Лекари в Бургас - 3

  • 26 056
  • 415
  •   2
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 6 472
Скоро /преди няколко години/ правиха ремонти и  купуваха апаратура.Аз се правих там ямр точно на малък таз.Не мога да изкажа мнение относно качеството.Казват, че този лекар е от най-добрите-Но много се разочаровах от друго- бях ходила допълнително да ми покаже на корема  къде точно е проекцията на една миома за да видя дали от нея е болката и той отказа, каза да отида на гинеколог. Не се сетих в момента на ямр, защото друго ми беше на главата, отидох след 1 година, но миомите не се местят, носех си разчитането-искаше се само да каже да или не там , където аз усещам.За 500 те лв, които съм дала не очаквах да получа този отказ.

# 391
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Грънчарови са двама братя . Този който е в Онкото е само там .
Другият е в Русев .
Между другото,  ходих на ехография на млечни жлези и не видяха това ,което Грънчаров.  Вероятно наистина апарата е много важен ,което е тревожно ,тъй като на 3 в Бургас не се видя ,само на този в Онкологията  - цъфна ....

# 392
  • Мнения: 20
Грънчарови са двама братя . Този който е в Онкото е само там .
Другият е в Русев .
Между другото,  ходих на ехография на млечни жлези и не видяха това ,което Грънчаров.  Вероятно наистина апарата е много важен ,което е тревожно ,тъй като на 3 в Бургас не се видя ,само на този в Онкологията  - цъфна ....
Тоест,препоръчваш да се отиде при Др-Грънчаров,който практикува в онкото до 3та поликлиника,така ли?
А"Русев"е болнично заведение и там практикува брата на Др-Грънчаро?

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 6 472
Аз ходих в Русев, в Трета поликлиника/ДКЦ2/.

# 394
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
От опит нищо не препоръчвам.
Споделям опит 
Знам, че Грънчаров в Русев ( това е лаборатория за образна диагностика ) ,  го препоръчват за ЯМР . Сестра ми там я заведах . Взеха и пари за 2 нива, за пешката не , но лекар така и не се е появил .

Личният ми сблъсък е с другия в Онкологията. За хората ще е странен вероятно, но за мен е изключен.... прати ме хирург от Онкото , защото имах два резултата коренно различни от ехографии . Неговият беше трети ,абсолютно различен от предните два .
Сега отидох при друг, уж с добър апарат и той не видя неоплазмата  .
Оказва се ,че наистина зависи какъв е проблемът.  И всеки е силен с дадена област като водеща е апаратурата.
Реално в Бургас не зная къде може да отидеш за профилактика на млечни жлези и да си спокоен, освен в Онкологията.

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
A за мамография добре ли е да отида при този Грънчаров в Онкото, или е по-добре в болница Маджуров

# 396
  • Мнения: 3 145
Мария,аз съм ходила при Грънчаров в онко-то за ехо на млечни жлези.
Брат му разчита ЯМР в Русев в 3-та.Влизаш през централния вход и веднага в ляво след стъклените врати е ЯМР и скенер-а.Там има и регистратура,където те записват.Не знам как се стига до ЯМР в онкото и имат ли изобщо.Е сигурно имат за пациентите,но на свободно не знам.Това ,което писах по-рано е в Русев,при брата/където ходи майка и кръщелницата ми/ и в двата случая потвърдиха всичко в С-я.

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 6 988
Грънчарови са двама братя . Този който е в Онкото е само там .
Другият е в Русев .
Между другото,  ходих на ехография на млечни жлези и не видяха това ,което Грънчаров.  Вероятно наистина апарата е много важен ,което е тревожно ,тъй като на 3 в Бургас не се видя ,само на този в Онкологията  - цъфна ....

А може ли да споделите преди това къде сте ходили, където не са видели проблема ви.

# 398
  • Мнения: 860
Години наред съм ходила при Я. Грънчаров на ехо на млечни жлези - единствено неговото разчитане потвърдиха и в София...Това е този Грънчаров който работи в Онкото.Жалко че вече не преглежда и другаде (той спомена последния път, че " толкова години стигат, ще започна само на едно място да работя ) . Другия брат е Р. Грънчаров - той е по мамографиите - ходила съм при него във Военна болница още докато беше - после преди няколко години се прехвърли в Русев - но аз там не съм ходила . И двамата са добри

# 399
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Стайкови и Маджуров видяха само едната гърда ,другата не .
Като др Грънчаров  потвърди изцяло описаното от др Недев и дори изказа мнение ,че той (Недев)  е много добър в тази област- млечни жлези и го препоръчва  , просто апарата му не е като в Онкологията.
Хирурзите също казаха ,че ако ще избирам къде да ходя на профилактични, то др Недев е човекът, не Парапанова .
Саботинов също не го видя това нещо .

Къде да ходя, направо се чудя ? Другото аз навърших 39г ,гърдите ми казват ,че са големи и сравнително  стегнати ,нищо не си опипва  ,те са си на бучки цял живот . Не е ли време за момограф вече или ту като са такава форма той какво ще сплеска ,не знам ...тази неоплазма,липогранулом с калцификат  е странично и явно невидима .
Ще изкарам сезона и после един ЯМР ли ? Те казаха ,че е за махане по принцип ,защото имитирало злокачествено образувание , ама и миомите и те и изобщо...ако мога бих си спестила една пълна упойка, че до тук без кюретажите са ми 8 или 9 операции....

# 400
  • Мнения: 860
Че Недев не е ли в Маджуров?

# 401
  • Мнения: 20
Мария,аз съм ходила при Грънчаров в онко-то за ехо на млечни жлези.
Брат му разчита ЯМР в Русев в 3-та.Това ,което писах по-рано е в Русев,при брата/където ходи майка и кръщелницата ми/ и в двата случая потвърдиха всичко в С-я.
Благодаря момичета.
Чета отговорите ви и в мен изникват въпроси и неясности
Само един ямр ли има в 3та поликлиника или са два? И ако са два знам че единия е при др.Румен Грънчаров,а другия къде е в кой кабинет е?
Майка ви и кръщелницата ви са направили Ямр и Разчитане при др.Румен Грънчаров или само Разчитане?

# 402
  • Мнения: 3 145
И двете.Прави се ямр и се разчита от Грънчаров.В център Русев.Не знам да има друг ЯМР в 3-та.Влизате през централния вход.В ляво се вижда стъклена врата,влизате и там има малка регистратура,където се записва за ЯМР и скенер към МЦ Русев.И от двете резултата се разчита от Грънчаров.Аз поне не съм чувала да се прави само ЯМР без разчитане.
Не знам има ли друг ЯМР/ако има ще е някъде в онкото..това не знам/

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 6 988
Навсякъде, където има образна диагностика (рентген, ехограф, скенер, ЯМР) има лекар, който разчита резултата. Никъде няма само да те снимат. Сега вие ако решите може диска да го занесете на друг лекар за второ мнение на това, което се вижда или на съответния специалист. Но принципно диска, който ти дават си върви с документ с разчетеното. То това си е изискване да има лекар образна диагностика навсякъде, където има такава.

# 404
  • Мнения: 528
Здравейте,
имам проблем с хроничен синузит и фарингит.
Насочиха ме към д-р Илиев, някой с актуални впечатления ?
Мисля да мина и през д-р Ламбов , но кога работи той и кога сина му в кабинета , някой знае ли ?
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт