Сполучливи имитации на маркови парфюми - 49

  • 54 827
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 166
Аз имам гугъл профил, но и при мен не се отваря, кликнах на бутона заявка за достъп. В предните теми я отварях без проблем.

# 16
  • Мнения: 36 047
гугъл са ми напълнили всички пощи с промяна в условията - изтрила съм мейлите без изобщо да ги чета - може те да са променили нещо автоматично

# 17
  • Мнения: 2 013
Благодаря за новата тема Flowers Sunflower
И да не е зпам, днес съм с Мемоар на Амуаж (на ГИЗА). Голям кеф Nerd Влача шлейф ,запълвам простванства......все още никой колега не се е оплакал от него,явно се харесва Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 494
Пристигна ми последната поръчка от ЗАГ с цели 18 мострички, повечето дамски. Но ще започна първо с тестваните не само на листче, но и на кожа унисекс:
Скрит текст:
426 MFK Gentle Silver и 424 Roja Elysium - Значи Рожа Дов и Франсис Коркоджан си седят под асмата, хапят ги комарите, пият си ракията с леко кисела физиономия, явно нещо реколтата е била кофти или не са я сварили както трябва, и си говорят, че само те не са изкарали някакъв Авентус с врътка. Играят камък-ножица-хартия и на Рожа Дов му се пада да избира първи. Оригва се, почесва си шкембака и забърква Авентус с Green Irish Tweed, малко подслажда с розов пипер и ванилия и е готов.
Коркоджанът убива две мухи на масата с шамар и псувня, вади колбите на леко пияна кратуна и спретва микс Авентус и Bleu de Chanel Parfum. Общо взето това са ароматните профили и наистина във fragrantica доста ги оприличават на тези парфюми. Ако имате вече Aventus(както аз имам около 280мл) и не сте колекционери, тези двата са малко излишни реално. Иначе са супер аромати за пролет, лято и топла есен.
428 Dior Homme Cologne - трябва да си изкукал, за да платиш 180-220лв за този лимон. Ама чист и кисел лимон, още неузрял достатъчно с мускусна основа. Наистина адски освежаващ и тонизиращ, но си е просто лимон. Що-годе добра трайност на дреха и кожа, няма спор. Още съм на кантар доколко заслужава покупка.
395 Killian Moonlight in Heaven - плодов компотец. Малко тежичък за дами, обичащи свежи аромати. Малко сладникаво-плодов за мъжки момчета. Абе лично не ме впечатли нито мен, нито любимата. Имам и Vodka on the Rocks от Мартинез, същото безразличие имам и към него.
За дамските ни трябва повечко време, че едва снощи имахме време да отворим пакетите и да понапръскаме няколко листчета. Засега Турбо Висока оценка има 538 Chloe L`eau. Но на първо четене има не малко хитове.

# 19
  • Мнения: 71
И аз чакам бая за тест от заг-овете. Да видим колко ще са сполучливи.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 494
И аз чакам бая за тест от заг-овете. Да видим колко ще са сполучливи.
Някои от ароматите бяхме помирисали в оригинал в Дъгласа миналата седмица. И наистина отлично са се справили от ЗАГ относно Dior Homme Cologne, Hermes Un Jardin Sur Le Toit, YSL Libre, Paco Fame и Prada Paradoxe. Доста от нещата обаче са нишови или висок клас дизайнерски и няма къде да ги проверим. Водим се само по пирамиди и ревюта. Но за тях ще пиша в следващи дни.

# 21
  • Мнения: 54
За prada paradox горя от нетърпение😊

# 22
  • София
  • Мнения: 1 186
Такааа. Наистина има проблем с таблиците на първа стр. И аз не мога да вляза да напиша новите Confused

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 197
Дава ми, че таблицата липсва или е изтрита. Има ли как да се качи наново? В някой Гугъл акаунт трябва да се пази последната версия.

# 24
  • Мнения: 37
Аз ги отварям с приложението гугъл таблици и нямам проблем.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 186
Писах на девойката, която беше направила таблиците и ми беше дала достъп да нанасям промени. Дано ми отговори

# 26
  • Мнения: 208
Можете ли да ми препоръчате добра имитация на Ани Нишан?

# 27
  • Мнения: 191
Аз ги отварям с приложението гугъл таблици и нямам проблем.
При мен не се получава, но в старите теми, като вляза става.

# 28
  • Мнения: 36 047
вижда се вече, явно собственикът е коригирал настройките
благодаря за което! Flowers Hibiscus

# 29
  • Варна
  • Мнения: 494
Още три аромата тествани от ЗАГ-мострите ми:
Скрит текст:
313 Hermes Un Jardin Sur Le Toit - прекрасен зелен и много свеж аромат със сладникава плодово-флорална основа. За някой може да е прекомерно дамски, но аз изключително се наслаждавам на такъв тип аромати. Любимец ми е и Sur Le Nil.
Много добре са го докарали и наистина си отговаря на оригинала според моя нос. Тръгва доста сапунесто в началото, малко синтетично, но след това всичко си идва на мястото. Прилична трайност на моята кожа, която е скарана с парфюмите, поне 5-6 часа. Определено ще си взема по-голяма разфасовка.
421 LV Meteore - началото е уникално наистина. Като наситена версия на Azzaro Chrome - чисто, зареждащо, искрящо, любимата се влюби в него. ОБАЧЕ, след 30-тина минутки хммммм, преминава в тежичък аромат и ми ухае леко на нещо евтино и просто. Вече се усеща повече ветивер, нещо дървесно-ядково(имало индийско орехче) с малко плътност и от неролито. Не казвам, че е лош аромат, средна оценка му давам. Просто очаквах наистина началото на парфюма да остане в голяма степен и до края. Засега ще си остана само с мострата.
427 LV Ombre Nomade - това е секретно оръжие. Ако искате да гледате там някакъв мач, обаче МИЛОТО държи да й обърнете внимание и постави ултиматум "Аз или Меси/Роналдо!!!", казвате "Разбира се, че ти, Скъпа! Само да си сложа малко парфюм и идвам." Пръсвате Ombre Nomade-то и сте почти сигурен, че ще бъдете изгонен да спите на дивана в хола, да си гледате спокойно ритнитопковците и дори може любимата да не ви проговори ден-два хахаха. Моето МИЛО го помириса след първо впръскване, попитах я за оценка от 1 до 10. Тя каза "Това дори 1 не заслужава, ужасен!". Което обаче лично мен ме учуди, тя харесва TF Tuscan Leather и Ombre Leather, които намирам за много сходни с LV. Наистината началото е доста пронизващо, но колкото повече престоява, толкова по-хубав, плавен, сладникав става ароматът. Тествал съм рефанската версия, но тя наистина и на мен ми беше прекомерно остра и донякъде противна. На ЗАГ изпълнението е много по-меко, ошлайфано, задължително ще го добавя към рафта при следваща поръчка.
Предстои моята гледна точка и за дамските аромати в следващите дни.

Общи условия

Активация на акаунт