Да помогнем на малко здраво бебе в ужасна мизерия

  • 16 711
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 287
Бамби сигурно е много заета и няма време да пише.Дано поне действията и дават положителни резултати!  bouquet  bouquet  bouquet

# 181
  • София
  • Мнения: 589
Бамби сигурно е много заета и няма време да пише.Дано поне действията и дават положителни резултати!  bouquet  bouquet  bouquet


Наистина съм доста заета, но не е това причината да не пиша.
За сега изчаквам защото нещата не са точно така както си ги представяхме.Въпроса трябва да се изясни.Ще ви държа в течение.За сега нищо  bouquet

# 182
  • Мнения: 2 653
Ще пиша първа, ако пропусна нещо ме допълнете.
Бяхме и видяхме... Smile Апартамента е заприличал на нещо вече, но остава още за ремонт и почистване.Много по-добре е от сегашното и "жилище", най-вече по-просторно.
Гошко и Ирина са добре.Роси им дава купони за детска кухня.Малкия се заиграва лесно, иска да стои прав, има таралеж в гащите -изобщо не стоя мирно 2 минути.
Разпределихме дрехите които са при нея.Някои бяха прекалено големи, други много малки.дрехи, за сега имат предостатъчно.По-добре е май  да не пращате дрехи за сега , освен ако не излезе нужда за нещо определено.
Видяхме и много боклуци.Скъсани дрехи, мръсни, ужасни...Моля не пращайте такива неща.

За новия апартамент ще направим списък и по него ще събираме, но за да не става пак претрупване като с дрехите всеки ще казва какво ще изпрати, за да го задраскаме от списъка.
Има един магазин, на Хр.Ботев някъде май беше ,за втора употреба на килими, хавлии, пердета , покривки, пътечки и т.н.Като имам време тази седмица ще ида да го проверя и ще пиша цени, избор.

Сега ще нахвърлям някои неща, за които се сещам веднага , ако се сетите и за друго допълнете ме, Бамби ще каже и какво Ирина е казала ,че и трябва.

Сушилка за дрехи-няма балкон
Поставка/или както там се нарича/ за сушене на съдове
тенджери-една по-голяма (тя май има такава) и една по-малка, може и една малка отделно за Гошко
тави-една по-голяма и една мъничка
Тиган
чинии големи , като за основно
чаши -големи-водни , за кафе/чай-обещани  от Валенцето:чаши за кафе, за безалкохолно и кана
бъркалки за манджа
кърпи, чаршафи-тя има няколко
шкафче за баня
Кош за пране
закачалка за дрехи за коридора
лампи
разни неща за украса на дома
прахосмукачка
огледало
подочистачка и кофа за нея

Килими /мокети/пътеки\_______първо май трябва да се уточни къде какво ще има и тогава
мебели                           /
за кухничката май е най-добре някакъв балатум или някаква подобна материя


Моля, не и пращайте нищо още от този списък.тя няма място къде да го държи.Първо трябва да се свърши ремонта.
Ако съм пропуснала нещо,  или съм написала нещо в повече -кажете.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 15:15 от fiona

# 183
  • София
  • Мнения: 589
Петя утре ще има пълният списък.
И аз мислех варианта къде ще ги складираме нещата при нея не става.Може при мен и на куп да ги закараме.

# 184
  • Мнения: 2 653
Петя утре ще има пълният списък.
И аз мислех варианта къде ще ги складираме нещата при нея не става.Може при мен и на куп да ги закараме.
Ok.
Ако имаш място  е добре да се събират на куп и после наведнъж дас е закарат.

# 185
# 186

Общи условия

Активация на акаунт