Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 588
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 447
Отдавна не ползвам такова средство за обезкосмяване на тази зона,само кола маска. Мислила съм си дали да не пробвам, но все пак кожата там е доста нежна и имайки предвид химичния състав накрема, не съм се пускала на тази пързалка.

Не те съветвам да пробваш. МацотИ се с депилатоар другаде, но не и там!  Peace

 

# 136
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, махала съм ги, но не го предпочитам този метод. Naughty
Сега си махам косъмчетата около белега от секциото с депилатоар, че не смея с кола маска.

# 137
Em vsyshnost i az gi maham sys samobrysna4ka,no na sledvashtiq den ima i pypi i veche sa izniknali dostatu4no che da mi bockat..i aztova tiq dni smqtam da se zapytq kym kozmeti4niq magazin i da si kupq VEET depilator za triygylnika..a za bikini liniite mislq da polzvam lenti VEET .. pisna mi ot taq samobrysna4ka

# 138
  • София
  • Мнения: 1 825
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 381
Депилатоар - не!  Naughty Кола маска и бръснач.

# 140
  • Мнения: 2 199
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

 Peace да! тип гол охлюв   bouquet нищо не остава  Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 1 825
Завиждам ви, че стоически издържате на болката и раните. Аз я карам със самобръсначка, но как избуяват само... Веднъж опитах с депилатоар за интимни части, така се подух и зачервих. Разбира се, това е строго индивидуално. Но третирането имаше и добри ефекти - кл-рът ми бе свръхчувствителен цял месец. Получавах оргазъм дори от каране на колело. Simple Smile Шегувам се, разбира се, за последното. Айля, след месеци се прибирам в БГ. Тогава ще те помоля да ми препоръчаш добър козметик за "това", пък ще се престраша и аз.

# 142
  • Мнения: 4 447
Като се сетя, че утре и мен това ме чака  Tired ама после ще е кеф, седмици наред - гола бате, гола  Blush

# 143
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали?

Аз не. С прическа... Party Sunglasses

# 144
  • София
  • Мнения: 1 825
Като стана въпрос за прическа, гледах едно предаване през м. февруари. Коментират, че в Западна Европа имало бум на кола маските на триъгълника през месеца на любовта, като мадамите предпочитали прически под форма на сърце - като подърък за мъжете си за 14-ти. Даже показаха няколко двойки, посетили заедно козметичния салон. В знак на съпричастност мъжете държаха мацките за ръцете по време на процедурата. Романтика.

# 145
  • Мнения: 2 039
Като стана въпрос за прическа, гледах едно предаване през м. февруари. Коментират, че в Западна Европа имало бум на кола маските на триъгълника през месеца на любовта, като мадамите предпочитали прически под форма на сърце - като подърък за мъжете си за 14-ти. Даже показаха няколко двойки, посетили заедно козметичния салон. В знак на съпричастност мъжете държаха мацките за ръцете по време на процедурата. Романтика.
Shocked

# 146
  • Мнения: 4 053
.................... Романтика.

представям си от февруари до февруари на какво заприличват,
егати романтиката Stop

# 147
  • Мнения: 4 053
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

 Peace да! тип гол охлюв   bouquet нищо не остава  Wink

така се чуствам най добре Whistling

# 148
  • Мнения: 2 229
Пробвах веднъж депилатоар и нищо не стана. Сега кола маска, но и това е кофти (не визирам болка), няма спасение и това е...

# 149
  • София
  • Мнения: 5 754
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?Оказа се ,че аз мойта козметичка, трябва да я посещавам едва ли не през 2 седмици,съмнявам се, че не работи качествено  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт