Kenvelo

  • 114 212
  • 557
  •   1
Отговори
# 45
Не знам как така попадате на некачествени дрехи в Кенвело. Доволна съм от всичко, което съм си взимала от там, а това са доста неща: дънки, блузи, якета... Имат много разнообразни и хубави дрехи.
Да се появи нещо хубаво в България и вие веднага го оплювате. Ходете пазарувайте на Илиенци тогава, може да останете по-доволни..
P.S. Моделите са им същите като на site-a im www.kenvelo.cz. А и се съмнявам, че дрехите им тук се различават от тези в Германия или Унгария.

# 46
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не знам как така попадате на некачествени дрехи в Кенвело. Доволна съм от всичко, което съм си взимала от там, а това са доста неща: дънки, блузи, якета... Имат много разнообразни и хубави дрехи.
Да се появи нещо хубаво в България и вие веднага го оплювате. Ходете пазарувайте на Илиенци тогава, може да останете по-доволни..
P.S. Моделите са им същите като на site-a im www.kenvelo.cz. А и се съмнявам, че дрехите им тук се различават от тези в Германия или Унгария.

Аз защо така не мога да вляза в сайта ?  newsm78

# 47
  • Мнения: 952
Не знам как така попадате на некачествени дрехи в Кенвело. Доволна съм от всичко, което съм си взимала от там, а това са доста неща: дънки, блузи, якета... Имат много разнообразни и хубави дрехи.
Да се появи нещо хубаво в България и вие веднага го оплювате. Ходете пазарувайте на Илиенци тогава, може да останете по-доволни..
P.S. Моделите са им същите като на site-a im www.kenvelo.cz. А и се съмнявам, че дрехите им тук се различават от тези в Германия или Унгария.

Аз защо така не мога да вляза в сайта ?  newsm78

и аз  newsm78

# 48
Защото си сменят колекцията и явно още не са си я въвели в сайта.

# 49
  • Мнения: 4 053
Не знам как така попадате на некачествени дрехи в Кенвело. Доволна съм от всичко, което съм си взимала от там, а това са доста неща: дънки, блузи, якета... Имат много разнообразни и хубави дрехи.
Да се появи нещо хубаво в България и вие веднага го оплювате. Ходете пазарувайте на Илиенци тогава, може да останете по-доволни..
P.S. Моделите са им същите като на site-a im www.kenvelo.cz. А и се съмнявам, че дрехите им тук се различават от тези в Германия или Унгария.

Аз защо така не мога да вляза в сайта ?  newsm78

и аз  newsm78

и аз  newsm78

# 50
  • Мнения: 1 299
Луд фен съм на Кенвало, всяка втора дреха ми е от там. Върхът беше, когато една събота си харесах там блуза за 67 лв, но ги намях налични и отидох в понеделник да си я купа и - О, Боже! - беше намалена на 39  Party
Нямам оплакване от качеството им, не мисля че са ментета.

Но определено предпочитам магазина в Сити Центъра - има по-хубави неща от този в Мола. В Скай Сити също е готин. Била съм във Велико Търновския - също готин. Общо взето май само той в Мола не ме кефи Peace

# 51
Работил съм в тази фирма и знам повече от колкото трябва повярвайте !
Познавам единя от шефовете... иначе са двама братя -Dahan
Развиват се много добре на българския пазар.
И КВИ СА ТЕА ГЛУПОСТИ ......ЧЕ  hahaha ДРЕХИТЕ СЕ ПРАВЕЛИ ТУК  Joy

# 52
  • Мнения: 1 299
Работил съм в тази фирма и знам повече от колкото трябва повярвайте !
Познавам единя от шефовете... иначе са двама братя -Dahan
Развиват се много добре на българския пазар.
И КВИ СА ТЕА ГЛУПОСТИ ......ЧЕ  hahaha ДРЕХИТЕ СЕ ПРАВЕЛИ ТУК  Joy
Ми хайде дай ни инфо де  Hug

# 53
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 Всичко е ПУНТ и ПЛАСТИКА!!! Ако ви е ясно..... hahaha

# 54
awe ka4estvoto se opredelia ot cenata vse pak v kenvelo ima bluzki i po 10 lv.koito moje6 spokoino da si nosi6 navunka.I e mnogo vajno da popita6 prodava4ite koe e ka4estveno.,te znaiat i ne biha izlugali za6toto vse pak sa turgovci.A v plovdivskia ima edna mnooogo iaka macka rusi4ka:)!!!! Obru6tai te se kum neia Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 31
много се радвам че  има такава темичка. Аз пазарувам kenvelo  от  Търново и ми идва малко далечко  знаете ли в Русе да има техен магазин. А иначе много им се кефя и за малката пазарувм от там, доволна съм. Не знам къде го шият но аз съм доволна и от цената и от качеството.

# 56
  • Мнения: 1 952
В Мола на Стамболийски са много кофти моделите..друго не мога да коментирам.

# 57
  • Мнения: 952
много се радвам че  има такава темичка. Аз пазарувам kenvelo  от  Търново и ми идва малко далечко  знаете ли в Русе да има техен магазин. А иначе много им се кефя и за малката пазарувм от там, доволна съм. Не знам къде го шият но аз съм доволна и от цената и от качеството.

В Русе няма детско Кенвело Naughty но иначе магазина им се намира в блока на борците,това е след Халите като тръгнеш посока парка. ти всъщност от Русе ли си?

# 58
  • Мнения: 658
Цялото семейство пазарим от там, но копчетата на панталоните ни падат при първото обуване CloseНяма панталон който да не съм върнала за попправка на копчетата, а последният направо ми го подмениха с нов Peace

# 59
  • Мнения: 31
благодаря ти malka s4etka  нищо 4е няма детско ще проверя какво има и за мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт