Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 590
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 234
Аз пък чесно да ви кажа депилатоар не съм и не мисля и да ползвам.Още повече на триъгълника Naughty Ефекта му е все едно да се обръснеш,само дето ти излиза по-скъпо Crossing Arms .За интимната зона-или бръснене или кола маска  Stop

# 121
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Моя съседка само така ги маха...и то с някакъв български депилатоар. Като я знам каква скръндза е е готова на всичко, само и само да не даде малко повече пари за по-хубав.
   Жива е още де!  Joy

# 122
  • Мнения: 4 770
Моя съседка само така ги маха...и то с някакъв български депилатоар. Като я знам каква скръндза е е готова на всичко, само и само да не даде малко повече пари за по-хубав.
   Жива е още де!  Joy
     В тоя българския май няма нищо лошо, пак добре че ги маха, нали е скръндза...                  hahaha hahaha           Joy Joy Joy Joy Joy

# 123
  • Мнения: 148
Значи махах ги с български-гадно мирише, но никакъв проблем, а два пъти пробвам strep или нещо такова беше-миришеше на праскови , но ме изгори, не повече от 5-6мин. съм го държала. Може само при мен да се е получило, но внимавайте!

# 124
  • Мнения: 3 316
Аз  ползвах   ELEA  и го държах   20  минути и ни6то ми няма,а  струва  2лв.      newsm78    явно  проблема  е с  кожата

# 125
  • Мнения: 4 770
  И аз направих същото и то 3 пъти подред, но за ръцете, за триъгълника не смея...  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 3 316
Ами на мен ни6то ми няма ,но  зависи само и единствено от кожата.Но 6том на ръцете ти няма ни6то ??? Thinking    Незнам     newsm78  

# 127
  • Мнения: 4 770
  Така е, но тук става въпрос за интимните зони, не за ръцете...  Peace

# 128
  • Мнения: 2 336
Ако си мислите, че има особено голяма разлика между българските и вносните депилатоари - лъжете се. Главната разлика е цената.
Вярно, че миришат по-добре, ама това се дължи на многото парфюмна композиция вътре. (А парфюмните композиции за дапилатоари са алергени, поради доста по - високата си концентрация)
По - бързото действие пък се постига с изключително високо рН - 13 и нагоре. В БГ такова рН на козметичен продукт е забранено. Идея нямам как ги вкарват.

# 129
  • Мнения: 372
Не съм опитвала и не бих  Stop Депилатоара премахва космите посредством химично въздействие на космите чрез съсавките на керема. Сигурно знаеш как "приятно" миришат космите при обработка с подобен крем  Sick От тук можеш и да съдиш колко е "безопасно" да го ползваш на триъгълника...

 Peace

# 130
  • Мнения: 2 199
Кола маска, чиста работа  Grinning

# 131
  • Мнения: 6 958
Много нетрайно се махат с деплоатар, по добре с епилатор или кола  Peace

# 132
  • Мнения: 2 039
Ако си мислите, че има особено голяма разлика между българските и вносните депилатоари - лъжете се. Главната разлика е цената.
Вярно, че миришат по-добре, ама това се дължи на многото парфюмна композиция вътре. (А парфюмните композиции за дапилатоари са алергени, поради доста по - високата си концентрация)
По - бързото действие пък се постига с изключително високо рН - 13 и нагоре. В БГ такова рН на козметичен продукт е забранено. Идея нямам как ги вкарват.

Ааа, не съм съгласна тук, ама хич  NaughtyЛично си направих експеримент и сравних продуктите на Виит и някакви 2 вида БГ депилатоари. Ами вторите бяха абсолютен боклук, нищо не махнаха, а и миришеха на гадно. Така че ги изхвърлих и до там с опитите ми да "прегърна" българската козметика  Stop Crazy

# 133
  • Мнения: 2 132
Аз дами съм ходила преди време на кола. Сигурно 1 година съм си махала така космите по интимните зони. Болката я изтърпявам без проблем. Само в някои части ме боли. Но след това кожата ми се зачервява доста ( може би, защото е по- бяла) и  2 дни ми е неприятно. Излизат ми и доста подкожни косъмчета. Също така недостатък е че трябва да чакаш да ти пораснат косъмчетата , защото колата може да не хване.
 От известно време ползвам на Veet - Duo bikini, това им е крема за интимните части и освен депилатора има и крем за след това, който мирише хубаво. С депилатора по- бързо порастват космите, от колкото с кола. Често не мога да махна всички и се налага да повтарям процедурата. На опаковката пише да се изчака 72 часа преди да се нанесе пак. Сега не смея да слагам от него , защото съм бременна , а пък крема е с голяма химия и не знам как ще се отрази.
 Сега съм решила да си взема - trimmer, не знам как точно се превежда на бг - нещо като електрическа машинка за подстригване на косми.Ето пример - http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0545819.htm Ще споделя после впечатления Wink Grinning

# 134
  • Мнения: 374
аз по4нах да правя лазерна епилация сега.....тези дни ми е 2-рата процедура мисля 4е си струва

Общи условия

Активация на акаунт