Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 577
  • 175
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 274
Не съм и не бих пробвала, предпочитам колата. Peace

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не си щавете пепрудките с депилатоар.
Първо: на тези продукти рН - то е МНОГО високо - 12,0 - 12,5
Второ: съдържат химия, която може де предизвика голяма възпаление не само на кожата, но и на лигавицата.
Трето: Колкото и да не миришат на първо четене, в момента на допир с кожата положението става много миризливо.
Четвърто: Каквото и да съдържа вътре (масла, екстракти), са само за реклама. В тази агресивна среда нищо не би омекотило крем - депилатоара.
Поздрави!   bouquet
Предполагам, че и някаква киселина съдържат.

# 107
  • Мнения: 2 336
Не си щавете пепрудките с депилатоар.
Първо: на тези продукти рН - то е МНОГО високо - 12,0 - 12,5
Второ: съдържат химия, която може де предизвика голяма възпаление не само на кожата, но и на лигавицата.
Трето: Колкото и да не миришат на първо четене, в момента на допир с кожата положението става много миризливо.
Четвърто: Каквото и да съдържа вътре (масла, екстракти), са само за реклама. В тази агресивна среда нищо не би омекотило крем - депилатоара.
Поздрави!   bouquet
Предполагам, че и някаква киселина съдържат.
Повечето съдържат кълциев тиогликолат (сол на тиогликоловата киселина). На тях се дължи прекрасната миризма. За да се покрие тя се влага огромно количество парфюмна композиция, която сама по себе си е алерген в повечето случаи.
Освен това съдържа калиева основа, за да се достигне това високо рН, което е необходимо, за да подейства крем - депилатоара.

# 108
  • Мнения: 4
аз също съм ползвала защото от бръсначката ми излизат обриви и не всички миришат лошо и съм много доволна

# 109
  • Мнения: 2 677
Не съм опитвала, кола маската си е класика. Mr. Green

# 110
  • Мнения: 929
Ползвам епилатор, но не мога във всички зони които ми се ще  и довършвам със самобръсначка.

# 111
  • Мнения: 2 039
Има си кремове специално за тези зони.Пробвала съм на Вийт,супер си е,ама от колата по-добро няма  Peace

# 112
  • Мнения: 14
от колата по-добро няма  Peace
newsm10

и аз съм на това мнение. Откакто ходя на коламаска направо се родих.

# 113
  • Мнения: 148
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков

# 114
  • Мнения: 3 316
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков
   Thinking   Lele,na koq marka?

# 115
  • Мнения: 4 770
    Shocked Shocked Shocked    И аз да питам!   Кажи моля!     Sick

# 116
  • Мнения: 4 053
............. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков

това,че си се изгорила,според мен е,че не си спазила указанията
а,и няма значение дали е марков или не е,
съдържанието на всики е почти еднакво,
във всяка опаковка има начин на приложение,
и там ясно е описано начина на мазане,
и това колко време е препоръчително да се седи с депилатоара Wink

# 117
  • Мнения: 4 770
  Не мисля така, всеки човек има различна чувствителност. За някои метода не е подходящ точно поради тази причина.

# 118
  • Мнения: 2 039
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков
И аз се бях изгорила здравата веднъж на подмишниците  Sick Ама сама съм си виновна,защото след като видях,че са останали няколко косъмчета,реших да повторя процедурата и ефектът беше рани по целите подмишници  RageЗа друг път ще знам да не съм такава  newsm57 Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 18:46 от LEI

# 119
  • Мнения: 4 770
  Аз един път слагах на ръцете 3 пъти подред, третия за 20мин пък нищо ми няма, но се мазах много с лосиони и кремове... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт