Kонкурсите - за и против

  • 1 775
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Имам 12 годишна дъщеря и няма да коментирам.Всяка майка си преценява сама за себе си.Историята познава много експлоатирани деца-звезди:Брук Шийлдс,Макъли Кълкин и т н.Все пак няма нищо лошо.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 383

По темата - против всякакви конкурси съм. Naughty


Против всякакви конкурси съм - втори път!
 

# 32
  • Мнения: 5 462
Имам 12 годишна дъщеря и няма да коментирам.Всяка майка си преценява сама за себе си.Историята познава много експлоатирани деца-звезди:Брук Шийлдс,Макъли Кълкин и т н.Все пак няма нищо лошо.
В кое няма нищо лошо , че нещо не разбрах ??? newsm78  Shocked

# 33
  • Мнения: 1 732
Ами кичозна картинка ми се вижда...
Язък за момичето! Може и да е било симпатично преди всичките манипулации, интервенции и нам`там кво си...

# 34
  • София
  • Мнения: 2 958
Както е писала Дея, да му мислят родителите...
Против съм за този вид конкурси за лица под 18г.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 408
Имам 12 годишна дъщеря и няма да коментирам.Всяка майка си преценява сама за себе си.Историята познава много експлоатирани деца-звезди:Брук Шийлдс,Макъли Кълкин и т н.Все пак няма нищо лошо.
В кое няма нищо лошо , че нещо не разбрах ??? newsm78  Shocked
В конкурсите, мисля.
И за мен не са толкова страшни. Все пак аз не бих пуснала дъщеря ми, преди да навърши 16, а след това ако много настоява и има голямо желание за себеизява на подобно поприще,ще видим как ще се справим.

# 36
  • Мнения: 4 555
В синхрон с всичко, което съм чувала по темата за конкурсите и начина, по който се избира победителката, (имам позната, участвала в Мис България), не вярвам, че победителката е станала такава само благодарение на ослепителния си чар и не мисля, че там имат работа 13 годишни. Да не говорим, че тези неща не стават без знанието и съгласието на родителите  Sick

# 37
Направо съм отвратена!Майка съм на почти 8 годишно момиче.Възмутена съм че границата на пошлост е паднала драстично.Преди няколко години 16 годишните бяха на мода,а сега!???
Миналата седмица модна агенция посетила училището ,в което учи детето ми.Избрали я на предварителен кастинг / По какъв критерий?/ и тя беше страшно доволна,че й дали покана за официален кастинг в някаква зала в центъра.Баламосвали децата с разни подаръци.Дори ми се обадиха да ни поканят за участието и да носиме снимки на детето за фотогеничност.
Не знам ,или аз съм старомодна или света се е пообъркал,но не мисля че трябва сами да тикаме децата си да стават подлога .
   Оле, и аз така.Ами и аз имам дъщеря и ако поиска да участва в конкурси на 12-13г. ще лудна.Ми то това дете  не бих му дала годините.Божке, на 13г. бях още завеяно хлапе и нямах грам цици hahaha, а сега децата са други.
    Подкрепям единствено конкурси/за малолетни/, касаещи талантите и способностите на детето.Наистина какво им "придава"(както се изразява баба ми) такъв конкурс-само ги прави по-нагли и самоуверени, както се изказа някой по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт