Черен списък - Пловдив

  • 1 006 385
  • 1 957
  •   4
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 5
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НЕКАДЪРНИК И АЛЧЕН ИЗМАМНИК В ПЛОВДИВ Е "Д-Р" МИНЕВ.
ТОВА АЛЧНО ЛЕКЕ, НАРИЧАЩО СЕБЕ СИ ДОКТОР ТАКА МИ ОБЪРКА ЦИКЪЛА С НЕГОВИТЕ ЧУДОВИЩНИ ДОЗИ ИЗЛИШНИ ЛЕКАРСТВА, ЧЕ ЕДВА СПРЯХ СЪПРУГА МИ ДА НЕ МУ СКРЪРШИ ВРАТА!
ИЗГУБИ МИ СТРАШНО МНОГО ВРЕМЕ И ПАРИ. ЛЕКАРЯТ, ПРИ КОЙТО СЛЕД ТОВА ОТИДОХ СЕ ХВАНА ЗА ГЛАВАТА ОТ ИДИОТСКОТО МУ "ЛЕЧЕНИЕ" - НАПЪЛНО НЕНУЖНО ЕСТЕСТВЕНО, ЗА ДА МУ ПЪЛНИМ ДЖОБА. ЖЕНИТЕ ПРИ НЕГО СА КАТО НА КОНВЕЙЕР. СЛЕДВАЩАТА, СЛЕДВАЩАТА.....
РАЗСТРЕЛ ЗА ТАКИВА БИЗНЕСМЕНИ, КОИТО СИ ИГРАЯТ С ЖЕНСКОТО ЗДРАВЕ..............
А кой е този при който си ходила след д-р Минев?

# 1 951
  • Мнения: 1
Сурлекова, даже не я наричам доктор. Търговският й нюх е много голям и й пречи да си гледа работата. Толкова е закъсала, че кабинетът й не е мръднал от 10-години. Не ходете

Последна редакция: пт, 23 фев 2024, 23:34 от Любаш

# 1 952
  • Мнения: 17
Добавям логопед Димова в град Пловдив. Печатница за пари, губене на ценно за децата време. Който, както иска да ме разбира!

# 1 953
  • Мнения: 68
Още едно негативно мнение за Янакиев ортопед от Пловдив. Изключително груб и арогантен. Като разбра, че сме потърсили второ мнение направо отказа прегледа и се държа изключително лошо, позволява си да обижда колегите си пред пациенти. Доста се е самозабравил 🤦🏻‍♀️

# 1 954
  • Мнения: 1
Здравейте,

Предстои ми операция на тазобедрената става.

Бихте ли ми препоръчали добър ортопед в гр.Пловдив.

Аз съм се насочила към д-р Атанас Белев- ортопед.

Какви са отзивите?

Мерси за информацията.

# 1 955
  • Мнения: 54 460
Объркала си темите.
Тук са лекарите от които сме недоволни.
Търси Бял списък.

# 1 956
  • Мнения: 3 267
За Атанас Белев съм чела потревасащи неща в Черния списък, мога до потърся малко по-късно. Вижте в търсачката.

# 1 957
  • Мнения: 2 489
Здравейте,

Предстои ми операция на тазобедрената става.

Бихте ли ми препоръчали добър ортопед в гр.Пловдив.

Аз съм се насочила към д-р Атанас Белев- ортопед.

Какви са отзивите?

Мерси за информацията.
В Пловдив не! Вървете в София за операция на тазобедрена става.  Знам, че звучи крайно, но след личен негативен негативен опит, се оказа, че пловдивските ортопеди са 20 години назад от софийските. Ако искате, на лично мога да ви препоръчвам къде в София да отидете.

Общи условия

Активация на акаунт