Помощ ГЪБИЧКИ

  • 2 105
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте някой използвал ли е интимо хелп и дали помага за бяло течение с неприятна миризма 😐бях на генеколог каза ми гъбички изписа ми флора и микомакс имаше ефект.... Сега пак същото ПРЕПОРЪЧАИТЕ НЕЩО😔

Последна редакция: сб, 14 яну 2023, 22:10 от Ranobudnaptichka sanemmm

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
Трябва да се установи причината за миризмата.

П.П. Оправи заглавието. Не може да е точка.

# 2
  • Мнения: 5 144
Значи не сте се доизчистила Simple Smile Гъби само с интимо хелп не се лекуват, то се ползва, ако предстои по-рисков период, например предстоящо влизане в басейн, море и т.н.
Той е нещо като червената боровинка при цистит - действа профилактично, не задължително на 100% и може да съпътства терапия, но не може да я замести.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 500
Интимно хелп ми е гола вода, честно. В темата с гъбичките открих Бетадин. Слагах глобули всяка вечер една седмица и съм топ.
Даже това беше лятото и от тогава не съм имала проблеми.

# 4
  • Мнения: 6
Интимно хелп ми е гола вода, честно. В темата с гъбичките открих Бетадин. Слагах глобули всяка вечер една седмица и съм топ.
Даже това беше лятото и от тогава не съм имала проблеми.


Мога ли да го взема без рецепта

# 5
  • София
  • Мнения: 38 500
Да

# 6
  • София
  • Мнения: 1 583
Бетадин продават ли без рецепта? Четох за него наскоро, че бил вълшебен и съм си го записала, ако закъсам пак.

Авторке, мой съвет е да не се самолекуваш, смени си гинеколога на първо място. Второ, при мен също се върнаха, но се оказа, че отвътре съм чиста (за разлика от първия път) и сега са само външни.

# 7
  • Мнения: 1 034
Интимно хелп ми е гола вода, честно. В темата с гъбичките открих Бетадин. Слагах глобули всяка вечер една седмица и съм топ.
Даже това беше лятото и от тогава не съм имала проблеми.
От едно лекарство за гъбички получих раздразнение, сериозен дискомфорт и интимо хелп наистина ме спаси. Иначе и аз го подценявах, но не е за лечение на гъбички да.

# 8
  • Мнения: 6
Здравейте, Дами, правили ли  сте промивки с розалгин и ако да колко пъти

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, за първи път пиша във форума като цяло, така че много се извинявам, ако темата е говорена или не е за тук. Simple Smile

Изписаха ми глобули Залаин и хапчета Флукорик за гъбична инфекция след антибиотик заради една ангина... Такова чудо до момента не е било, жени сте, можете да си представите колко е гадно. Та въпросът ми е някой ползвал ли е лекарствата, ако може да сподели? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3
Интимно хелп ми е гола вода, честно. В темата с гъбичките открих Бетадин. Слагах глобули всяка вечер една седмица и съм топ.
Даже това беше лятото и от тогава не съм имала проблеми.
От едно лекарство за гъбички получих раздразнение, сериозен дискомфорт и интимо хелп наистина ме спаси. Иначе и аз го подценявах, но не е за лечение на гъбички да.
А знаеш ли дали мога да правя секс докато се лекувам с таблетките?

Общи условия

Активация на акаунт