Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 77 365
  • 2 329
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 6 348
Ох,Бъръльо,Шефа е неизчерпаем извор на бели и щуротии.Не мога дори да се сетя за всички от днес.Но е сигурно,че постоянно е хванат в крачка.Така се изрисува,за минутка,преди обед.Толкова са трайни тези маркери,че още си ходи така нашарен 🤐

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 20:08 от Ренко

# 2 296
  • Мнения: 10 998
О, Ренко, това е нищо Joy направо ти завидях даже. У дома след като се нарисува по лицето, ръцете, масата , почва да лепи ръцете където свари, стените няма да ти показвам как изглеждат, прозорци,  пречиствател на въздуха, изобщо Пикасо Joy

# 2 297
  • Мнения: 6 348
Е стига де,то ако не се продължи по стената,все едно нищо не е било!И нашата е изрисувана.Но с химикал и моливи.И с отпечатъци от маркери върху ръце.Просто днес бързо го стопирах.И двете ръце му изглеждат така.Баба му започна да му обяснява,че така бил грозен,и как щял да яде с мръсни ръце 🙄.Ми,направих се на глуха.И се моля,днес да е било последното ползване на нейната пералня,от мен.Поръчах и хладилник на дядо Коледа 😁

# 2 298
  • София
  • Мнения: 9 779
Бър, да е здрава майка ти!
Леля ти да се възстановява!

Уми, стискам палци!

Кой още искаше палци? Има ги!

Ей сЯ като се завърна от офиса вкъщи ще кажа на баща ми за този префонтален кортекс или както там му е названието. Съвсем ще го възмутя!
Тази сутрин пък гледа по телевизията за онова прокурорско синче, дето е в затвора. И , както вероятно се сещате, си сподели мнението относно пропуските във възпитанието му. Аха да ми рекне, че и Пантата до там ще я докарам, но вероятно съм го погледнала не много добре и се отказа да продължи изречението си. Напоследък му е влезнала идеята, че е най-знаещия в тази област. Да си призная, изпитах злорадство , че разшири компетенциите си и върху други деца, не само моето. Демек не съм само аз некадърен родител, друго си е .

Тринки, котаците са супер!

Карамелче, радвам се , че се върна!

ДобрЕ, дано ти мине! Много е гадно това!
А там какъв ви е достъпът до медицинска помощ? Лесно ли става ? Читави медици има ли?

Пантата като беше на около 2 години  изрисува екрана на телевизора. Бях го спряла и скрила дистанционното и затова детето си нарисува само филмчето.

Още щях да пиша, но до тук ми стигнаха паметливите клетки на мозъка.

# 2 299
  • Мнения: 10 998
Ох, да, няма как, ще се правиш на глуха тук-там, те няма да се променят.
Кога я чакаме новата пералня?

# 2 300
  • София
  • Мнения: 10 474
Ние имахме специално една стена, отделена за изкуството на щерката. То пък не било толкова интересно, като е позволено.
Племенницата пък беше извадила това, което е произвела в памперса, и го беше нанесла с артистичен замах по леглото, по решетките, стената с тапети и по себе си, като беше обърнала специално внимание на косата си.

# 2 301
  • Мнения: 6 348
Още няма нова.Прекалено много разходи имахме изминалите месеци,а и още доста предстоят,и ми е съвестно.Ще го чакам сам да предложи.Досега оправи едното нещо,но се оказа,че сме изгорили и компютъра.Който нов не си заслужава да се купува,втора ръка трудно се намира.Има близки,които се опитват да го отремонтират.Иначе почти съм избрала следващата 🤣🤣🤣

# 2 302
  • Мнения: 4 601
Добри, да се оправяш бързо!

Аз си спортувам всяка вечер и с повод и без такъв. В моето семейство също повечето рожденни и именни дни са ни накуп. От декември плътно до края на февруари, лека почивка, и след това от Цветница та до Петров ден.
Относно истинският спорт- преди Ковид ходех на плуване по два пъти в седмицата в продължение на две години. В басейна, в който ходех, плуването беше борба за живот. Пет коридора по 10 човека в коридор, седем от които истински плувци и аз с моя бавен бруст всеки път изпивах водата в басейна!

Така де, ако все още има спортуващи, наспорт!

# 2 303
  • Мнения: 6 348
Хелън,тъкмо одеве,след поредното обсъждане на повредените неща,казах на Скъпия:някои пият от радост,други от мъка,трети от сутринта.Ние май сме от последните,и то заради втората причина 🤭😂

# 2 304
  • Мнения: 6 516
ДобрЕ, да се оправяш...и накъде си заставала...леж си там. На кой ще рисувам змей кО се осакатишш 🤗

Килешов пръхти от преяждане, миУту чакам...🤨 Окъсня ми спорта зарад него..
И аз се каня...като платя последната вноска за Сийчето, да си купвам  миялна. Решила съм..никво слугуване вече на колибата...Чат- пат генерални включвания по веднъж седмично. Толкоз. Достатъчно стаж навъртях относно слугинажа, време е за пенсия..🙃

# 2 305
  • Мнения: 5 795
Март е и моят месец.!
13, супер са котенцата, ама повече ми харесва това дето чакам 🥰!

Бъдещата булка си избра рокля 🥳🎉. Беболина също 😂🤣. Само дето трябва да почна от сега да спестявам за нея. Всички са доволни и щастливи, а аз трябва тепърва да готвя за утре и после да уча ! Как да не изпадам в депресия после.

# 2 306
  • France
  • Мнения: 13 247
Ние имахме специално една стена, отделена за изкуството на щерката. То пък не било толкова интересно, като е позволено.
Племенницата пък беше извадила това, което е произвела в памперса, и го беше нанесла с артистичен замах по леглото, по решетките, стената с тапети и по себе си, като беше обърнала специално внимание на косата си.
Преди вече доста време усетих някаква съмнителна миризма в кухнята. Нюхам тук, нюхам там, лазя на колене ... и точно до панерчето с лука намирам едно сухо ако. Нямаме животни вкъщи, значи е човешко. Подложих всички мъже на кръстосан разпит, но никой не си призна. Знам, че съмнението е в полза на подсъдимия, но Славчо ми се вижда като перфектният виновник.

# 2 307
  • Мнения: 4 895
Може и това да е Бобч, ама по-скоро ми трябва компания Innocent и то мотивираща и издърпваща кат теб. Ш се местя у Варна да знайш! Hug


Сиско, а какво правиш? Поощряваш подобно поведение?
Ела,ела.На първия ден,ще си при мен.Smiley Отбора на,Бобча е луда!

# 2 308
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 346
а мен защо ме забравяте? все съм последна на опашката за Варна... Sad

не помня кой попита, имаме здравна осигуровка, покриваща всичко. нова глава да искам - инсталирВат ми я одма. и сме "зачислени" в най-добрата болница, на военно въздушните сили.
но аз доктори не обичам още от България, малък е шанса да се засиля за болница тук.
котьовците ми харесаха Simple Smile като живи са.

а честита ви баба Марта!

# 2 309

Общи условия

Активация на акаунт