Първи цикъл след аборт

  • 1 473
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! На 16.12 имах спонтанен аборт в 6 г.с, не ми правиха нищо, защото за 5 дни всичко се изчисти само. Имах кървене десетина дни и след това всичко си беше нормално.
От 1-2 дни имам болки в яйчниците, днес вече станаха по-сериозни, сякаш ще ми идва, но доста по-силни.
Тези, които са преживяли аборт, първият цикъл болезнен ли беше?
Имахте ли и вие такива болки?
Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: X
Не беше нищо по-различно като цикъл, отколкото друг път. На мен ми дойде след около месец и малко.
Боля си ме колкото обикновено. Не се притеснявай, всичко ще е наред. ❤

# 2
  • Мнения: 212
И на мен първия ми цикъл си беше както преди - може би една идея малко по-обилен, но не ме е боляло повече от преди.

# 3
  • Мнения: 4 515
Първият ми цикъл след спонтанен аборт в 6+3 г.с. беше същия като обикновено. Миналият месец трябваше да ми направят кюретаж, защото на бебето му беше спряло сърцето в 12 г.с. Първият ми цикъл след това даже не разбрах кога е дошъл. Болки имах след това, много по-леки спрямо нормална менструация.

# 4
  • Мнения: 17
Здравейте, на мен ми направиха кюретаж в 5 г.с. след това ми изписаха антибиогик и противозачатъчти Ясмин да пия, които ги започнах още в деня на процедурата. Моята първа менструация или ако може така да се нарече започна още вечерта на последното хапче Ясмин. И ми вървя около 5 дни колкото ми е по принцип цикъла, но през цялото време ми вървя розово-кафяво като в последните дни и цикъла беше придружен с болки както обикновено. Не знам това нормално ли е да е толкова малко като количество?

# 5
  • Мнения: 20
След аборта ми дойде на 25-тия ден . Не е болезнен ,малко по обилен ,но всичко си е окау . Най добре е да се ходи на лекар ,ако имаме съмнение за нещо ,каквото и да е било то .

# 6
  • Мнения: 127
Здравейте, след спонтанния аборт ми дойде веднага на следващия месец, но нормално ли е да ми дойде два пъти за един месец ? Първият беше на  10.11 до 18.11 и сега на 22.11 пак ми дойде ?...на някой случвало ли му се е ?

# 7
  • Мнения: 7
Момичета,
моля ако някоя от вас знае,
колко време след медикаментозен аборт може да се прави секс,
да сподели.
Извинявам се за въпроса,
но ми е неловко да попитам АГ ...

Общи условия

Активация на акаунт