Коледа и новата 2007 на прага чукат, а нашите бебоци през АПРИЛ ще гукат

  • 14 120
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Алабина, с теб сме миличка,  Cry Cry толкова тъжна новина ...силно, силно те прегръщам и се моля за твоето ангелче. Cry

# 241
  • Мнения: 1 419
Алабина, надали мога да намеря думи, с които да ти кажа колко съжелявам  Cry Бъди силна и се опитай максимално да гледаш само напред   action032. Ние сме с теб и те подкрепяме   bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 2 418
Алабина, не знам какво да ти кажа.
Една силна прегръдка от мен. Cry

# 243
  • Попово
  • Мнения: 687
alabina, не се отчайвай... голяма прегръдка Hug и пожелания за бързо възстановяване smile3525

# 244
  • Мнения: 367
Алабина не знам какво да ти кажа за утеха. искрено съжалявам за случилото се. ако имаш нужда да поговориш с някой аз съм насреща.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Алабинка, много съжалявам миличка Cry
Дано да сте силни с таткото да го преживеете. Знам колко чакахте бебо.
И аз се присъединявам към Веси - ако решиш, че имаш нужда да се видим, и аз съм насреща

# 246
  • Мнения: 50
Алабина, моля се за твоето ангелче.
Когато човек вярва, намира смисъл във всичко което му се случва.Пожелавам ти  след случилото се да си още по -силна, по- мъдра и по- вярваща в себе си!Може би вашето бебче си е избрало друго време за да се появи на белия свят,а на вас остава да си го дочакате!

# 247
  • Мнения: 1 419
Добро утро, априлки  Hug
Аз днес съм в особено, клонящо към кофти, настроение  Rolling Eyes Това е последния почивен ден, а на мен изобщо не ми се ходи на работа утре  Crossing Arms Единствената ми утеха е, че това е първата от последните ми 4 работни седмици  Grinning. Отгоре на всичко спах ужасно - не стига всички страхове, ами и ми беше много мъчно за Маргарет и Алабина, та до 5ч. не може да се каже, че спах много Sad

От снощи си имам и ново двайсе - ръцете ме болят ужасно - все едно са като протрити и при дори и малък натиск или опит да си свия ръцете в юмрук, болят много  Sick Подозирам, че е нещо свързано с калция и ще съм много благодарна на мамите с опит да споделят  Tired А иначе съм на преглед в събота и ще питам със сигурност. Надявам се до тогава да не се засили болката, че няма да мога и да карам  Outta Joint

Наоплаквах се, а сега отивам да кроя как ще ни изглежда кухнята  Crazy

  bouquet

# 248
  • БГ
  • Мнения: 735
Добро утро моми4ета,
Alabina, разплака ме и мен, много съжелявам за малкото ангел4е Sad, ще с емоля за него Hug

# 249
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!

Много сажелявам за загубата алабина, пожелавам ти бързо възтановяване....

# 250
  • Мнения: 167
Алабина, искрено съжалявам за загубата ти. Бъди силна и гледай напред.Сигурна съм,че следващия път ще има добър завършек.
УСПЕХ!!!

# 251
  • Мнения: 221
Здравейте,момичета!!!
Влязох с намерение да си честитим Новата година,но съм много разстроена от случилото се с Алабина и единственото,което искам да ви пожелая е да сте здрави.
Алабина,искрено съжалявам,че си преживяла това.Когато човек загуби най-милото си ,не му остава друго,освен да се вземе в ръце колкото може по-скоро и да гледа напред.Желая ти скорошно възстановяване и ще чакаме да ни зарадваш с новината за нова бременност.Сигурна съм,че ще е скоро и че всичко ще е наред.Прегръщам те силно и в мислите си съм с теб.
Прегръщам всички,пазете се!!!

# 252
  • Мнения: 9 990
Ая-чувствам се по същият начин...кофти, та и аз незнам до къде...не съм спала, сънувах тъпотии чак на сутринта, като успях за кратко да подремна...не ми се ходи на работа, имам куп задачи точно утре-от посещение по детски градини за подаване намолби за прием, до консултация, на която нак-вероятно няма да смогна да отида...Сега се мъча с едни снимки за градината да разпечатам и не става и не става...не ми спори...
За болките-аз имах в коленете, но отшумя докато стигна до консултация.И аз предположих, че   е нещо с калция...
Хайде, да се опитаме по-весело, а? Hug

# 253
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добър ден!
И аз влязах днес,за да прочета още малко новогодишни послания,а то.......
Много е тъжно случилото се с Маргарет и Алабинка!!!Момичета,освен да Ви кажа,че всички тук сме с Вас и съпреживяваме негатвните емоции с Вас!Бъдете силни!!! HugПредполагам колко е тежко.......Само като прочетеш постинг,носещ лоши новини ти се свива стомаха........Много съжалявам,наистина много!!!
Пенелопка, и аз имам болки в коленете,но може би защото съм си свръх габаритна,а и килцата все повече натежават.......може би това е причината.........
На всичкото отгоре искам да изляза на разходка а мъжа ме пуска,зашщото кашлям и ме наболява гърло.........а времето е толкова хубаво;)
И на мен не ми е до работа,но ще почакам още месец и полвина,докато дойде време за болничните.Не,че и тогава няма да бачкам,ама ще е по-малко и когато  аз реша:))

Чао засега

# 254
  • Мнения: 1 419
Само си представям какво ще е след месец тук - охкащи и пъшкащи априлки в комбинация със зимна депресия  hahaha

Май наистина трябва да се стегнем, но пък не пречи да си споделяме болежките  Flutter Аз имам още две да споделя  Whistling - не мога да си сваля халката (закъснях и пръстите вече са ми пухкави - надявам се да не се наложи да я режа на края); и корема доста ми тежи - всяко ставане от стола или обръщане от едната страна на другата е придружена с болки от опъването  Outta Joint

Време е да дойде и някой с нещо весело  Mr. Green

Христина, щом си болна си стой в къщи  Naughty. Как ти е коремчето? Отминаха ли контракциите?

Общи условия

Активация на акаунт