Приятелката ми иска аборт

  • 5 276
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 830
А защо не каза в първият пост, че очакваш само коментари, които да ти се харесат, давайки кратки насоки??

# 31
  • Мнения: 1 867
Скрит текст:
Принципно сте прави, че е много неразумно за 2 месеца и хоп - дете. Но имам приятелка, която забременя на 19, точно 2 месеца след запознанството си с мъжът й забременя, роди на 20, завърши с отличие университет със две специализации, успешен професионалист и са щастливи заедно. Така, че не всички са така, както твърдите.

А другото си е решение на жената, но очаква някаква сигурно и от мъжът срещу нея. Особено, когато вече има друго дете от предходна връзка. И ако не вижда за какво да се хване и я е страх, ще поиска да го махне и да избяга. Напълно разбираема реакция.

Единственият коментар, който ми хареса. Винаги е имало и ще има изключения. Хората които не мислят така живеят в рамка и според мен губят много

Освен, че "не живееш в рамка", не разбрах как виждаш нещата с тази жена занапред? И освен "искам бебето да остане" какво си готов да дадеш?

# 32
  • Мнения: 267
2 месеца, а ти искаш дете?! Я по-сериозно. Нормално е да иска аборт, вече отглежда 1 сама.

# 33
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Брак предложи ли?

# 34
  • Мнения: 2 147
Това, че при един е станало така, не означава че и при теб ще е така. То за това се казва, че има изключения и са редки😉

# 35
  • Мнения: 10
2 месеца, а ти искаш дете?! Я по-сериозно. Нормално е да иска аборт, вече отглежда 1 сама.

Няма проблем. Ще го оставим

# 36
  • Мнения: 9 830
Говориш, все едно си купил чифт дънки, които май не те кефят, ама нищо, ще ги оставиш, няма проблем. Не ти се занимава с връщане.

# 37
  • Мнения: 267
2 месеца, а ти искаш дете?! Я по-сериозно. Нормално е да иска аборт, вече отглежда 1 сама.

Няма проблем. Ще го оставим


Супер, чудесно! Само да няма после; "Взе ми правата над детето", "Съди ме за издръжка"

# 38
  • Мнения: 1 532
По - скоро "момата" ще реве - А сега накъде, имам две деца от двама различни мъже, нямам жилище, нямам пари, нямам работа, на тях не им пука, при родителите ми няма място за мен и децата, и те нямат пари, КАКВО ДА ПРАВЯ?

# 39
  • Мнения: 25 832
На сръбкинята първото дете от англичанин ли е? 
Той хвърля ли по някой паунд?

# 40
  • Мнения: 10
По - скоро "момата" ще реве - А сега накъде, имам две деца от двама различни мъже, нямам жилище, нямам пари, нямам работа, на тях не им пука, при родителите ми няма място за мен и децата, и те нямат пари, КАКВО ДА ПРАВЯ?

Имам и къща която си е моя имам имам и пари.
Така че проблем за това няма да има, а за другото живота ще покаже. Не мога да повярвам колко негативни коментара се изписаха. Не завиждам на мъжете ви ако имате такива

# 41
  • Мнения: 1 176
Hot2touch, времето наистина ще покаже. Щом сте си дали шанс, млади сте, действайте!

Не се сърди на форума! Не знам от колко време ни четеш, но тук сме ставали свидетели на ужасни истории, в които има скандали, безпаричие и безизходица. Задължително и деца са намесени. И да, в началото на връзката не било така.

Щом имате визия къде и как ще отглеждате децата, успех! Булката щом е сръбкиня, би трябвало да е по- като нас и да се разбирате.

# 42
  • София
  • Мнения: 28 842
Няма как разумен човек да е позитивен за глупави решения.
Като сте решили, чупете си главите, ваши са си.

# 43
  • Мнения: 1 532
Абе ти може да имаш къща на село, в България, и някой спестен лев, ама тя дали ще се навие да дойде тук...

# 44
  • Great Britain
  • Мнения: 2 210
По - скоро "момата" ще реве - А сега накъде, имам две деца от двама различни мъже, нямам жилище, нямам пари, нямам работа, на тях не им пука, при родителите ми няма място за мен и децата, и те нямат пари, КАКВО ДА ПРАВЯ?

Имам и къща която си е моя имам имам и пари.
Така че проблем за това няма да има, а за другото живота ще покаже. Не мога да повярвам колко негативни коментара се изписаха. Не завиждам на мъжете ви ако имате такива
Къде е тази твоя къща, в коя държава?

Общи условия

Активация на акаунт