моля за информация

  • 1 348
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Като начало започни да пиеш Фолиева киселина по 1 на ден. А за да идеш на лекар мисля че трябва да изчакаш 10-14 дни закъснение. Преди това джи-пито не иска да дава талон, а гинеколога не иска да те гледа, защото е малко вероятно да види нещо (поне в повечето случаи е така)
Първо Честито. Аз лично ходих на лекар една седмица след като ми закъсня и се видя точица Grinning. Относно фолиевата киселина, наистина е добре да я започнеш по 400 микрограма на ден. Успех  bouquet

# 16
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ще види разлика в матката,лигавицата задебелява и вероятно ще види и околоплоден сак,който ще ти изглежда на точка.Честито!

# 17
  • Мнения: 1 183
Ами честито миличка,ама ми се струва доста раничко да очакваш да видиш нещо,аз като отидох на първия преглед бях на 8 седмици и се виждаше едно малко петънце Wink

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честито!!
За съжаление е рано да видиш нещо по-така,но със сигурност ще потвърди бремеността ти Peace

# 19
  • Мнения: 527
Ще се види дали има плоден сак,и къде е разположен,в матката,или дано не е-в тръбите Simple SmileЖелая ти успех и много усмивки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 425
Честито. Мисля че още ти е рано да ходиш на преглед. Мен лекарката ме извика на видеозон едва като бях вече в 3-ия месец.

# 21
  • Мнения: 205
ЧЕСТИТОООООООООООООООООООО   bouquet    bouquet    bouquet
ЩЕ СЕ ВИДИ МАЛКА ТОЧКА СЪС СИГУРНОСТ. И АЗ БЯХ ТАКА И В 4 СЕД. МИ ПОТВЪРДИХА НА ВАГИН. ЕХОГРАФ. БРАВОООООООООООООООООООО И ЛЕКА БРЕМЕНОСТ !!!   Hug

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не е сигурно ще или няма да се види. На мен доки ми я откри с вагинален ехограф на 4 г.с. и 1 ден. Макар че самият той каза, че не е очаквал да я види.
Имам си и снимка с една точица. Зависи къде ще те гледат, дали имат добра апаратура и разбира се от самия доктор.
Peace
и аз така мисля, на мен ми потвърдиха 2 дни след теста в 3 г.с. със същия ехограф

# 23
  • Мнения: 111
Скъпи момичета,
аз и таткото сме много щастливи.
Ходих на видеозон и видяхме малкото плодно сакче.
Казаха ви да отидем на 10 да видят дали  е станало зародиш и тогава да ни честитят.
Успех на всички! Hug

# 24
  • Мнения: 492
Много се радвам и ви желая всичко да е наред. Имате си страхотна новина за подарък.   bouquet Честито и стискам палци   bouquet

# 25
  • Мнения: 475
Честито!Желая ти лека бременност и дай боже леко раждане! preggo

# 26
  • Мнения: 3 456
Честито!
 Имате си най-страхотния коледен подарък!!!

# 27
  • Мнения: 1 104
Хайде и от мен честито! Лека бременност!
Още е рано, за да се види нещо на ехографа. При първия преглед наистина се вижда една точица - плодния сак. На следващия/щите прегледи ще видите и сърчицето.

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
При мен един месец след цикъл, се видя околоплодно мехурче със светла точка вътре. Върнаха ме, казаха да дойда пак след 2 седмици, но ми честитиха. И лекарят, и акушерката

# 29
  • Мнения: 1 288
ще видят дали си бременна или не. но чак след 6-тата седмица ще могат да видят има ли плоден сак, сърдечна дейност и т.н. тогава вече ще ти направят картон и при мен записаха- жив ембрион. което не знам защо  ми беше много смешно като израз.  Mr. Green
желая ти лека бременност!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт