Защо все така става..

  • 2 532
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Хич не се връзвайте за прашките.
По въпроса: според мен е имало бременност, но не се развила. Можеш спокойно да продължиш опитите.

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честно казано, и аз не вярвам за това за прашките, но моя позната претърпя операция, и й казаха, че е точно от прашките  newsm78. Не помня точното обяснение, съжалявам, ако подведа някой, но беше свързано с триенето им в перинеума, тъй като ръба на прашките в по-твърд там, също и че по-лесно се пренасяли бактерии от ануса...  newsm78. Забраниха й да носи прашки, и тя изхвърли всички. Ако имам възможност, ще я питам за подробности и ще пиша  Peace

# 17
  • Мнения: 2 825
Да, това което е написала Вес и аз съм го чувала, но не ми се вярва. Какво значи ръба на прашките е по-твърд? За мен е едно и също  Confused
Майка ми е медицински работник и, със сигурност, ако бяха вредни, нямаше да ми позволи да ги нося, а и тя самата често ми купува като подарък  Simple Smile
Питала съм я дали е проблем, единственото което ми каза е, че ми препоръчва зимата в студа да не ходя с тях, защото не топлели  Laughing

# 18
  • Мнения: 205
Направо съм шашната от тези коментари за прашките  Shocked  Shocked  Shocked хич не ми звучи достоверно  newsm78
Ина4е е по добре за теб, 4е няма да правиш аборт, а веднага може да започнеш с бебеправенето.
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ !!!!!!!!!!!!   bouquet

# 19
  • Мнения: 23
Честно казано, и аз не вярвам за това за прашките, но моя позната претърпя операция, и й казаха, че е точно от прашките  newsm78. Не помня точното обяснение, съжалявам, ако подведа някой, но беше свързано с триенето им в перинеума, тъй като ръба на прашките в по-твърд там, също и че по-лесно се пренасяли бактерии от ануса...  newsm78. Забраниха й да носи прашки, и тя изхвърли всички. Ако имам възможност, ще я питам за подробности и ще пиша  Peace
Ами тя лекарката точно това ми обясни и тия хапчета дето ми ги изписа са 3 в опаковка и струват 40 лв това ме навежда на мисълта че е нещо по сериозно, а тя ми каза че било леко възпаление newsm78 та сега на 28 в четвъртък съм пак при нея и ще ми обясни по-подробно.

# 20
  • Мнения: 7 640
Хич не се връзвайте за прашките.
По въпроса: според мен е имало бременност, но не се развила. Можеш спокойно да продължиш опитите.

абсолютно съм на същото мнение!

Какви са тези хапчета- напиши им името, нещо за гъбички предполагам.

# 21
  • Мнения: 23
PolarFox Sumiamed се казват хапчетата.

# 22
  • Мнения: 7 640
 Shocked, не ти ли обясни за какво точно ти ги дава- това е ериозен антибиотик.
Бих сменила лекаря.

# 23
  • Мнения: 23
Shocked, не ти ли обясни за какво точно ти ги дава- това е ериозен антибиотик.
Бих сменила лекаря.

Ами аз като я питах да ми обясни и тя каза че бил много ефикасен този антибиотик и затова ми изписва него. А днес пак ходих и този път за последно ама това е друга тема. Та отивам си аз сутринта преглежда ме тя и казва мда да чудесно нищо ти няма.. и ето сега тия хапченца ще ги пиеш 2 дни.. и аз я питам защо нали в крайна сметка съм ок, това възпаление (дето така и не ми обясни какво е) се е оправило и тя ми казва.. за да се затвърдяло лекуването newsm78 и аз казвам е какво да му се затвърждава нали тоя антибиотик сумамед е много силен и ефикасен.. и тя ми вика ами така за по-сигурно.. И аз направо се побърках как може толкова некомпетентна да е .. пък то и аз чак сега го разбирам ама досега не ми се е налагало да ме лекува ходех си само профилактично.. И другото което аз и обяснявам че сега като ми дойде М и беше мн странно, много обилно с един ден повече и едно такова лигаво, че незнам как да го обясня, ходех и с тампон и с превръзка (което не ми се случвало никога!) и имаше много съсирена кръв и тя ми вика нормално е това спокойно  newsm78 аз нали ходих при нея първия ден като ми дойде и тя ми каза че не съм бременна.. И аз много се ядосах и се обадих на приятеля ми, неговата колежка е била медицинска сестра до преди 2 месеца и тя ми каза че просто не вижда смисъл от тези хапчета след сумамед-а и ми каза че така както и описвам М най вероятно съм била бременна, но самият плод не се е захванал за матката и то затова си ми дойде, понеже на нея и се е случило и е била по същият начин.
И сега са ми препоръчали един гинеколог, малко ми е странно мъж гинеколог ама пък всички казват че е много добър и внимателен и другата седмица съм при него..

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Виждам, че живееш в Плевен. Препоръчвам ти д-р Стойков от клиника "Св. Марина", любимият ми доктор Heart Eyes HugМалко е скица, но е страхотен професионалист Peace

# 25
  • Мнения: 505
Кой докиор ти препоръчаха? И аз да дам акъл...ако го искаш де Blush

# 26
  • Мнения: 4 555
И другото което аз и обяснявам че сега като ми дойде М и беше мн странно, много обилно с един ден повече и едно такова лигаво, че незнам как да го обясня, ходех и с тампон и с превръзка (което не ми се случвало никога!) и имаше много съсирена кръв и тя ми вика нормално е това спокойно 
На мен ми беше абсолютно същото, след като направих спонтанен аборт, така че сигурно наистина си имала бременност, която не се е задържала.
Дано всичко да е наред и скоро да се получи, стискам ти палци!

# 27
  • Мнения: 23
Кой докиор ти препоръчаха? И аз да дам акъл...ако го искаш де Blush

препочъчаха ми Поповски от МЦ Еврика, или в МЦ Звезда ама и забравих името на лекарката там немога да си намеря къде съм го записала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт