за баницата с късмети..

  • 20 714
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Od i leijkr[rje e ;kfhf pd/dlkfq kf j,s/ld fj ,dkf od ie nldket

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Od i leijkr[rje e ;kfhf pd/dlkfq kf j,s/ld fj ,dkf od ie nldket
Хм...  newsm78 това не го разбрах  Whistling, но ето един сайт със сладурски късметчета.

# 32
  • Мнения: 13 191
Питката с паричка на Бъдни вечер, баница с късмети- на Нова година
И аз така.

# 33
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Много оригинални идеи за баницата с късмети Hug.Значи на Бъдни вечер питка с паричка,на Нова година баница с късмети , а на Коледа?

# 34
  • Мнения: 1 494
За Коледа не знам да има подобна традиция. На Коледа- пуйка.  Wink Laughing

# 35
  • Мнения: 6 461
На Коледа приготвям питка с паричка .
На Нова година - баница с късмети.

# 36
  • Мнения: 15
Относно късметчетата за Нова година-взимат се клечки за зъби и от цветна хартия се изрязват триъгълници/големина произволна,за предпочитане триъгълника да е равностранен/,пишат се пожелания на триъгълниците и се залепват на клечките,хартийката се навива около клечката и отгоре се слага изрязано парченце от пластмасова сламка,за да застопори,набождат се клечките отгоре върху баницата и готово,чисти късметчета и без опасност от не намиране на късметче:)))))

# 37
  • Мнения: 1 777
De3demonka благодаря за оригиналните късметчета.  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Различно правим всяка година - ето сега на Коледа ще сме при мама и задължително ще си направим и баница с късмети.
Благодаря, за интерсните идеи за пожелания и късмети  bouquet

# 39
  • Варна
  • Мнения: 692
И аз благодаря за хубавите късметчета, ще ги използвам задължително !!!!   bouquet
Ние увиваме късметчето във ал. фолио и го забождаме наполовина в баницата след като тя е готова. Така всяко парче си има късметче и се вижда.

# 40
  • Мнения: 162
         Благодаря за сладките късметчета! Вече преписах няколко. Баницата с късмети си я правим на Коледа, защото на НГ не сме си вкъщи.  Grinning

# 41
  • Мнения: 234
Питката с паричка на Бъдни вечер, баница с късмети- на Нова година  food002

# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт