💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 14/

  • 66 420
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 13 692
Елчин Афаджан, нашата Мело от СЧК е свалила 28 килограма и вече изглежда прекрасно. Аз си я харесвах и пълничка, но така е много красива.

# 32
  • Мнения: 2 860
Знаете ли какво пак става в Туитър и защо отново се обиждат взаимно така наречените "фенове" на Ханде и Керем?
Имам технически проблем и не мога да разбера.

# 33
  • Мнения: 5 169
Знаете ли какво пак става в Туитър и защо отново се обиждат взаимно така наречените "фенове" на Ханде и Керем?
Имам технически проблем и не мога да разбера.
Дразнят се, че двамата ходят индивидуално на рождени дни. Satisfied
Това не са им нормални фенове.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 639






Grinning





Линде, Hug за сценария! Както се казва: Ха, дано, ама надали. Mask Но кой знае?! Rolling Eyes както е тръгнало, май ще има 4, и 5, и...сезони. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 35
  • Мнения: 10 412
Основният проблем е, че някои хора си мислят, че Ханде и Керем са скачени съдове и трябва да не излизат от вкъщи, да нямат приятели, да не излизат да се забавляват, защото току-виж им излезе име. Така наречените "фенове" искат да  определят кой, с кого, къде, как и защо да бъде. Всеки е свободен да прави каквото си иска.
Дали в действителност Ханде и Керем са заедно не е наша работа. Животът си е техен да си го живеят както намерят за добре Wink
Ние ги харесваме и двамата и може само да ги подкрепяме ( и от време на време  да се шегуваме с тях, а ма в рамките на нормалното Stuck Out Tongue Winking Eye) ..... а пък и Еда и Серкан не могат да ни ги вземат ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Знаете ли какво пак става в Туитър и защо отново се обиждат взаимно така наречените "фенове" на Ханде и Керем?
Имам технически проблем и не мога да разбера.

# 36
  • Мнения: 2 860
Дами, благодаря ви за разяснението.
Значи пак е " буря в часа вода" както казват старите хора.
Дано скоро започнат проектите и на двамата, че фокусът да се промени.

# 37
  • Мнения: 5 169
Някои от соло феновете им имат страх, че могат да се съберат. Satisfied Хич не искат да ги видят отново заедно. Нямат търпение да ги видят с нови половинки, чакат да дойде евентуално такъв момент, за да позлорадстват. Но Ханде и Керем не са пили кафета след разделите си с предишните си партньори. Знам ли...нали уж няма дим без огън.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 692
Дали Ханде и Керем празнуват поотделно или заедно рождени дни , само те си знаят. На нас ни се дава да видим това, което те искат. Ние знаем една минимална частица от истината. Ако двамата искаха досега щяха да ни покажат много повече.  Все пак не са в Биг Брадър за да имаме достъп до техният живот 24/7. Пък и кои сме ние феновете да им държим сметка и да им планираме живота. Ако обичаш любимците си трябва да си готов да ги приемеш всякак. На мен ми стига, че са приятели, че си пият заедно кафето, че синхронизират публикациите си, че слушат еднаква музика по едно и също време, че изглеждат щастливи, че Керем обича Мави и е съпричастен към нейното здраве, че двамата имат много общи приятели, че родителите на Керем уважават Ханде. Това е много по-ценно от един рожден ден изкаран заедно. Повярвайте.

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 22:11 от БлагаВест

# 39
  • Мнения: 10 412
Няколко години разлика  .... а май само аутфитът е различен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 40
  • Мнения: X
Единственият ми коментар е: стига 😔



Стига с тази омраза, стига с тези обиди!
На този етап очаквам всичко, защото всеки ще се опита да продължи напред.
Това, което е грозно, е фактът, че някои хора с удоволствие се възползват от ситуацията, за да провокират, за да се подиграват или за да обиждат. Туитър и Инстаграм са бойни полета, а не места за забавление. Това не е нормално. 🙄

На много вътрешният страх е един - любовта беше /или е/ толкова голяма, че един ден вратата може пак да се отвори и този път завинаги.

# 41
  • Мнения: 5 169
Нещо тематично

„Мисля, че неуважението ни ядосва много!“

https://twitter.com/hanker_viva/status/1620083262587817984

Че и симпатични гифове намерих. Stuck Out Tongue







Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 21:41 от midnight__sun

# 42
  • София
  • Мнения: 13 692
Във връзка с това мога да ви дам един пример за това доколко знаем, какво точно се случва при ХанКер.

Спомняте ли си онзи 18 януари 2022 година? Рожденият ден на сестрата на Ханде. Всички бяхме шокирани от ето тази снимка ….



Керем не беше на партито в планината. Попита Джанер, защо след като толкова много ги обича, той не е поканен. При което Джанер му отговори многозначително с Керееем…
Каква обаче е истината? Дали Керем наистина не е бил там, дали пък снимката не е направена лично от него, а той да се шегува? Въпроси много. Но след този рожден ден всички заживяхме с неприятното събитие, което се случи. Започнаха медиите да излизат с новината за раздялата между Керем и Ханде. Това за феновете беше все едно ни поляха с леден душ.
От този ден аз обаче не спирам да събирам доказателства, че нещата не са такива, каквито ни ги поднасят. Не веднъж съм писала за това, което разбира се не е било в моя полза. Имаше определено недоверие и присмех. Имаше и директни обиди, че съм „болен мозък”. Това обаче не може да ме накара да си променя мнението. Може би съм единствената, която до последно не се отказвам  да вярвам в любовта на тези двамата. Сега ще ви покажа първото доказателство, че има нещо гнило в цялата тази история. А всеки е свободен да тълкува нещата, както си реши.  Истината, рано или късно винаги излиза наяве. Някои ще попитат, защо сега ги показвам. Защото тогава това беше „кауза пердута”. Никой нямаше да приеме моите доводи. Опитвала съм се да доказвам други събития и знам каква беше реакцията.

На 22 януари 2022 година или 4 дни след „онзи” рожден ден в планината, се появиха ето тези снимки. На тях се вижда Мави. Нека е живо и здраво това малко бисерче, благодарение на което сега виждаме каква е ситуацията. Незабравим момент, благодарение на нея и на Гамзе, която не само снима, но оставя и микрофона да записва гласовете. За съжаление видеото, което Гамзе беше качила в своето стори отдавна вече го няма. А и нямаше как да го запазя от инстаграм. Това, което успях да направя е да запазя тези снимки на Мави. Съжалявам за лошото качество, защото са направени от видео.




Първото нещо, което Мави направи след като си сложи очилата беше да каже Керем. Предполагам, че той й ги е подарил и затова тя го споменава. След което тръгна да влиза в стаята. На вратата се разминава с Ханде, която отсервирваше чиниите и каза нещо на Мави.



Мави я подмина и се запъти директно към Керем. И ето намерихме Керем. На записа ясно се чуваха гласовете на Керем и Ханде. На снимката се вижда много ясно ръката на Керем с неговата специфична гривна. На видеото ясно се чува и неговият глас.



Та въпросът е: След като на 18.01.2022г. Керем не присъства на партито в планината  (поне така ни е представено), какво прави 4 дни по-късно  в семейната компанията. Били ли са вече скарани двамата?  Ако са били разделени, защо е поканен на това събиране на 22.01.2022г.?  

И отново се връщам на написаното по-горе, че двамата ни показват това, което те искат да знаем. И е редно да го приемем, щом те така искат.

# 43
  • Мнения: 4 815
Дилеми, никога нищо свързано със SCK няма да бъде забранено в тази тема! Joy Това ще е сериал, който ще си припомняме с години. Да не правя реклама на другите теми във форума, но потребителите си разхождат снимки и гифчета от сериали приключили преди 5-10 години, тъй че ние сме добре още. Прясно е нашето. Joy

Красота Heart Eyes

За лека нощ да ви споделя една история от нета, която ми хареса. Blush Знаете, че обичам да ви спамя с разни истории, даже много почивка ви дадох напоследък. Joy
Скрит текст:
Една жена трябвало да прекара няколко часа на едно летище, за да изчака полета си. Тя си купила книга и пакет бисквити. Докато четяла до нея седнал млад мъж.
Той протегнал ръка и без да се срамува, започнал да взема бисквитки от пакетчето, стоящо между тях. Една след друга те изчезвали в устата му.
Жената решила да не му прави забележка, но започнала да вади бисквитки и да ги яде с неговото темпо. По едно време тя си помислила:
,, – Ако не бях толкова възпитана и образована, досега да съм зашлевила господинчото.“
Всеки път, когато си вземала бисквитка и мъжът правел същото. Погледите им постоянно се засичали и когато в пакетчето останала една бисквитка, жената се зачудила, как ли ще постъпи безсрамникът сега.
Младежът взел последната бисквитка, разчупил я на две и й подал едната половинка.
Тя рязко взела сладката и си казала на ум:
,, – Колко невъзпитан тип. Колко неблагодарен. Дори не ми благодари!“
Скоро жената чула обявяването на полета си и с облекчение се отправила към обявения изход без да се обръща назад.
След като се качила в самолета и седнала, тя отворила чантата си, за да извади книгата и каква била изненада й като видяла пакетче бисквити, невинно лежащo в дъното на собствената й чанта.
– Боже мой, ако моите бисквити са тук, значи онези бисквити, които изядохме са били негови и той е разделили всичко с мен поравно.
Било прекалено късно да се извинява, да благодари. Останала й само мъката да признае, че всъщност невъзпитаният и безсрамен крадец е тя, а не този, който тя заклеймявала през цялото време на летището.
Колко пъти в живота ни се е случвало да сме сигурни, че нещо е станало по определен начин, а да се окаже, че изобщо не е било така.
Нека помислим два пъти преди да съдим другите.
Нека преди да се усъмним в тях и да мислим лошо да се огледаме в себе си.

Джериес Авад

# 44
  • Мнения: 3 330
Знаете ли какво пак става в Туитър и защо отново се обиждат взаимно така наречените "фенове" на Ханде и Керем?
Имам технически проблем и не мога да разбера.
Дразнят се, че двамата ходят индивидуално на рождени дни. Satisfied
Това не са им нормални фенове.
Чакай да те допълня, Слънце 😆

Откъдето и да го погледнем драма няма...
Поотделно си купонясват двама...
Но щом в компанията някой от противоположния пол феновете забележат,
че нова любов се е родила бързат да отбележат.
Омръзна ми на мен от недоказания твърдения,
с този или онзи спрежения,
а на актуалната снимка освен Керемовото ухо друго не разпознавам,
та какво остава напрежение за глупости да си създавам...
Целият този хейт дето го отнасят за какво е, не зная...
Не се и наемам да гадая...
Една година измина , феновете на лагери се разделиха.
Ханде и Керем дори и да не се съберат,
щом излизат на кафе вярвам, че поне си простиха,
само тези от които нищо не зависи така и не се примириха.😝

Мики, поучителна е историята в спойлера 🌺

Дилеми, не спирай! С удоволствие си припомняме. Много красива подредба, даже и песните с превод слагаш. Не ни лишавай от това ❤️

Общи условия

Активация на акаунт