ДЕКЕМВРИйче вече на година, Дядо Коледа ще чака под комина

  • 9 789
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 458
Ето ме пак  newsm47. 'Чудовището' ми заспа. Сега малко спокойствие. Ама вие хич не си играете с тези писания. Къде са ви децата?  Simple Smile

Наде, наистина е голямо изкуство това нещо. Аз много се възхищавам на такива хора.
Честит имен ден на Анастасия. Да и е живо и здраво името!  smile3525
И моят мъж ще е на работа на Коледа. Е, поне на Нова Година ще почива.
Аз да ви питам, вашите мишоци спят ли при вас? Виктор се научи, че м/у нас е топличко и го гушкат и вече не иска да спи в неговото креватче. Ако го прехвърля там след като е заспал, той се събужда и започва да реве. Докато не го сложа при нас не млъква.
Сложих 2 снимчици на Виктор в албумчето.
Мамки софианки, има ли още сняг при вас? Щото тук се е облещило едно слънце... Каква ще е тази Коледа без сняг не знам  smile3506
Чао за сега, че домакинската работа ме зове

Еееееееееееееееее, 5 нови отговора!!! Вие нямате милост. Айде пак ще чета

# 31
  • София
  • Мнения: 3 845
Честит Рожден Ден на Рая,Ивон и Тодор!Бъдете живи,здрави,весели и щасливи деца! newsm59
Честит Имен Ден на Анастасия!
След n на брой безсънни нощи най-накрая Дани се сдоби с 3 -то зъбче,но мрънкането и лигите продължават.Кога ще се наспим не е ясно.
Вики,не съм видяла линка който си го пуснала.Ние от около две седмици гледаме btv онлайн.Понякога картината се накъсва,ама пак е нещо Laughing.
Зори,много сладък поздрав.Благодаря ти  bouquet.
Наде,останаха ми очите в тези чудеса дето е сътворил този човек.
Яни,много са ти хубави Снежанката и Джудженцето.
ще приключвам,че Дани лежи от 5 мин. на пода и се дере.Иска на ръце,ама не мога непрекъснато да го нося.Тежи ми.
Елс,ще ти пратя по-късно мерките му.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 404
Честит Рожден Ден на Ивон и другите празнуващи сладури! Да сте живи и здрави и много да радвате мама и тате!

Мерси, че ми уважихте творческия опит за заглавие, само липсва пълния член, но и така става. Може би Янич е бързала.

После ще чета и ще се включа с коментари, че сега трябва да храня детето.

# 33
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДУРИ,КОИТО ДНЕС ПРАЗНУВАТ!
Бъдете живи и здрави!
Играйте,лудувайте и палувайте на воля...
Радвайте и слушкайте мнооого мама и тате!
 baloni

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНАСТАСИЯ!
Носи си името с много здраве,щастие,късмет,успех и любов!
 smile3525

Писали,писали...чак нова тема започнали...  smile3501
Аз немога обаче да стоя цял ден на компа,защото ивко докъто ме види на него,се залепя като кърлеж и ме дърпа да ставам.... smile3516
Затова използвам като спи да попиша... smile3521
Зори....паднах от смях с теб... Joy Голяма сладурана си! newsm03
Яни,много са хубави дечицата ти..да са ти живи и здрави и много да те радват! Hug
gabby ,Ивко от 3 месечна възраст спи при мен!Някой казват,че било лошо,щял да спи с мен до 8 клас,ама...кво да направя?Така свикнахме и двамката!А тати спи в другата стая... и му ходя "на гости" понякога! newsm53
Наде- newsm74
Днес при нас времето е страхотно...Едно слънце,едно чудо....даже и на разходка излязохме...  Nature Sun With Face
Да се похваля,че онзи ден клъцнах на Иви къдрушките над ушите... smile3553 Много бяха дълги и къдрави и му гъделичкаха ушенцата и цял ден милото си ги чешеше ....ама...мама оправи нещата! yes
Даже си запазих отрязаната косичка и я сложих в дневника му! Peace
След обяд ще ходим на Дядо Коледа,за да ни подари подаръка... santa2После ще кача снимки...
Мъжо днес трябва да вземе календарите...и тях ще ви ги покажа... Peace
Сега отивам да се изкъпя,докъто зверчето спи...  bath1
До после! bye  lovekiss

# 34
  • Мнения: 195
Честит Рожден Ден на София, Ивон, Тодор и Рая!Бъдете здрави,добрички и щастливи!

Честито хубаво име на Анастасия!!! (Дали да не се обадя на гледачката Анастасия дето нахоках пред вас оня ден:)

Честити 10 Годинки на Еми на Мимиска!! Да е здрава и прекрасна млада дама!

Весенце и ние същата мисия със щръкулките изпълнихме и сега са в албума! Също направих отпечатъци на ръката и крачето и ще мисля какво да творя с тях!

Вики, питаше за мерките - ние сме 22.7 паунда и 30 инча, та сте почти същите, съвсем нормално, знаеш. Има ли зъби Елла Хитрова Петрова?? Ама е одрала кожата на тата си. Ти си прекрасна на бременните снимки, помня те, ама сега не те видях на ни една newsm78 Да, баш в онази сефора се забих и се мотах като муя без глава (Иво ме пусна на мисия и отпуска без количка). Не съм хич смела за бавачки, напротив, много ми е спечено, но нямам избор. Знаеш колко скъп град е, ако не работя да вкарвам и тези минимални пари в бюджета ни е адски трудно с една заплата трима души. да де, освен, ако не си на уолстрийт тая година - бонуси по стотици хиляди хахаха.

Зори, много си сладка като ЕЛФ!!! Подаръци носиш ли, освен че денсиш:)!! Питаше къде живеем - не сме в манхатън, а в астория, балканската махала, така да я наречем, но сме на точно 20 минути от парка и си е добре. наемите са два пъти по-ниски, имаш си магазините пълни с български храни (разбирай буркани, сирена, луканки и вафли Mr. Green) Ако пък си притежавахме апартамента щеше да е съвсем супер! Като се домъкна до София мога да ти донеса някое двд за йога, ако се интересуваш. Иначе най- простото и ефективно е поздравът към слънцето. http://www.santosha.com/asanas/suryanamaskar.html

Ланг, гимнастика за пред компа - дишане. Капалбати си е супер упражнение, поемаш дълбоко въздух и започваш ритмично да "помпаш" издишвания през носа...http://yoga.about.com/od/breathing/a/kapalbhati.htm Иначе можеш да челна стойка през компа:) Hug

Наде, дай малко храна насам беее, много красиво, да ви е жив и здрав бизнеса!!

Габи, да, спим повечето нощи, освен, ако няма зъби да никнат, кошмари или пренатовареност от емоции. Ние си я взимаме само сутрин в леглото. Не бих я свикнала да спи с нас. Имам приятелки дето до 13 годишни спяха с мама и тати Shocked

Мама Иля приятен път, леко и бързо и весело изкарване!

Яни, супер са на новите снимки Габунка и Жоро!!! Пупу, да са свежи и работливи като мама:)!

Елс, Аз съм ЗА да сложим в интересно мерките на бебенцата на едната година!! Какво стана с на мамите празниците? Стени ме уби!! Ми той мечта мъж!!! Рада само гледа да блъска тенджерите, но вчера я учих да прахосмучи - като добра вещичка, да знае да яха метлата като Марти Joy

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 13:23 от hotmama73

# 35
  • Мнения: 1 186
 newsm51Ето че и нашият прекрасен Ден Рожден дойде-да ми е живо и здраво детенцето и много,много щастливо newsm51
Честито и на другите рожденници-бъдете много здрави  ирадвайте мама и тати......Честит имен ден и на Анастасия-Да бъде много здрава и много щастлива
Момичета включвам се за малко защото много ми е натоварено....ще водим Ивка да я снимаме в едно Фото,щяхме да я водим и на консултация обаче се отказах защото имало много болни и ме е страх да я вкарвам в такива помещения........ и после отиваме при свеки да празнуваме-там ще е празника на принцесата ни Tada newsm59
Ето сега и нашия разказ за раждането на нашето съкровище Ивон-
Тъй като още 3-4 дни преди датата на раждането аз имах 4 см. разкритие и бебка беше слязла доста надоло,лекарката която ми наблюдаваше бременността( а после и ми води раждането) тя реши че най добрият вариант е да ми даде хапчета за да започне раждането и така след прегледа на 21 декември тя ми даде 2 хапчета за предизвикване на раждането и ми каза на сутринта на 22 декември като стана в 8 да пия първото хапче...да ама от 8 до 10 започнаха съвсем леки контракции и ми каза да пия и второто хапче и направо  да отивам в болницата да ме приемат и т.н...Обаче след като пих и второто хапче се започнаха мъките-болки ама болки
От там в болницата,приеха ме с 4 см. разкритие  от там ме заведоха да ми направят и клизмата и вече в пред рододилна зала...спукаха ми мехура и имах чуствата че изтекоха 2 кофи с води....после се почнаха контракциите от болезнени по болезнени...ужас направо..през 10-20 мин.лекарката ме бърка да види ракритието как е а това пък беше още по гадно и болезнено....Така се превивах от болки около 4-5 часа....след което установиха че имам 10 см. разкритие и хайде в родилна зала....там беше великото напъване защото казах на гинеколожката си че не искам да имам шевове и затова ми се наложи да напъвам около 20 мин. и направо по едно време вече нямах сили....когато най накрая се появи на бял свят и моето слънчице-ИВОН....Роди се 2850кг. и 49см.
Веднага след като изплака я отведоха да я мерят,теглят и преглеждат и като ми я донесоха направо щях да омра от щастие-малка, красива ПРИНЦЕСА която изцяло приличаше на тати
Сложиха ми я на гърдите  а тя милата както плачеше и веднага спря като осети че е в мен....после с един напън излезе и плацентата,огледаха ме дали ще имам нужда от шевове и слава богу нямах нито един...... лекарката ми отиде да доведе таткото да ни види и просто вече и той като дойде и хубавата си поплакахме от щастие
Сега като го пиша това и все едно наново го изживявам.....искам от Господ да ми пази детенцето,да ни е жива и здрава и много палава
Ето я и нея в деня на изписването от родилното


Момичета това е за сега от мен че трябва да храня пиклата и да тръгваме
Л  bouquetек ден на всички

# 36
  • София
  • Мнения: 529
Честит Рожден Ден на Ивон, София, Тодор и Рая!

Здрави, щастливи, палави и засмени!!!

Честит имен ден на Анастасия!!!


И аз искам да почерпя, защото си имам 10 годишна рожденничка днес!!!

 

и за ценители:


и за Къдрокоса   Heart Eyes специално:



 Hug

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Десети Рожден Ден на Еми на Мимиска! Еми, миличка, много здраве, щастие, късмет и сбъднати мечти ти желая!  Hug   bouquet

С пожелания един ден да стъпиш, Еми, на световна сцена -

Мимиска, да ти е жива и здрава!  Hug  bouquet Весел купон!  newsm10

П.П. Мимиска, писали сме заедно!  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 3 845
Чести Рожден Ден Еми!
Бъди жива,здрава много щаслива!


Дани заспа най-накрая Whistling.
И аз искам виртуално парти,щото с това дете като си седя само в къщи и никой не се сеща за мен Sad.
Ивка и Мими,хубав разказ.Да ти е жива и здрава дъщеричката.Не вижда снимката от родилното,може и при мен да е причината Thinking.
А пък моя мъж ще е на работа чак на 9.01. smile3533.Е,може да се изпотрепем толкова време заедно в къщи,че аз напоследък нещо съм яхнала метлата afwitch и гледам все на него да си го изкарам.Добре,че ми е добричък и ме разбира.
Мими,видях снимките ти с точилката.Много се изкефих newsm74.
Отивам да ям и после пак ще дойда,че на вън е 3 градуса cold и днес ще съм пред компа.

# 39
  • Мнения: 1 666
Понеже виждам, че има интерес към зъбоникненето-

В ЛС ми пишете мерките - килограми и сантиметри, както и колко зъба има на една година детенцето!
Също така и рожденния ден на мамата!


За да систематизирам и календар с нашите РД, да отметнем две задачки наведнъж!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 404
На детето не му се яде днес. Цяла сутрин хленчи и вече така съм раздразнена, че се накарах на мъжа по телефона. Май някой зъб пак я мъчи. Уф, като си помисля, че цяла година ще никнат тия зъби, направо не знам как ще издържим, всички.

Довечера май се заформя виртуален купон, а аз съм на банкет. То един банкет ще е, ще оставим Инес на баба и, ама тя без мен не заспива, така че ще отбием само номера и ще се прибираме да си гледаме детето.  

Мимиска, честита ти рожденичка! Да ви е жива и здрава! Щастливо детство и много сбъднати мечти и желая!

Честит Имен Ден на Анастасия, с радост и гордост да носи името си!

Наде, големи красоти! Поздравления!  Зори, мерси за поздрава, много е весело!
Елс, пратих ти размерите на ЛС, също добавих и брой зъбки и кога е проходила, ако сте съгласни.
За свекървите - и моята е от добрите, да е жива и здрава жената, лошо от нея не съм видяла, както и тя от мен де.  Laughing
Янич, прекрасни са ти дечата! Благодаря за поздрава!
Правде, как е Калинката?
Вики, дано скоро се оправите и вие.
Марти, и моямъж го чакам да си дойде и до 3.01. си е с мен. Ние ще попътуваме след Коледа, ама ще си взема компа и се надявам да мога да навестявам форумчето.

Ох, има ше и още, но Инес ми се сурка по крачола, май и се спи.
На всичко отгоре бретона и е стигнал до носа и като и сложа фиба моментално я сваля, прилича на Гео Милев, не мога да я гледам такава, ама не ща и да го подстригвам. Дамските мами, приемам съвети, идеи и т.н. как да се справя, че ще откача вече. Ох що съм толкова нервна?

Айде пак нови отговори, предлагам да спрете ,че Янич ще ви набие!

# 41
  • Мнения: 2 897
Марти,повредата не е в твоя телевизор и аз не мога да я видя.
Веси,ние пък нямаме достатъчно материал Laughing,но скоро ще му направя отпечатък от крачето и ръчичката за албумчето Simple Smile
Илиянче,лек път!
Мимиска,да ти е жива и здрава рожденичката!Весело изкарване на празника!
МИМИ,важното е,че е живо и здраво детенцето и ви пълни дома със щастие,болките се забравят Wink
Хотмама,аз съм подаръкът,бе Mr. Green HugНа много хубаво място живеете,винаги съм мечтала точно за такова място.Представям си сградата също като от филма ''Приятели'',с тухления балкон и аварийните стълбички,а като ходя по улицата да погледна право нагоре,за да видя небето(защото небостъргачите се извисяват внушително)...ех Heart Eyes
Ако на истина дойдеш до Софето ще ме направиш мнооого щастлива,колко има да те разпитвам...И дисковете ги приемам на драго сърце Hug
Габи,Боби си спи при нас от осмия месец някъде.След едно боледуване така му хареса да се гушкаме тримата,че най-нахално си остана,а креватчето му се превърна в склад Laughing
От няколко дена,обаче си спи в креватчето.Естествено на мен ми е криво да ставам по няколко пъти,но какво да правя,ще се приспособявам докато и той пак свикне...
Радвам се,че поздравът ми ви е харесал.От сърце е Hug

# 42
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Мимиска да ти е живо и здраво детенцето !!!!!!!Много успехи му пожелавам!!!!!
Зори само аз не видях поздрава излиза ми една снежна картина и нищо повече.Предлагам поне да ми разкажете за какво иде рече ,че ме гризе любопитсво.
Сани ,добре дошла в отбора на изкукалите невротички на неядящи те деца!!!! Hug
А сега имам вкарани доста нерви по случая за Дарето , но не искам да помръчавам темичката!!!!

# 43
  • Мнения: 2 897
Ани,изчакай и пробвай пак.Не е ефектно като ти го разкажем.

# 44
  • Мнения: 191
Ани ......приемете ме и мен в клуба.И Кристиян не яде от началото на мееца нищо...освен Нутрилон!

Мими,4естит рожден ден на каката!Да ти е жива и здрава,много да те слуша и помага! newsm59

Общи условия

Активация на акаунт