Коледа и новата 2007 на прага чукат, а нашите бебоци през АПРИЛ ще гукат

  • 14 103
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 419
Пенелопа, като ти тежи, не се зори тогава - ако искаш си води детето на градина, но файдата каква ще му е в тоя студ не знам  Thinking
Аз затова реших така да си взема отпуска преди болничния и да си удължа малко престоя в къщи - не че имам кой знае какво да правя, но по цял ден на глупавия стол не издържам  Embarassed И ми се иска да си подготвя нещата за бебчетата сама, а не да разчитам на майики или на мъжа ми. Добре че всички се съгласяват с мен, а ням

За прегледите, нали ходя при двама, а те ме викат през 3 седмици. Очаквам вече да ме викат по-често - в събота съм на преглед и ще знам  Wink

# 286
  • Мнения: 9 990
Ая, файдата на детето е такава, че играе със себеподобни.Такива зимата в градинката липсват.Спят зимен сън.Няма...няма какво да прави детето, скучае, няма с кой да си играе, а аз не ставам и шейна да тегля с корема/то щото много сняг има/Цяла зима е това и е все едно да резнеш крилата на птичка, това ще направя, ако я спра от градина.Не е  никак лесно, може би ще го усетиш един ден, а може би не-защото ще са две твоите на куп...незнам...Та аз не се зоря за себе си, а акто всяка майка-за детето си... Tired
Колкото до приготвянето на нещата-аз съм готова-остана ми количката.Даже и козметика и лекарства си имам.Всичко.Дрешките-изпрани, подредени, кошче, всичко си е по местата.И чака.И аз не разчитам на никой друг, освен на себе си и затова се подковавам от далече, колкото и да им е странно на някои.

# 287
  • Мнения: 11 004
Честита Нова година, априлчета!   bouquet
Тази година за първи път чета в нашата темичка. Мила Алабина, съжалявам за загубата ви  Cry Cry
От новогодишната баница улучих най-хубавия късмет - ЗДРАВЕТО  Hug
Другите са късмет, нова къща, кола, много пътуване и паричката. А на баща ми и на бъдещия татко от 2 баници се падна "Семейно благополучие - за някои син/дъщеря( Wink), за други внуче".

За прегледите - следващата седмица съм при моята лекарка, надявам се да види пола на бебче. Интересно ми е нейната прогноза ще съвпадне ли с тази от ФМ преди 2 месеца newsm78

# 288
здравейте и за много години на всички  preggo пожелавам ви много щастеи,любов и живи , здрави и много сладки бебчета.Съболезнования на двете майчета и ще се моля за техните ангелчета  newsm17.За баничката на мен ми се падна нова работа познайте каква е тя?  baby baby baby .Иначе с бебка сме добре и тя въобще не се спира което много ме радва  Grinning чао за сега  Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 367
на мен от баницата ми се падна щтъркел (без да е нагласено) на приятеля ми от 2 баници пътуване в чужбина (каде ще ходи незнам аз не го пускам с това бебе) Simple Smile а на "свекито" нова къща което много ме радва защото при нас плановете са такива, че те ще доидат в апартамента в които живеем а ние да се местим в нещо тристайно за да има стая за детето като порасне Simple Smile така че нова къща за нея и за нас  Laughing

# 290
  • Мнения: 354
Привет мили коремчета!
ЧЕСТИТА НОВА 2007 ЖЕЛАЯ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ.
Алабина, много съжалявам за случилото се Cry Cry, желая ти много бързо възстановяване и новина за бременност, която да бъде напълно безпроблемна. Praynig Praynig
Аз съм само още 2 дни на работа и после съм отпуск чак до 40та дни преди термина. В момента си избираме компютър за вкъщи, казах, че ми е МНОГО необходим, ами как иначе ще си пишем Hug. Иначе има още толкова неща да се купуват за вкъщи и всички се изненадаха, че точно пък компютър ни е необходим най-много Joy
За раждане май към Първа АГ се ориентирам, някой ще ражда ли там и по-точно с уговорка или без? Аз не познавам докторите, как бих могла от списък да си избера??? newsm78

# 291
  • Попово
  • Мнения: 687
radost_21_bg 
относно болничния по принцип никой доктор в твоето положение няма да ти откаже , отиди при наблюдаващия си лекар и му кажи, че ти е натоварено в службата и имаш нужда от почивка  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 2 403
За работата. Хич не ми се работи вече. След като вчера измислях кухненските шкафове и как да си организирам гардеробното, а също и купихме плочки за коридора, днес никак не ми вървеше работата. 45-те дни ми започват в началото на март и не знам как ще я карам до тогава. Отпуск невзет имам колкото щеш и болнични мога да си взема без проблем, но това означава здраво да натоваря колегите, а в крайна сметка просто ме мързи да работя, не че нещо ми има. Embarassed

За мислите за раждането. Чудна работа. Може би защото ми се вижда още далеч, но никак, ама никак не ме е страх. Ще видим по-натам. Laughing

За късметите. Паричката по традиция се падна на мъжа ми  вече незнам коя поредна година. Съмнително.  Thinking А моят късмет - "нова любов, сладка, а с кого ли - изненадка!" Познайте как го тълкувам.  baby

Ауа, аз лично сматам за голям ангажимент поддържането на темата. Направо съм благодарна, че се наемаш да го правиш. Да не говорим, че се справяш отлично.   bouquet И през ум не ми минава, че си 'окупирала' тая функция, как ти хрумна?!  Laughing Но, може би, от гледна точка на факта, че все пак по някое време ще ти се наложи да отсъстваш и ти  Wink baby_neutral  baby_neutral, ще е добре да има поне още 2-3 доброволки, които да се нагърбят с това. В тая връзка, благодаря и на вестителките. Като се знам аз например как си ползвам телефонаааа, хич не ставам за тая работа.  ooooh! Както казва мъжът ми, ползвам го едва ли не като стационарен, а една колежка веднъж, след неуспешни многократни опити да се свърже с мен, ми беше пуснала смс: "Това gsm-ът е нещо, което се случва на другите".  Joy

Гласувам за номер 9 за ново заглавие!  Peace

# 293
  • Попово
  • Мнения: 687
И аз съм за тема номер 9"Първи крачки правим в 2007, а през АПРИЛ ще гушнем рожба ценна" най се връзва с времето в момента   newsm10

# 294
  • Мнения: 78
Здравейте, момичета!

Да се включа и аз за първи път през новата година!

Алабина, много силно те прегръщам и целувам   action032

Аз от първия ден на януари съм болничка. Не мога да спя от гадното гърло. С удоволствие бих го махнала... Кашлям като стар тютюнджия. Но температура нямам  Simple Smile

За посещенията при доки - и на двете места все още ме викат веднъж месечно.

А пък на баницата с късмети, каквото имаше за любов и да не се падне на мен, значи ще го изтегли мъжът ми  txtloves Любов и чудо! Е, съответно, нито един късмет за пари или нещо по-материално, не кацна в нашите чинийки. Нищо, любов да има!  Kissing Heart lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт