Кръв от носа

  • 375
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, много често имам кръвотечение от носа! Пускала  съм всякакви изследвания и всичко е в норма.Посещавала съм много специалисти УНГ като включва и горене на капиляри , но резултата е нулев.Моля ако има хора с подобен проблем да ми дадат съвет вече много съм уплашена от това състояние.

# 1
  • Мнения: 21 275
Дъщеря ми беше така преди време , беше помогнало лечение с Рутаскорбин,но изписано от УНГ специалист.
Ако сте от Пловдив препоръчвам да посетите д-р Крема.

# 2
  • Мнения: 26
В момента и аз пия Рутаскорбин макар, че преди съм го пила.За известно време има подобрение и после отново е същото.

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 17:07 от Не се сърди, човече

# 3
  • Мнения: 21 275
Посетете добър УНГ специалист.

# 4
  • Мнения: 26
От София съм и повярвайте посетила съм доста " светила" в тази област точно и от там ми идва голяма част от паниката.Как нищо и никой не може да ми помогне?!Всичко приключва с диагноза най- вероятно слаби капиляри и едни и същи медикаменти се въртят без резултат.

# 5
  • Мнения: 1 522
Възможно ли е да е от високо кръвно?

# 6
  • Мнения: 26
Не е , нямам високо кръвно.

# 7
  • Мнения: 1 522
От колко време е това? Възможно е наистина да не е нещо кой знае какво. Понякога има страшни симптоми, но не са кой знае какво. В краен случай - платете си един ЯМР на главата и врата.

# 8
  • Мнения: 26
Правих си ЯМР на главата преди седмица и всичко пише, че е в норма.

# 9
  • Мнения: 1 522
Еми имаш 2 варианта - да продължиш да ходиш по различни лекари или да го приемеш и да живееш с това освен ако не се появят и други симптоми.

# 10
  • Мнения: 4 208
Хепатит С?
Дъщерята на моя приятелка беше диагностицирана с хератит с. И тя имаше проблем с кръвотечение от носа и неуспехи с УНГ специалисти и терапии.

# 11
  • Мнения: 350
Ходете да ги изгарят. Колкото и пъти да се наложи,само това е спасението май. Моят син има подобен проблем и вече 3 пъти ходи да ги гори. Дори не се усеща интервенцията,а после резултатите са налице с месеци наред.

Общи условия

Активация на акаунт