Това тапата ли ми е?!?!

  • 2 289
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 492
По всяка вероятност е тапата.Желая ти леко раждане!

# 31
  • Мнения: 259
Благодаря на всички...

ама още нямам /редовни/ контракции... имам по няколко пъти на ден, но не през равни интервали... no

а и все нещо ми тече /извинете/, не зная дали е бяло течение или води, ама е по малко и е жълтеникаво-бяло... Dizzy Face....

а днес /22 декември/ ми е термина...

Явно на бебето му е удобно и още не иска да излезе... ppp

# 32
  • Мнения: 6 461
При мен беше слузесто леко розовеещо .
Успех и леко раждане Peace
При второто раждане тапата ми е паднала някъде между контракциите в предродилна зала Mr. Green

# 33
  • Мнения: 63
Благодаря на всички...

ама още нямам /редовни/ контракции... имам по няколко пъти на ден, но не през равни интервали... no

а и все нещо ми тече /извинете/, не зная дали е бяло течение или води, ама е по малко и е жълтеникаво-бяло... Dizzy Face....

а днес /22 декември/ ми е термина...

Явно на бебето му е удобно и още не иска да излезе... ppp

А защо не отидеш на лекар, за да види дали това не са води? Може и цервикална слуз да е, но по-добре е да сте сигурни. Моите води изтичаха по съвсем малко два дни, на третия влязох в болница на 6-тия родих. Пих антибиотик, но поради отворения околоплоден мехур от няколко денонощия, Славчито имаше инфекция в ушичките и и биха антибиотици. Не искам да те стряскам, искам просто да ти дам съвет - консултирай се с гинеколог. Леко раждане и живо и здраво бебоче!  ylinfant Да ни се похвалиш после! newsm44

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да, отиди на лекар. Аз няколко дена преди да родя ми истичаха по малко околоплодни води (кристално чиста водичка)обадих се на лекарката си и ме приеха в болницата, за да ме наблюдават. Същата вечер ми падна тапата и родих на другия ден.

# 35
  • Мнения: 174
При мен беше прозрачна с кървави нишки!
НО въобще не значи че ще родиш до 72 часа строго индивидуално е !
На мен ми падна на 24-ти а на 7-ми ми направиха секциото,терминът ми беше на 30-ти,а признаци за нормално раждане си нямах до последно..Успех ако не си родила още..Чакаме да се похвалиш

# 36
  • Мнения: 1 367
и аз имам въпрос за тапата.вече трети ден имам едно прозрачно като вода течение,което се появява по няколко пъти на ден.няма цвят и мирис.а днес ми се стори,че на тоалетната хартия имаше нещо като мъничко парченце желе с бледокафяв цвят.терминът ми е на 18-ти февруари.ако някой знае какво е това,моля да ми отговори

# 37
  • На небето
  • Мнения: 5 530
и аз имам въпрос за тапата.вече трети ден имам едно прозрачно като вода течение,което се появява по няколко пъти на ден.няма цвят и мирис.а днес ми се стори,че на тоалетната хартия имаше нещо като мъничко парченце желе с бледокафяв цвят.терминът ми е на 18-ти февруари.ако някой знае какво е това,моля да ми отговори

Много е вероятно и да е тапата.

# 38
  • Мнения: 556
И моята беше кафеникава, но ми падна с изтичането на водите. Бях в къщи и след час и половина родих. Не можах да повярвам, че стана толкова бързо.

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И моята беше кафеникава, но ми падна с изтичането на водите. Бях в къщи и след час и половина родих. Не можах да повярвам, че стана толкова бързо.

Моята падна 3-4 часа преди започването на контракциите (водите ми ги спукаха). Но раждането може да започне и 2-3 дена след падането на тапата. Моята беше слузеста течност премесена с малко кръв.

# 40
  • Мнения: 7 723
И на теб ЛЕКО РАЖДАНЕ, тогава  Wink  Hug

# 41
  • Мнения: 22
ЕЙ КАКВО СТАНА РОДИ ЛИ ЗДРАВЕЙ ЗА ПЪРВИ ПЪТ СРЕЩАМ НЯКОЙ АДАШ АЗ РОДИХ НА 13.12.2006 ПРИ МЕН ВСИЧКО ИЗТЕЧЕ ЕДНОВРЕМЕННО ВОДИ , ТАПИ СТРАШЕН ТЕЧ ЕДВАМ ОТИДОХ В БОЛНИЦАТА

# 42
Олеле на мен току що ми зацапа кафеникава слуз.Като преди да ми дойде.А ми остават 4 дни до 9мес.Много се притеснявам.На теб поне ти наближава термина.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 120
при мен пада  няколко дни подред по малко - ту по-каеникава, ту по-безцветна, все сополеста, след няколко дни роих - успех  и леко раждане Simple Smile))

# 44
  • Мнения: 1 465
Сутринта  - тапата в 8ч, а родих вечерта в 18:42ч. Wink
Олеле на мен току що ми зацапа кафеникава слуз.Като преди да ми дойде.А ми остават 4 дни до 9мес.Много се притеснявам.На теб поне ти наближава термина.
Терминът ми беше 17.11., а родих на 31.10. здраво бебче - 3кг. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт