Шоколадово-бисквитена тортичка-стъпка по стъпка!

  • 38 948
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674
Ето я и моята малка тортичка....повече като руло стана, понеже редих на дължина  Hug

Спретнах я днес рано сутринта, едвам удържахме 4 часа да я не я хапнем... Joy

 Голяма вкусотия...моите трима мъже я ометоха за нула време...аз успях да  кусна две малки парченца! CrazyСтава ни любимата торта... Heart Eyes

Лео
, долния ред я направих с бишкоти...а горния с бисквити. С хрупкави и ронливи....тъй като тука нямаме от типа 'Радост".

Но стана невероятна... Heart Eyes Та  другия път ще е само с бисквити.  Peace

Лео...благодаря ти за тази вкусотия     bouquet


 

# 61
  • Мнения: 7 474
Винце чудесто изглежда Crazy Crazy
Радвам се, че ви е харесала  Hug

# 62
  • Мнения: 2 126
Чудна идея,Лео  bouquet

И да вметна - веднъж правих торта с такъв крем и готови блатове,стана супер.Сметаната изобщо не кисели и вкуса на кремчето е уникална Grinning

# 63
  • Мнения: 7 474
И аз съм я правила с готови блатове,
пак става хубаво. Кремът ми е любим  Crazy

# 64
 Laughing Тортата е супер! Направих я с бели и кафяви бисквити "закуска" Peace и на всеки ред слагах парченца банан. Peace

# 65
  • Видин
  • Мнения: 31
Чудесна тортичка и аз я направих.Самоче май сложих повечко шоколад,и сега незнам,май ще е много сладка. newsm78

# 66
  • Мнения: 5 001
И аз съм я правила с готови блатове,
пак става хубаво. Кремът ми е любим  Crazy


Лео  Hug  Как става номера с блатовете?
Искам да направя такава торта,че и на нас ни е любим крема...Но искам да стане с по-дебеличък пласт крем между блатовете и не ми идва на ум как да направя така,че крема да не се разтече в началото преди да е стегнал от желатина....

# 67
  • Мнения: 7 474
Не съм слагала желатин, направо мажа крема, но по-дебел без желатин не виждам как. Ако имаш форма за торта с махаща се стена, ще стане, но с желатин.

# 68
  • Мнения: 5 001
Благодаря ще пробвам... Hug

# 69
  • Мнения: 429
Ужасни сте...тъкмо я бях забравила тази торта....Нали още съм   261uu , но май ще я шравя пак  Embarassed

# 70
  • Видин
  • Мнения: 31
Момичета ето я и моята тортичка.  newsm78
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=400914
Надявам се да ви хареса.

# 71
  • Мнения: 7 474

Надявам се да ви хареса.

Чудесна е, дано и на вкус ви хареса Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 1 206
Благодаря за хубавата и най вече много лесна за изпълнение рецепта. Направих я и домочадието много я хареса.  bouquet

# 73
  • Мнения: 429
Лео, опитвала ли си да добавиш към крема  топено сирене? Яла съм бисквитена торта с крема  сирене, но не знам как да направя крема  newsm78

# 74
  • Мнения: 7 474
Не, не обичам кремове със сирена, може би имаш предвид крема сирене, а не топено  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт