Висяща баница

  • 29 656
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 341
Правих вече двапъти въпросната баница. Който съм почерпила, той си е поискал рецептата. Аз обаче вместо кисело мляко слагам майонеза

# 91
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Айде почвам я мерси на Афродита!

# 92
  • Мнения: 119
страхотна баница!!! аз я правя с фини кори, тук ги водят за баклави и в една опаковка има около 20 кори=500грама и слагам около 200-250 грама сирене. става "душичка" Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 69
ох, какво ще хапваме днес!
много вкусно звучи. после ще докладвам

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Я да питам, преди да съм се претнала да я правя.
Може ли да не слагам газирана вода? Нямам в момента, а ме мързи да ходя до магазина. Вместо това да сложа сода за хляб  newsm78
Моля ви за бърз отговор, че съм наизвадила продуктите и ако става така да направя тази, иначе ще си правя моята обикновена баница.

# 95
  • Мнения: 2 550
Тарталета, аз съм правила със сода за хляб, поради липса на газирана вода и стана добре Simple Smile

# 96
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тарталета, аз съм правила със сода за хляб, поради липса на газирана вода и стана добре Simple Smile

Ок, започвам, мерси  Hug

# 97
  • Мнения: 1 021
  bouquet ISOLDE
Снощи и аз я направих баничката
Искам да кажа, че баница с готови кори съм правила стотици пъти и никога не се е получавала толкова пухкава и вкусна!  Peace
Стани ми фаворит!

# 98
  • Мнения: 527
много хубава ми стана баницата.благодаря за рецептата  bouquet

# 99
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Мдааа, и моята се получи невероятно добре  Hug

# 100
  • Мнения: 5 500
Ееей, браво на всички, с добро да ме споменавате като хапвате баничката  Laughing Laughing Laughing

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Правих вече двапъти въпросната баница. Който съм почерпила, той си е поискал рецептата. Аз обаче вместо кисело мляко слагам майонеза
Аз последния път като е правех, поради липса на мляко сложих заквасена сметана и пак стана много вкусна.

# 102
# 103
# 104
  • Мнения: 419
newsm11Пълен провал!!! Аз ли съм най-некадърната тук, дето не мога да я направя?! Така висна, че чак падна.  smile3514
От твоята партия съм  Hug  Joy Joy Joy
Уж всичко направих по рецептата, и когато я обърнах, баницата се изтърси  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт