Да помогнем на малко здраво бебе в ужасна мизерия

  • 16 723
  • 186
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 653
Дано всичко е наред! Praynig

# 91
  • Мнения: 24
Здравейте!Преди малко говорих с Ирина по телефона.Каза ,че е ходила да провери за жилището,но са и казали че ще и се обадят като се освободи някой апартамент.В същото време до колкото я усетих не иска да се премества за сега,защото каза че в момента не може да си плати тока от 57 лева.За това искала там да искара зимата,защото другото жилище щяло да е голямо и явно си мисли че няма да може да плаща сметките.Беше притеснена за тока,защото днес идвали и нещо записвали от електромера предполага че може да я спрат.А относно бебето била го хванала диария и лекарката му изписала чай от шипки Rolling EyesПри такова нещо само чайчета ли трябва да пие newsm78Според мен това е дошло от някаква настинка ThinkingНе знам важното е да се оправи бебчо Praynig

# 92
  • Мнения: 166
Охххх ама че работа...Ами дано и се обадят все пак и то с положителен отговор!
А за бебечо,чайчето е добре,но зависи от какво е диарията и каква е точно...Може да дава и преварена оризова водичка. А може да се наложи и млякото да смени ако е много обилна и много водниста...Знам ли и аз.Нека по-опитните майчета кажат Wink Но щом лекарката така е казала Thinking

# 93
  • Мнения: 2 653
Дано се намери скоро апартамент!
Искате ли да , когато някой ходи до нея да и обясни как да си направи дебитна карта, и по тя да се регистрира в ePay.bg, така може да събираме пари за тока примерно и направо да ги превеждаме, без тя да се претиснява?
Дано да е попаднала на добър лекар и съвестен, не да претупва работата.Може да е настинал малчо, или пък , ако не е било измито хубаво някое шише, от това да се е получилоразстройство.
Дано бързо да мине и да е безобидно.

# 94
  • Мнения: 24
Дано се намери скоро апартамент!
Искате ли да , когато някой ходи до нея да и обясни как да си направи дебитна карта, и по тя да се регистрира в ePay.bg, така може да събираме пари за тока примерно и направо да ги превеждаме, без тя да се претиснява?
Дано да е попаднала на добър лекар и съвестен, не да претупва работата.Може да е настинал малчо, или пък , ако не е било измито хубаво някое шише, от това да се е получилоразстройство.
Дано бързо да мине и да е безобидно.
Това е добра идея, но лошото е че и аз не сам много наясно с тези карти та дори да отида няма да свърша работа Embarassed

# 95
  • Мнения: 2 653
Това е добра идея, но лошото е че и аз не сам много наясно с тези карти та дори да отида няма да свърша работа Embarassed
Ako iska6 nali4ni 6te ti obqsnq utre i za ePay, 4e sega lqgam.

Izwinqwam se za latinicata  Embarassed

# 96
  • Мнения: 166
Идеята за дебитна карта е добра,но кой ще я регистрира в ePay и ще разполага със парите по сметката,следкато тя няма достъп до компютър и интернет?!
Трбва добре да го обмислим...

# 97
  • Мнения: 2 653
Освен някоя от нас , която все още няма там регистрация(защото мисля, че няма как да стане на едно име) И трябва да проверя, какво са условията за анулиране на плащания към даден адрес.
Иначе другия вариант да е картата на нейно име- и да я даде на някой, разбира се ако тя се съгласи.Това  е обикновенна дебитна карта и не може да се злоупотреби с нея.Обаче като се замисля, не знам тя как ще реагира.Нямам представа каква и е общата култура за карти и подробностите, защото може да я е страх от незнание.

# 98
  • Мнения: 81
Здравейте, ето ме и мен - порядъчно дълго пазих леглото с много гаден грип но вече се съвзех и ето подробности за тока на Ирина: цяла Западна България вече има нов собственик на електроразпределение ЧЕЗ и оттук в София скоро ще може да се плащат сметки за ток за чяла Западна България, включително Дупница, така че може тук да си събираме пари и да плащаме оттук тока й, ето и номера на електромера: абонатен номер 1300412112, електромер 763/14 води се на Стефка Иванова, явно е хазайката. Лошото е че като и записах номера на електромера, Ирина явно е останала с впечатлението че веднага ще й платя сметката, а тази услуга за Дупница да се плаща от София още не е валидна, чак след 2 седмици, а дотогава сигурно ще й го спрат ако няма пари да го плати... Аз искам да отида дотам, но няма да имам възможност поне до средата на седмицата, така че ако някой ще минава покрай Дупница да каже и ще съберем пари да го плати там на място. Надявам се общо да измислим вариант, също може и дрехи да пратим за нея самата - това е засега.... много ми е гадно, че излиза жсе едно съм подвела Ирина и тя сега разчита на мен за тока, ще измислим нещо, доскоро.

# 99
  • Мнения: 166
Ами той тока,както и всички други сметки могат да се плащат от банкомат чрез дебитна карта вече от доста време в цялата страна.Така че казвайте какво да правим Simple Smile

# 100
zdravejte,az sym nova i dori ne sym sigurna kakvo to4no pravq,no dano syob6tenieto mi stigne do vas,bihte li mi kazali posledni vesti za irina,iskam i az da pomogna,no sym ot sliven i eventualno moga po po6tata da pratq razni ne6ta - dre6ki za bebenceto i za neq,nqkoq i druga kutiq NAN ili kakvoto e nujno

# 101
  • Мнения: 2 534
zdravejte,az sym nova i dori ne sym sigurna kakvo to4no pravq,no dano syob6tenieto mi stigne do vas,bihte li mi kazali posledni vesti za irina,iskam i az da pomogna,no sym ot sliven i eventualno moga po po6tata da pratq razni ne6ta - dre6ki za bebenceto i za neq,nqkoq i druga kutiq NAN ili kakvoto e nujno
Здравей , добре дошла  Hug
От дрешки детето в момента не се нуждае , но от храна винаги
То в момента е на НАН 1
Нужно им е радио , хладилник , шкафове (рафтове), тенджери , все нещата , които по пощата не могат да пристигнат  Mr. Green
Добавям нещо , от което винаги има нужда - памперси

# 102
  • Мнения: 2 653
Моля, някой да ми прати на лс телефона на Ирина.  bouquet

# 103
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Моля, някой да ми прати на лс телефона на Ирина.  bouquet

Координатите ги има "писна ми" .Жени, моля те прати ми на лични от какво има нужда в момента Ирина.   bouquet Направих нова тема за спешни нужди и ще се опитам да я актуализирам често, за тези момичета които нямат време да изчитат всичко.   bouquet

# 104
  • Мнения: 2 653
Жени е на море.Аз затова писах тук.

Общи условия

Активация на акаунт