Колко подаръка ще сложите под елхата?(за децата... )

  • 1 909
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ще сложа ...хм, 4 подаръка  Hug За децата, половинката и на леля м момиченцето  Grinning
Дано и за мен сложи подарък,  някой заблуден дядо Коледа  Blush

# 31
  • Мнения: 6 461
Дано и за мен сложи подарък,  някой заблуден дядо Коледа  Blush
И аз тъй викам ама няма кой да ме чуе.......... Crazy

# 32
  • Мнения: 1 756
зА МАЛКОТО МИ СЛЪНЧИЦЕ имам ве4е 5 подаръка,люлеещо се кон4е,маса с два стола,влак електри4ески,подскачаща топка с дръжки и пъзели на дисни дървени за картини, засега това Peace

# 33
  • Мнения: 505
Под нашата елха 3 - един по-голям и два малки. Но ще се обиколят още 3 елхи, така че ще има доста подаръци. Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Под нашата елха ще има подаръци само за малката /за съжаление така и не научих татко й да ми прави подаръци, нито да се впечетлява от направените от мен Sad/.
Т.к. подаръците са предимно джунджурийки, ще са много и всеки ще опаковам отделно. Ще са поне 7-8 пакета и ще падне голямо късане на хартия Laughing. А после ще обиколи и елхите на бабите и дядовците.

# 35
  • Мнения: 3 042
Под нашата елха ще сложа само подаръците за децата. По един за всяко. Каката така и не си направи поръчка до Дядо Коледа и след обяд ние с татко й ще трябва да и поръчаме  Wink, пък дано и хареса.
Другите подаръци ще си ги разменим бяз да ги слагаме под елхата.

# 36
  • Мнения: 2 922
За детето ще има 3 подаръка.
За мъжа ми също.
За мен един... но голям  Laughing

# 37
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
В голяма чуденка съм как да процедирам.
Направо незнам, нито дрехи му трябват, нито играчки, проблем ми е да измисля нашия подарък.
може книжка...
 и ние ще сложим само за малките по един подарък,за големите се чудя още  Thinking ,торбичките със сладки изкушения и плодове са за сурвакането на Нова година

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Общо станаха вече 5...  Confused

Първо купих 2 подаръка, като единия се наложи да го дам веднага, че ме видя с торбите, днес купих още 2 - неща, с които наистина седи и се занимава и й е интересно. Петият съм го оставила да го подарим баш на Коледа  Laughing. А четвъртият беше подарък от Дядо Коледа в градината, но пък си е купен с наши пари.  Crazy

# 39
  • Мнения: 3 740
При нас Дядо Коледа винаги изсипва под елхата големия чувал: нашите 4 деца получават поне по една книга, дреха, торбичка със сладки неща, някаква играчка, за нас с мъжа ми също има по нещо, нали и ние сме участници в купона, за зълва ми, свекърва ми и племеницата също има изненади, така че се получава голяма купчина и големи писъци и радост при отварянето на сутринта на 25.12. Освен това и децата вече започнаха да ни правят подаръци, но те ни ги поднасят, след като отворим пакетите под елхата. Общо взето, цялата сутрин на Коледа минава сред шумолене на опаковки, хрупане на сладкиши, възклицания "Дай и аз да видя!" и разлистване на страници. Любимият ни семеен празник. Wink

# 40
  • Мнения: 3 479
Мноооооооого подаръци ще сложа под елхата. То с три деца няма как да е друго яче Party. За Криси и Мати ще има по един подарък от нас, по един подарък от баща ми и по един подарък от сестра ми. Пепи си пожела подаръците от баща ми и сестра ми в пари и вече се кипри с новата си каска за сноуборд. Разбира се, ние сме му приготвили подарък отделно. Освен това, ще има едно подаръче за мъжа ми от моя Дядо Коледа Wink и надявам се, че ще има поне един и за мен Blush. Освен това съм приготвила подаръци за 7 деца на мои приятелки. Племенничките вече са накипрени с подаръците от мен, пък сестра ми каза, че ще дочака Коледа, за да си види подаръка от нас, който всъщност е семеен. Grinning
Така като гледам купът с подаръци ще е по-голям от елхата и май ще трябва догодина да се ориентирам към по-голяма елха smile3503

# 41
  • Мнения: 891
Под нашата елха ще има само 1 подарък  - за дъщеря ми  Peace
А за възрастните никога не съм купувала подаръци.

# 42
  • Мнения: 14 654
довечера ще сложа един подарък под елхата- за сина ми.
подаръците за родителите ми и сестрите ми са под тяхната елха

# 43
  • Мнения: 439
Два подаръка за сина ни-музикална кутия и конструктор

Общи условия

Активация на акаунт