Това беше....свърши се.....

  • 3 876
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • ново
  • Мнения: 5 964
Liorena, а с каква упойка беше операцията? На колко годинки е дъщеричката ти? След операцията има ли специална диета?
Благодаря ти за отговорите предварително Hug На Ади желая здраве и Коледа с много подаръци и усмивки Laughing

# 31
  • Мнения: 4 915
Радвам се за вас!  Simple Smile

Аз съм имала проблемна трета сливица и си спомням едно детство, в което постоянно пиех лекарства, мажеха ме с разни неща, лапи от синап, сиропи за кашлица, инжекции и т.н... Tired

Докато на 6 годинки след двоумене между две лекарски мнения, нашите взимат решение да се премахне третата сливица. Според майка ми: "след махането болестите спряха, като отрязани с нож" - а що антибиотици съм изгълтала до онзи момент... ooooh!

Сега съм принципно здрав човек и боледувам много рядко. Пожелавам и на Ади здравословните проблеми да се сведат до минимум, дори вярвам, че ще е така.

Всичко добро и спокойни, и весели празници!

# 32
  • Мнения: 1 455
Лио, ако може и аз да попитам нещо. В Транспортна болница работят ли със ЗК или всичко се заплаща? Днес и ние бяхме на УНГ специалист и се оказа, че Тони и Цвети са с уголемена трета сливица и след празниците ще ги оперират и двамата. Тази година ми беше кошмарна и като гледам как ще започне и следващата...идва ми да хвана гората  Tired

# 33
  • Мнения: 5 531
В Транспортна болница работят с касата и прегледите с талон са безплатни, но самата операция е платена. Но Лио е права, отделението е хубаво, чисто и приятно. Предразполагат децата и не ги стресират, нас ни посрещнаха с торба играчки в деня на операцията. И всички лекари обясняват много добре. Оперират с пълна упойка. Успех на всички..

# 34
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да, имаше и плик с играчки в стаята, даже в петък мисля да занеса и аз един плик като ходим на контролен преглед.
Упойката е пълна, Ади е на 4г и 3 месеца, почти 4 месеца.
проф. Едрев не работи със здравната каса.
довечера ще пиша повече.

# 35
  • Мнения: 46 518
Браво! И без проблеми занапред  Hug

От личен опит знам, че е голямо обекчение за детето  Peace

# 36
Браво!Радвам се за вас.Весела коледа! :

# 37
  • Мнения: 3 268
Желая ви и аз весели празници и бързо възстановяване!

# 38
  • Мнения: 3 456

Упойката е пълна, Ади е на 4г и 3 месеца, почти 4 месеца.

довечера ще пиша повече.
На колко години най-малко може да бъде оперирано дете от трета сливица. Моята дъщеря е на 2,6 и всички лекари ми казват, че е много малка още..., а аз докато стане на 4  ще превъртя вече #Crazy #Cussing out

# 39
  • Мнения: 3 271
Браво, че вече беснее. И Вики се възстанови много бързо и наистина болестите се отрязаха. Не искам да си спомням за кошмарната минала зима  ooooh!
Много здраве и усмивки й желаем!

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
не знам колко е мин. възраст за вадене newsm78

Милена, ако знаеш и аз как искам да забравя последните 15 кошмарни месеца, особено последните 6 - тази кашлица просто беше станала непоносима, ужас беше, а тези секрети, майко мила ooooh!, чудо на чудесата беше ooooh!......дано всичко бъде за добро.

# 41
  • Мнения: 3 271
Лио, дано всичко това е вече зад нея и сега да е едно много здраво човече! Какъв по-хубав подарък за празниците Simple Smile

Много се радвам за вас!!

# 42
  • Мнения: 3 835
E, Liorena, браво, толкова се радвам, че най-после мина, и че всичко е било наред. Мислих ви, но да ти кажа повече заради теб, защото знам колко ще се притесняваш, и какво ще ти е, а не толкова заради операцията. Дано от тук нататък, вече да нямате проблеми, желая ви го от все сърце. Много целувки на малката героиня!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Благодаря ти Тео, и за подкрепата през цялото време.  bouquet


Утре сутрин сме на първи контролен преглед след операцията.
Ади от снощи яде абсолютно всичко, все едно никога нищо не са и правили, това е много, много странно за мен, до вчера на обяд казваше, че я боли малко, а от снощи просто коренна промяна.
пример: днес на обяд изяде - пилешка супа, доста сериозно количество, второ - любимото и по думите и печено кисело зеле и 2 мандарини за десерт.

В ушите дори не подозира какво има Wink

дори в момента съм до нея, тя спи до мен, и даже не я чувам да диша, което преди .... ooooh!беше абсурд, а сега имам желание да погледна дали диша изобщо, толкова тихо спи - това да спи със затворена уста, както в момента, не помня от кога не е било ooooh!

едно време, при мен лично, третата сливица не е рецидивирала, дано и при Ади да е така Praynig

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 00:17 от Liorena

# 44
  • София
  • Мнения: 13 206
Хееееей Лио, много се радвам, че всичко е наред вече!!!!
Да цункаш много, много Ади от мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт