Детски коледен купон - Ателие 313 - снимки

  • 2 175
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235


Щеше да е голям купон,ако ако детето не изпълни нещо,родителя го замести. Както се започна. Една дама постави началото,ама явно нямаше време и се претупа работата. Поздравления на изпълнителката незнайна за менbouquet

Радвам се,че са ви харесали снимките. Simple Smile
Да, но явно е било писано аз да се излагам  Embarassed Тази песничка я знам от сина ми  Grinning
Мерси за снимките, аз още не съм си взела кабела и моите не знам кога ще станат.

# 31
  • Мнения: 918

Мисис Смит,защо си си сменила името,бе жена? newsm78 Току-що видях коя си. Embarassed Радвам се,че се видяхме,макар,че бързаше.


Защото всички мами се оплакват,че трудно го запомнят.Но  може да направя някои промени и да върна старата фамилия. Wink сори за офф-а

Деси, ние стояхме една до друга,  Crazy а не съм разбрала че си ти. Останала съм с впечатлението, че си с къса коса. newsm78 Синът ми непрекъснато се опитваше да гушне твоя. Grinning

# 32
  • Мнения: 3 835
Деси мамаX2, ние сме в една детска градина. За съжаление, изобщо не съм те видяла на купона. А и в градината, не се сещам да съм те виждала.  newsm78

# 33
  • Мнения: 3 861
Деси мамаX2, ние сме в една детска градина. За съжаление, изобщо не съм те видяла на купона. А и в градината, не се сещам да съм те виждала.  newsm78
Ами като си толкова отвеяна  hahaha

# 34
  • Мнения: 22 893
Деси мамаX2, ние сме в една детска градина. За съжаление, изобщо не съм те видяла на купона. А и в градината, не се сещам да съм те виждала.  newsm78
Е как ще ме видиш,като Дани една седмица ходи на градина,после три е отпуск по болест. CrazyВие в коя група сте?

# 35
  • Мнения: 22 893


Деси, ние стояхме една до друга,  Crazy а не съм разбрала че си ти. Останала съм с впечатлението, че си с къса коса. newsm78 Синът ми непрекъснато се опитваше да гушне твоя. Grinning
Бях с къса,наистина.Пред нас ли седяхте?

# 36
  • Мнения: 3 034
Ето малко снимки и от мен. Само се извинявам, че съм снимала предимно 'мойто гардже'.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=89479

# 37
  • Мнения: 1 381
Аз също първо бих искала да благодаря на Лили и Бифана, за идеята, за организирането й и всичко.

Само за успокоение на майките и с 4 ри мацки може.

# 38
  • Мнения: 3 835
Е как ще ме видиш,като Дани една седмица ходи на градина,после три е отпуск по болест. CrazyВие в коя група сте?

В средният блок, 3-та група. Учудих се, защото поне по физиономия, би трябвало да си ми позната. Нали се засичаме родителите. newsm78

# 39
  • Мнения: 22 893
Е как ще ме видиш,като Дани една седмица ходи на градина,после три е отпуск по болест. CrazyВие в коя група сте?

В средният блок, 3-та група. Учудих се, защото поне по физиономия, би трябвало да си ми позната. Нали се засичаме родителите. newsm78
Ние сме 2-ра МиКИ МАУС,в зеланата сграда,на партера.

Общи условия

Активация на акаунт