Сливен 4 - Следпразнично настроение

  • 14 802
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 040
 wavey
Аз се завърнах от изпита победоносно Grinning Сега ми предстои практика и много четене и писане ooooh! Ама...какво да се прави Wink

Гергана, аз пък познавам един Митко Султанов  Wink, да не е мъж ти - той кой набор е?

# 286
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
didun4o, поздравления за изпита!!!
Края му се вижда, давай все така!

# 287
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Пак съм аз.
Преди малко моя син ми обърна внимание на числото 15 в скоби [15] - ние сме били стигнали 15 страница, има още малко за писане. Утре ще правя нова тема, сега чета тази и правя поправки във вече много порасналите ни списъци в началото. Ако искате някаква информация да се промени, допълни и т.н., сега е времето.

# 288
  • Мнения: 54
Създадох папка Katerina i Filipa  но как да я прехвърля във вашата на мами от сливен

# 289
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета Hug как е настроението.Аз съм вече на финала на лекциите и почти веднага ще ми започнат изпитите Rolling Eyes, стискам зъби и продължавам няма как.

didun4o браво за изпита, сега остава и практиката да мине бързо и лесно PeaceЧестито ти висше  bouquet/нали не избързах много Mr. Green/

lony_13 представям си какъв ужас сте изживели, не мога да разбера, защо децата падат или на главите си и ли пък върху главите им пада нещо, поне при нас винаги е така и големия и малкия, когато падат то ще е задължително с удар в главата #Cussing out    Надявам се, че сте добре/моята майка казва, че малките деца Господ ги пази Peace/

# 290
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Създадох папка Katerina i Filipa  но как да я прехвърля във вашата на мами от сливен
Мисля, че не могат да се прехвърлят от един потребител на друг.

Кате, направила съм ти твой албум - http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22357&AlbumId=86035
Използвай паролата    dechurliga  потребителското име е     Mami_ot_Sliven
Като влезеш с парола, ще можеш да добавяш свои снимки (появява се бутон "Добави" на първия ред с бутоните). Ако са повече и не ти се занимава да ги слагаш една по една, използвай софтуера на bgphoto за качване на повече снимки наведнъж. С него се работи съвсем лесно.
http://bgphoto.net/Software.aspx

Иве и Лони, моя големия като беше на 8 месеца си разцепи веждата, а е много кротък, не прави бели, не тича много, а бе изобщо не е палав. Така че не знаеш откъде ще ти дойде.

# 291
  • Мнения: 1 040
Аз да направя едно забележка за списъка - вчера видях, че Косара в Младост са го затворили - опразнили, така че, Меги, можеш да го махнеш от списъка Peace

# 292
  • Мнения: 7 430
ДидунЧо, браво за изпита  Wink да продължаваш все в същия дух Peace

Иве и на теб пожелавам късмет и успехи с ученето Peace

Лека вечер момичета  bouquet

# 293
  • Мнения: 76
 Здравейте! Hug
 Да се разпиша и аз на края на темичката!
 Дидунчо, браво за изпита!
А Косара е преместена отзад в уличката срещу аптека Алба.
 Иве, успешни изпити и на теб!
 Хубав ден на всички!  Nature Sun With Face

# 294
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Жужа, това пак в Младост ли е?

# 295
  • Мнения: 76
Жужа, това пак в Младост ли е?
Да, една пресечка по-нагоре.

# 296
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Хайде, народе, на новата тема:

Сливен 5 - време за валентинки и мартенички

Общи условия

Активация на акаунт