Придружител в болница

  • 1 112
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Предстои ми да остана в болница(Ив.Рилски гр.София )  като придружител на дъщеря ми  . Въпроса ми е ще ми искат ли данните,ще ме водят ли някъде по документация , защото се водя в болнични и няма да е ок, ако се водя в друга болница . Изобщо как стоят нещата с придружителите, какви изисквания има .Благодаря !

# 1
  • Мнения: 3 625
Говорете с началника на отделението, в което е приета дъщеря ви.

# 2
  • Мнения: 41 046
Била съм придружител - лесно се съгласяват (стига все пак да има легло) , защото е улеснение за тях. И нищо не регистрират, можете да сменяте и въртите няколко човека. Тоест ще ти запишат данните като настойник и лице за контакт, но то е без значение дали си там или не.

# 3
  • Мнения: 99
Била съм придружител - лесно се съгласяват (стига все пак да има легло) , защото е улеснение за тях. И нищо не регистрират, можете да сменяте и въртите няколко човека. Тоест ще ти запишат данните като настойник и лице за контакт, но то е без значение дали си там или не.
Благодаря Ви много! А мога ли спокойно да излизам и пак да се връщам, ако се наложи за нещо да излезна извън болницата?

# 4
  • Мнения: 2 896
Ако детето е под 14 и няма лична карта се чекира родителската карта при прием и изписване .

# 5
  • Мнения: 41 046
И кой ще те спре? Правиш каквото искаш. Но аз не съм била с малолетен.

# 6
  • Мнения: 99
И кой ще те спре? Правиш каквото искаш. Но аз не съм била с малолетен.
Защото нали при прием искат  антигенен тест,  а като циркулираме навън и навътре ,май няма да има голям  смисъл от тия тестове. Ноо както и да е, като отидем ще стане ясно . Благодаря Ви!!!

# 7
  • Мнения: 2 487
Когато аз бях придружител на дете на 3 г., не можеше да влиза друг, освен мен, но пък не бяхме с престой, а ходехме в отделението и си тръгвахме след процедурите. Със сигурност ми снеха данните, правиха ми тест. Докато "бяхме в болницата" аз ходих на работа.

Общи условия

Активация на акаунт