Кристален уред за премахване на окосмяване

  • 17 440
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравей, напоследък доста често срещам "кристален уред за премахване на косми". Предполагам, че няма да има никакъв ефект, но все пак да попитам, някоя от Вас ползвала ли е ? Какви са впечатленията? Ако са добри коя марка ползвате?

# 1
  • Мнения: 4 009
Ефект има, абсолютно същият като от самобръсначка + малко ексфолиация заради грапавостта. Нищо, което не може да постигнете сама с обикновена гъба за баня + самобръсначка. Отнема повече време от самобръсначката. Всички останали магически свойства, които му се приписват са измислици. Нямам и не съм ползвала, но съм чела ревюта, когато започнаха да ми излизат подобни реклами преди година и нещо.

# 2
  • Мнения: 37
И аз се чудих това дали действа...но явно и тук никой не го е ползвал, че да сподели мнение

# 3
  • Мнения: 1
Аз го ползвам и съм доволна отчасти... Да действа, но не е нещо лал, косми се появяват на 4-5 ден при мен. Отначало го ползвах само ако съм пропуснала някъде косъмчета, вече го използвам по-често, защото ми е удобен, като бързам за някъде или като не съм имала време под душа за самобръсначка или за кола маска. Не бих го препоръчала на дами с чувствителна кожа. И не е нужно да давате толкова пари за така нашумялата марка. Имам 3 бр. "Нашумялата марка" от "Ebay" и от "Ali express" ЕДНАКВИ СА!

# 4
  • Мнения: 37
Аз реших да го пробвам тъй като не успях да намеря много мнения освен под техните постове във фейсбук. Ами да, както Vilplam е написала - действа, но косми се появяват отново може би на 4-ти 5-ти ден. Не е лошо, но може би просто като алтернативен метод ако си на път и няма къде да свършиш тази работа с обезкосмяването. Хубаво е, че не ти трябва вода - просто директно върху суха кожа.

# 5
  • Мнения: 37
Включвам се пак по темата да дам ъпдейт - днес например много бързах сутринта и видях, че са се появили някакви косми по краката (по принцип съм с лазерна епилация, но не са направени всички процедури и се появяват от време на време) и буквално седнах за 30 секунди на един стол, облечена в рокля и се минах с кристала. Удобство е при такива ситуации Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте, да посъбудя темата - дали би бил подходящ такъв кристал за малка госпожица като първи метод за обезкосмяване? Той като самобръсначка ли е или успява да откъсне от корен?

# 7
  • Мнения: 37
По-скоро е от типа на самобръсначката + пилинг - рони се горния слой на кожата и е добре са се намаже с крем, защото стои суха. Не мисля, че космите ги откъсва от корен (може и да има единични случаи). Също така може да има и зачервяване. Не е болезнено, но се усеща триене все пак, не е съвсем като при бръснене.

Общи условия

Активация на акаунт