"ДЕКЕМВРИ е и бебенцата сладки бързат да дойдат при мама и татко!"

  • 15 978
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 893
Муце понеже педито трябваше да запише малката и каза като вземем Удостоверението за раждане да отидем да я регистрира.... и така и така ще ходим да я вземем малката, между другото да ни погледне Wink

Sarra ушичките ги пазим колкото можем, после ги почиствам с клечки с ограничител  Peace
и ние имаме такива белещи се сгъвки, но мисля че от зехтина и от крема на "Penaten" против подсичане, минават полека-лека  Thinking
гърдите вече не ги цедя, малката ме изсмуква до дупка  Mr. Green
и ревем като магаре при преобличането  Mr. Green като се къпем явно ни харесва вече защото мълчи  Mr. Green особено по гръб като я сложим и поливаме шкембето  Mr. Green
при мазането и правя леко масажче и това явно също и допада  Thinking
но така реагираме естествено АКО НЕ СМЕ се събудили ОЗВЕРЕЛИ от глад  Wink

# 286
Sarra, ние бяхме ходили на лекция за къпането в училище ма-ма (макар че дължа голямото благодарско  на майка ми дето показва на две бани Rolling Eyes) - та от ма-ма за ушичките ми казаха че първия месец са запушени, тъй че няма нужда от пазене (някаква кожичка или нещо такова). Едната вечер без да искам му полях вода в ушето и действително нямаше никаква реакция, значи вода не влиза... засега поне - а после как ще пазим - нинам...  newsm78 Иначе установявам, че детето врещи като го къпем гладно, а ние обикновено така правим - но от днес мисля да изместим по-рано къпането, да не е толкоз озверяло от глад.


# 287
  • София
  • Мнения: 6 798
Сара, тука съм, всичко е ОК, ама не ми стига времето за компа... Laughing

# 288
  • Мнения: 572
Добре, значи съвсем в реда на нещата си ни е всичко. Момичета, аз разгледах и някои други теми - относно режима на хранене, да го спазвам ли или не, жълтенцата и даването на глюкозата, както и относно кърменето и цеденето...Да ви кажа, смятам да не я ограничавам с никакъв режим на хранене вече, повечето деца тук са отгледани с кърмене на поискване и са си съвсем нормални, глюкозата предизвиква колики (при нас също!) и цеденето - само при наложително натежаване на гърдите. Кълмата няма да спре, ако се вслушвам в гласа на детето си.

Само се моля да нямаме повече колики..., че ми свърши цяло шише Инфакол, заради тъпата глюкоза, която давахме за жълтениата. А е можело и само на кърма да бъде и щеше да си й мине от само себе си.

lia25, как си? Нямаме скоро новинки от теб!?

Общи условия

Активация на акаунт