се напукваше ставаше жестоко. Сещате ли се?

# 53
  • Мнения: 32
Преди време имаше едни лакове бяха три цвята черен, червен и бял. Та примерно се лакираш с бял обикновен за лакиране и като изсъхне се слага от този черният и той като изсъхваше се напукваше ставаше жестоко. Сещате ли се?

Да, аз имахтакъв лак.

# 54
  • Мнения: 12 909
Това последното много ме заинтригува. Дали ги има все още тези лакове или пък ако ги няма, някой знае ли как може да се постигне такъв ефект?

# 55
  • Мнения: 690
Преди време имаше едни лакове бяха три цвята черен, червен и бял. Та примерно се лакираш с бял обикновен за лакиране и като изсъхне се слага от този черният и той като изсъхваше се напукваше ставаше жестоко. Сещате ли се?

Да, аз имахтакъв лак.

Лелеее ще откача. Не мога да се сетя какво пишеше на шишенцата... Толкова искам да ги намеря. Моля Ви ако се сетите кажете на коя фирма бяха  Praynig

# 56
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Преди време имаше едни лакове бяха три цвята черен, червен и бял. Та примерно се лакираш с бял обикновен за лакиране и като изсъхне се слага от този черният и той като изсъхваше се напукваше ставаше жестоко. Сещате ли се?
И аз имах такъв Party,но не помня на коя  фирма са Rolling Eyes.Те се напукваха като крокодилска кожа.Наистина беше доста яко.Не съм ги виждала никъде да се продават,но ако намеря ще ти кажа,ако не ме лъже паметта ги бяха пуснали преди около 5 години.Ще се  опитам да намеря шишенцето да видя каква мярка беше,ако го пазя разбира се. ooooh!
Питах сега говорих със сестра ми и тя се сети че лака се е казвал "Кроко" такава му е била марката.А и когато го имаше беше на мода.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 19:04 от pеtia

# 57
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък за пръв път чувам за такива лакове newsm78

# 58
  • Мнения: 5 299
Ух, Че мнго сте изписали. Не мога да ви изЧета Laughing Влизам само да видя какво си правите. Мен хиЧ ме няма ooooh!

Едно голямо БРавО на всиЧки творящи.  bouquet

# 59
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ух, Че мнго сте изписали. Не мога да ви изЧета Laughing Влизам само да видя какво си правите. Мен хиЧ ме няма ooooh!

Едно голямо БРавО на всиЧки творящи.  bouquet

И що те Няма??? Rolling Eyes
Не ти се твори, не ти се снима, нямаш вдъхновение или нещо друго...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт