Случи ми се нещо странно XXVII

  • 92 126
  • 831
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 242
А дрон!?

# 781
  • Мнения: 265
Да се включа и аз с нещо “странно” от вчера. Нямаше ме вкъщи за около ден и половина. Прибирам се вчера, четвъртък в 3 следобед. Седнах да свърша малко работа на лаптопа. Към 6 чувам някакъв шум,в началото не разбрах какво е. Ставам и започвам да се оглеждам,става ясно че от някъде капе вода. Влизам в банята,тече душа. Това се е случва много често,но около 20-30 минути след като съм се къпала. А последно съм си взела душ вкъщи сряда сутринта преди излизане. Имаше си стабилна локвичка,не е било няколко капки. За 2 години в този апартамент не ми се е случвало никога,нито толкова обилно дори непосредствено след душ.

# 782
  • Мнения: 3 598
Да се включа и аз с нещо “странно” от вчера. Нямаше ме вкъщи за около ден и половина. Прибирам се вчера, четвъртък в 3 следобед. Седнах да свърша малко работа на лаптопа. Към 6 чувам някакъв шум,в началото не разбрах какво е. Ставам и започвам да се оглеждам,става ясно че от някъде капе вода. Влизам в банята,тече душа. Това се е случва много често,но около 20-30 минути след като съм се къпала. А последно съм си взела душ вкъщи сряда сутринта преди излизане. Имаше си стабилна локвичка,не е било няколко капки. За 2 години в този апартамент не ми се е случвало никога,нито толкова обилно дори непосредствено след душ.
Пуснете това и в теми за ремонти или майстори ВиК, докато локвичката е още локвичка.

# 783
  • Мнения: 242
Може би се смесват две близки реалности за много кратко време. И пак казвам, че това е следствие експериментите с колайдерите. Сега може и щото наближава квантовият преход да е, но за мен е това.

# 784
  • Мнения: 3 598
Може би се смесват две близки реалности за много кратко време. И пак казвам, че това е следствие експериментите с колайдерите. Сега може и щото наближава квантовият преход да е, но за мен е това.
Е, тия експерименти са по-нови, на мен някои събития, за които разказвах скоро, ми се случиха през 80-те. Вероятно има и други с по-голяма давност, надали е свързано с колайдера.

# 785
  • Мнения: 242
Американският е създаден 1967. Фермилаб.
Освен това Експериментът Филаделфия е нещо, което действително се е случило, така че пространствено-времевият континуум отдавна е разбалансиран от ядрените физици.

# 786
  • Мнения: 3 598
Американският е създаден 1967. Фермилаб.
Освен това Експериментът Филаделфия е нещо, което действително се е случило, така че пространствено-времевият континуум отдавна е разбалансиран от ядрените физици.
Не бих казала, че информацията за тези горните е точно достоверна, по-скоро се касае за предположения. Имам си винаги едно наум, особено в контекста и на всички събития оттогава насам, включително по времето на ВСВ.
При тези способности /още оттогава!/ някои нямаше да прибягват до войни по цял свят /да не им ги изброявам всичките за последните 50 години/, за да си постигат целите. Щяха да ползват други методи.

# 787
  • Мнения: 398
Нали се пишеше в темата за загубени вещи и как да ги открием. При мен разтворена ножица не проработи.
Ако някой се сеща за някой трик за откриване на вещ, моля пишете. Всеки ден плаче за нея.
Ще разкажа при мен какво проработи преди години,което сигурно е чисто съвпадение,но:

Скрит текст:
Имам малка кутия с ценни бижута,на която като ми хрумнеше отвреме навреме променях мястото на съхранение/криене и която по принцип ползвам рядко в ежедневието.От последното ползване на бижута от нея беше минал повече от месец и решавам да сложа нещо ,но не я намирам на никое от местата,на които съм я крила въобще някога из къщата,обърнах всичко.Бях много тъжна от загубата не толкова по финансови,колкото от сантиментални причини,защото всяко бижу имаше история и ми носеше спомен.Межодувременно се бях хванала да претребя цялата къща,остана само едната спалня.Отидох на църква,помолих се,пуснах в кутията за дарения малка сума,прибрах се,прекадих цялата къща.Захванах да претребя и последната стая.Започвам от раклата,вадя един юрган-тежък,вълнен от едновремешните,наследство от баба ми-завъртам се да го сложа на леглото и в този момент от него се изхлузва и пада с трясък на земята кутията с бижута.Аз направо онемях,вече ги бях прежалила в душата си и не можех да повярвам,че ги виждам отново.А със сигурност бях бъркала и ги бях търсила там,но не бях вадила целия юрган.За кутията съм убедена,че в някакъв момент аз сама съм я пъхнала там,където я намерих,просто съм го направила без да запомня и съм я скрила от себе си.

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 16:58 от Maya Alexandrova

# 788
  • Мнения: 4 244
Добре, че не сте пуснали жалба в полицията, та заради заплесията си да обельосате жената, която ви чисти. За мен разказаното не е странна случка, просто най-сетне лично сте се захванала да си изчистите къщата.
Свекър ми така набеди една много мила и грижовна санитарка, че му е откраднала очилата. В прав текст ѝ го заяви. Жената беше в паника, защото нямаше как да докаже, че това твърдение е невярно. Добре, че ние знаехме, че е постъпил в болницата без очила и... просто вече изкуфява. Милата, едва я успокоих.

Летящото нещо над Поморие - прилича ми на хвърчило. Може би снимайки го не сте видяли кой държи въженцето.

# 789
  • Мнения: 5 728
Аз се впечатлих, че кутията се крие на такива места, при положение, че хората които идват в дома са отбрани.

# 790
  • Мнения: 4 244
Е, то се крие заради неканените гости Simple Smile

# 791
  • София
  • Мнения: 790
Летящото нещо над Поморие не е дрон,балон или хвърчило,летеше много нависоко,едвам забележимо с просто око,погледнах го през 6 пъти зум и го заснех така,както е макса на телефона ми.Летеше много бързо на моменти,с определена посока,навлезе в облаците и не се показа повече след края им,нито се върна в началото на облаците,изчезна.

# 792
  • Мнения: 3 598
Летящото нещо над Поморие не е дрон,балон или хвърчило,летеше много нависоко,едвам забележимо с просто око,погледнах го през 6 пъти зум и го заснех така,както е макса на телефона ми.Летеше много бързо на моменти,с определена посока,навлезе в облаците и не се показа повече след края им,нито се върна в началото на облаците,изчезна.
Възможно ли е да си виждала крилото на самолет /детайл/, отразяващ светлината? Аз точно в този вид наистина не съм виждала, но не знам дали при определени условия не е възможно.

# 793
  • София
  • Мнения: 790
Кубратова, гледахме го с мъжа и сина ни,на никой не му заприлича на самолет или нещо познато,затова качих видеото.
Веднъж пак ни се случи да се чудим какво лети,но беше тъмно и аз пак със зум погледнах,снимах,почакахме и се разкри самолет.

# 794
  • Мнения: 398
Добре, че не сте пуснали жалба в полицията, та заради заплесията си да обельосате жената, която ви чисти. За мен разказаното не е странна случка, просто най-сетне лично сте се захванала да си изчистите къщата.

А още по-просто е да знаете кога е подходящо да правите изводи за хора,които не познавате въобще.Дамата,под чийто пост коментирах пита за трик,който да приложи при търсене на нещо изгубено и аз споделих какво е проработило при мен,което разбира се не е нищо странно,даже сигурно е просто някакво съвпадение,но така или иначе въпросът е зададен в тази тема и отговарям тук.Ще се наложи да редактирам поста си,за да няма още волни съчинения.В случая не съм се хванала да чистя,а да претребя-т.е. всичко извадих и преподредих,за да се убедя дали не съм забутала сама кутията,както се оказа.Жалба не пуснах,защото инспекторът каза,че е безсмислено поради факта,че тя има свободен достъп до дома и отпечатъците й са навсякъде,т.е. и да бях го направила въобще нямаше да я обельосам,но със сигурност напразно щеше да влоши отношенията ни и добре,че не го направих.

След кончината на ММ имам толкова много наистина странни случки и сънища,колкото не можете да си представите,но е излишно да ги разказвам в тема,където 90 % от хората са скептични критикари и сеирджии.
За да не е само спам едно странно нещо мога да спомена-от как се случи тази почти внезапна загуба не мога да пусна диск с наши филми на никое устройство у дома-лаптоп,настолен компютър и две устройства DVD.Сякаш нарочно са блокирани и всеки мой опит е безуспешен.Навярно си има техническо обяснение и ако извикам специалист ще ги оправи,но някак все го отлагам или забравям.Наскоро исках да пусна диска от сватбата ни ,когато имахме годишнина,не тръгна,а сме го гледали толкова пъти.

Общи условия

Активация на акаунт