Вера Кочовска в ,,Горещо'',гледайте!

  • 9 953
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
На дванайсетгодишна възраст катастрофира и изпада в кома.Лежи много време в болница в гипсово корито и никой не вярва,че ще оцелее.След комата очите й от кафеви стават сини.Израства в пансиони.Това си го спомням от книгата "Феноменът-Вера".

# 31
  • София
  • Мнения: 1 750
deshtovidi, а в кое е въпроса? Нали предавания се правя, за да научат нещо ново хората?! Сякаш единствената цел, която постигна Венета Райкова беше да каже на хората да бъдат добри, но тези думи да излязат от устата на известна ясновидка, че да имат по-голяма тежест.
Иначе си задаваше нормални въпроси. Само дето подсказваше отговорите на жената, но ако не го беше правила, съвсем никакъв разговор нямаше да се получи.
А и това, че причина за рака било недояждането и недоспиването прозвуча доста несериозно.

Lennie, за да повярва някой на феномените трябва първо да тръгнат от конкретни случаи, а после да говорят общо. И Исус е правил конкретни чудеса, за да убеждава после с думите си.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 686
http://www.standartnews.com/archive/2005/05/07/supplement/s4429_14.htm
ето една интересна  статия за това,каква е Вера Кочовска

# 33
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Lennie, за да повярва някой на феномените трябва първо да тръгнат от конкретни случаи, а после да говорят общо. И Исус е правил конкретни чудеса, за да убеждава после с думите си.
Има много "конкретни" чудеса,записани са в книгите за нея.

# 34
# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
http://www.standartnews.com/archive/2005/05/07/supplement/s4429_14.htm
ето една интересна  статия за това,каква е Вера Кочовска

  Rolling Eyes Статията е един миш-маш.

# 36
  • Мнения: 6 167


Lennie, за да повярва някой на феномените трябва първо да тръгнат от конкретни случаи, а после да говорят общо. И Исус е правил конкретни чудеса, за да убеждава после с думите си.


Така е, накрая обаче почти всички  накрая казват нещо от сорта на
" блаженни са тези, които без да видят повярваха" ( не помня точните думи).
Не съм запозната с 'чудесата' на Вера, славата й едва ли се дължи само на послания
за доброта на хората Wink А и да не забравяме и кой я интервюира, все пак.

С 2 думи нямам нужда да видя чудо, за да знам, че такива хора съществуват.
както казах и преди, мозъкът ми е малък.  Светът ми е само триизмерен.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 686
http://www.chudesa.net/?group_id=9&id=1328
ето още един миш-маш,ама по биографи4ен

# 38
  • София
  • Мнения: 1 750
kanesta, не си ме разбрала - не оспорвам качествата на тази жена, само казвам, че за мен това предаване беше загуба на време, защото нито научих нещо ново, нито чух нещо интересно.

Lennie, аз също вярвам в чудеса и че се случват независимо от моята вяра или не. Но точно този разговор в това предаване не е пример за това. Не коментирам качествата на водещата в случая, защото и в разговора с Кеворкян преди две години във "Всяка неделя" пак не бях впечатлена или изненадана с нещо от тази жена.

# 39
  • Мнения: 13 512
тази жена по принцип си говори така- безцеремонна, на моменти груба, често с недомлъвки.... а с лошите хора е наистина много лоша. Знам за известен мъж,който излезе разплакан след среща с нея...не беше на себе си. той отиде заради проблем със сина си, а тя му изкара  кирливите  ризи и му каза: ето затова  ще се  случи най-лошото със сина ти.

# 40
  • Мнения: 1 100
Стана ми интересно. А някой нещо да е чувал от близки, от личен опит?

# 41
  • Мнения: 13 512
Стана ми интересно. А някой нещо да е чувал от близки, от личен опит?
какво нещо?

# 42
  • Мнения: 101
Настръхнах докато четях.За съжаление и аз изпуснах предаването!Много ме е яд!

# 43
  • Мнения: 259
Гледах го от части предаването,много ми хареса фразата която каза "Много хора ме слушат това което казвам но не чуват "

# 44
  • Мнения: 764
Честно да ви кажа разочарована съм от интервюто с Вера КОчовска.Ами,че тя на моменти си противоречеше даже.

Общи условия

Активация на акаунт