От десетилетия френският козметичен бранд Mixa е експерт по чувствителната и хидратирана кожа.
Зачервяването, чувствителността и раздразнението са сред най-важните сигнали, че трябва да обърнем по-сериозно внимание при избора на ежедневен хидратиращ продукт за лицето си.

Кожата ни има нужда от дълбока хидратация, за да изглежда добре и да бъде здрава. Познатата линия Hyalurogel е специално разработена за нормална, суха и дехидратирана кожа, а формулата, обогатена с глицерин и хиалуронова киселина, перфектно балансира нивата на хидратация.



В края на 2022 г. eкипът на Mixa даде възможност на 100 потребители на BG-Mamma да се убедят в действието на крема за чувствителна кожа Mixa Hyalurogel Rich и да споделят опита си с продукта в специално създадена за кампанията анкета.

Mixa Hyalurogel Rich е оценен с рейтинг 4.4
С останалите резултати от тази анкета ви запознаваме в настоящата статия.


На въпроса “Усещате ли кожата си хидратирана след нанасяне на продукта?” 95,3% са отговорили положително.

88,2 % от тестерите са доволни от текстурата на крема, като за 90,7% Mixa Hyalurogel Rich попива бързо.

75,3 % от анкетираните усещат видимо намаляване на фините линии и бръчици, предизвиквани от дехидратация, а 91,8% усещат кожата си значително по-успокоена след нанасяне на крема.

Според 78,9 % от тестерите кожата на лицето е по-сияйна след 4-седмична употреба.

87% от анкетираните биха препоръчали Mixa Hyalurogel Rich на своето семейство и приятели.

Потребителски цитати

Много хубаво хидратира, предпочитам да го използвам вечер за дълбока хидратация, защото сутрин се гримирам и бързам за работа, не мога да изчакам да попие напълно. За вечер е супер.

Много приятен крем, с фин аромат, чудесен за кожата ми, особено в студения сезон. Усещам тенът на лицето ми по-изравнен и без зачервявания.

Като мъж за пръв път ползвам подобен крем, впечатлен съм от текстура, миризма, мекота на кожата след нанасяне.

Почти без аромат, не дразни очите, много добре оправдава описанието си.
Учудена съм!


Усещам кожата мека на допир и хидратирана. За мен е важно, че не се получи алергия, тъй като нерядко реагирам с обрив и сърбеж при тест на кремове. Попива бързо и не оставя филм. Доволна съм.


Как премина кампанията във форума вижте ТУК.
*Обобщаващата статия е изготвена от редакторския екип на BG-Mamma.
**Обобщението oтразява всички положителни отговори в анкетата.

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 10:47 от Жaклин