Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 577
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз ходя веднъж месечно, опитах и на 2 седмици, но си беше живо дране. Много ме боля.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 754
Аз говоря за достатъчно добре наболи косъми за махане  newsm78. Или пък причината е в мен?

# 152
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моите на 2 седмици явно не са добренаболи и след въпросното дране пак не беше изчистено както трябва. МВтори път няма да опитам на тази фаза.

# 153
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Момичета,супер съм очудена #Crazy,в хубавия смисъл на думата!!! Реших да пробвам с депилатоар за триъгълника, и си направих първата проба,нищо не ми стана,махна космите без никакъв проблем и без никакво зачервяване или подуване на кожата. На другия ден се омацах цялата,имам предвид навсякъде отдолу и честно няма да повярвате,но стоях 20мин #Shocked #Shockedи ми нямаше нищо,искрено съм очудена,или крема си го бива,или аз съм супер желязна отдолу,въобще не съм почувствала болка,а космите ми ги махна без проблем,Сега да кажа и кой е този крем,мислех като отида до пикадили да взема вийт или елея,но ми се видя скъпо и си помислих да пробвам един на Ален Мак, казва се MILD, за деликатни зони,струваше 2.50лв, чак като се прибрах вкъщи видях че не го препоръчват за интимните зони,ама аз нали направих проба и реших на собствен риск да пробвам и направо съм изненадана от резултата.После като се измивах - гледам нищо ми няма,нито подуване,нито зачервявяване,и сега след два дни и сърбеж не съм получавала,реших да видя и тогава да пиша.Това е мое мнение,но мисля да продължа с него.На мирис е същия като клоран,който струва ок10лв.,само този съм пробвала.Интересно някой друг пробвал ли го е този на ален мак и какви са му реакциите,по принцип там пише неповече от 10-15мин,но аз го държах 20

# 154
  • Варна
  • Мнения: 2 378
... или аз съм супер желязна отдолу...

 hahaha Явно да! Joy

# 155
  • Мнения: 4 916
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?...

На четири седмици - т.е. веднага след цикъл (такава е схемата - за да не забравям  Blush).

# 156
  • София
  • Мнения: 1 476
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?...

На четири седмици - т.е. веднага след цикъл (такава е схемата - за да не забравям  Blush).

и аз мисля че това е най - добрата схена...на 3-тата седмица вече ми се иска да ги махам, но след цикъл е най - добре.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, не бих и пробвала никога по този начин

# 158
  • Мнения: 1 318
Пробвала съм, но нямам нерви. По-лесно ми е с бръснача. Whistling

# 159
  • по света
  • Мнения: 1 587
Само депилатоар ползвам.

# 160
  • Мнения: 13
Става, но не ти го препоръчвам защото щипе и не е много хигиенично. Аз примерно се подстригвам с машинка и после ходя на студена кола като ми взимат много навътре. Сега съм осми месец бремена и продължавам така. Опитай. Wink

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 225
След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?Оказа се ,че аз мойта козметичка, трябва да я посещавам едва ли не през 2 седмици,съмнявам се, че не работи качествено  Thinking.

И при мен е така! CryСлед една седмица започват да се показват, а след 2 вече трябва да се махат! ooooh! Мисля да опитам крем за забавяне на растежа, но трябва да се маже всеки ден ,а аз не съм сигурна че ще го правя.......

# 162
  • Мнения: 148
В кола маската е истината, тези кремове все едно се бръснеш, изкарват бързо поне при мен

# 163
аз ползвам депилатоар за триъгълника,
никак не е стращно,бих казала,че е по добрия вариант от бръснача,
космите като излизат не са така остри,а и ги няма тези малки и досадни пъпчици след бръснене Wink
Аз съм на същото мнение - аз също използвам депилатоар за триъгълника, който дори не е специално за интимни места, но не съм имала проблеми с него. Наистина космите излизат по-меки след това.
Със самобръсначката след това ме сърби доста, когато никнат отново, а и подкожните са доста.

# 164
  • Мнения: 3 316
Наистина космите излизат по-меки след това.
Със самобръсначката след това ме сърби доста, когато никнат отново, а и подкожните са доста.
              Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт