Коледа и новата 2007 на прага чукат, а нашите бебоци през АПРИЛ ще гукат

  • 14 102
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА УСПОКОЕНИЯТА МНОГО СТЕ МИЛИ  newsm51 И МНОГО МЕ УСПОКОИХТЕ newsm53.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И МНОГО,МНОГО  love001 ЧАО

# 46
  • Мнения: 265
Привет на всички!!!! И добре дошли на новите мами   bouquet

От много отдавна не бях писала, но вече съм на линия. Ремонтът приключи и вече се преместихме в новото жилище. Продължи доста дълго, много нерви ни коства, но няма нищо, важното е, че всичко свърши  newsm44

Сега да ви се похваля - миналата седмица ми беше второто ехо. Видяхме бебчето много детайлно и.... ще си имаме момиченце!!!!!!!!!!! smile3522
Лекарката не ни даде 100% гаранция, защото трябвало винаги да отчитат 1% грешка, но ние пак сме доволни. Ая ще е удобно ли, като имаш възможност, да ми сложиш розово щъркелче?

Приятни коледни празници!!!!!!!!

И не мислете за килограмите, сега не е време за лишения!

# 47
  • Мнения: 135
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ,

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!

БЪДЕТЕ ЖИВИ , ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧАНИ.  bouquet

Добре дошли и на новите мами, лека и безпроблемн бременност ви желая.

# 48
  • Мнения: 56
                      Честито рождество Христово на всики мами!!!!!!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ !!!

# 50
  • Попово
  • Мнения: 687
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО

# 51


Бъдни вечер си я посрешнахме , изчакахме  "небето да се отвори в полунощ"  , пожелахме си нещичко ...  и  сега  сме на линия  будни и  готови за  по едно кафенце Simple Smile

Добре дошла  на новата мама  bouquet


Бенита - и мен ме вълнува това с  дежурните АГ-та .. защото вече си е  време да си знаем ,а ко нещо евентуално стане ( пу-пу дано Да НЕ ! Praynig) какво да  правиме  Sad
Аз бебо не го усещам няколко дни .. но поне ме успокоява до известна степен  стягането на корема , поне знам  че има  движение , макар да не го усещам Sad


Пенелопа - слънчице имааа Hug и е  доста  силничкоооо ,урааа , имаме нужда малко да ни  посгреее душиците Sunglasses

Желая на всички ви многооо  усмивки и весело настроение

Silent Night
Words by Joseph Mohr and music
by Franz Gruber in 1818
 

Silent night, holy night!
All is calm, All is bright
Round yon Virgin, Mother and Child
Holy Infant so Tender and mild,
Sleep in heavenly peace,
Sleep in heavenly peace.

Silent night, holy night!
Shepherds quake at the sight!
Glories stream from heaven afar;
Heavenly hosts sing Al-le-lu-ia!
Christ the Saviour is born!
Christ the Saviour is born!

Silent night, holy night!
Wondrous star, lend thy light!
With the angels let us sing
Alleluia to our King!
Christ the Saviour is here,
Jesus the Saviour is here!

Silent night, Holy night!
Son of God, love's pure light
Radiant beams from Thy holy face,
with the dawn of redeeming grace,
Jesus Lord at thy birth;
Jesus Lord at thy birth
.

 

# 52
  • БГ
  • Мнения: 735
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ  preggo newsm51

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ![/color]
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ МИЛИ МАЙЧЕТА

# 54
  • Мнения: 367
весела коледа на всички

за дежурно АГ има във всяка болница кадето има АГ отделение и ако има проблем мисля, че е редно да се отиде там поне помощта ще бъде адекватна. болницата според случая ако сте си набелязали такава отивате там даже и да е далеко ако случая не ви изглежда спешен разбира се а ако е спешно в най-близката  болница Grinning
дано да не се налага на никой

# 55
  • Мнения: 161
Весела Коледа на всички! Бъдете много щастливи и нека всички гушнем здрави бебчета през април!
Не забравяйте, че на Коледа стават чудеса! babydust7
 santa2

# 56
  • Мнения: 268




Честито рождество, мили preggo !
Желая ви здраве, любов и догодина щастливи майки на щастливи бебчета ... всичко останало го продават по магазините thumbsup !

# 57
  • София
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МОМИЧЕТА!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА ЦАРИ В ДОМОВЕТЕ ВИ!!!

Петя, за пъпната връв около вратлето наистина не се притеснявай! Още доста салта ще направи и докрая нищо не се знае! Пък и тя е доста еластична, а бебчо е "хлъзгав"! Природата го е измислила по най-добрия начин, не се притеснявай излишно!!!
Всъщност исках да опиша едно филмче с раждане, което гледах. Значи главичката излезе, пъпната връв беше около вратлето (оказа се 2 пъти). Акушерката за секунда я плъзна около главата - веднъж, после още веднъж. След това се измъкнаха раменцата едно след друго и хоп - здраво бебенце на бял свят!!! Hug

На раждането на Ида нашия тати каза, че се е случило почти същото. Само че беше 1 път омотана.

Тук сигурно пак ще има разногласия и си е строго индивидуално, но на мен реалните кадри от раждания, които гледах предварително ми бяха много полезни и ме накараха да се почуствам уверена и спокойна за това което ме очаква. Винаги съм предпочитала да съм наясно с нещата и да знам какво да очаквам без да е украсено с нещо или да ми е спестено друго.

# 58
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Бъдете живи, здрави и много щастливи!
Пожелавам на всички да се радваме на здрави и щастливи деца!

# 59
  • Мнения: 85
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ НАС!

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ, РАДОСТ, СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ И ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛСТВА!
И ПОНЕ ПО ЕДНО БЕБЕНЦЕ ВЪВ ВСЕКИ ДОМ ДОГОДИНА
!

Общи условия

Активация на акаунт