Весела Коледна седмичка :) 25.12-31.12

  • 7 337
  • 183
  •   1
Отговори
# 105
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вчера разходих децата си из центъра. Заведох ги на пързалката пред Народния театър. После покрай ЦУМ видяхме тигърчето и в халите хапнахме и т.н Голямият ми син, който едвам го изведох ми заяви "Мамо права беше хубава е разходката". Строят естрадата за Нова година. Ще ходи ли някой там.


Ия как е кученцето.

# 106
  • Мнения: 2 327
Наде, тя цепката се вижда, не може на толкова голямо бебе да я открият чак сега. Поне веднъж са му преглеждали гърлото примерно и щеше да се види. От Пловдив една мама беше писала, че на нейното момченце са я открили късно, защото била покрита с ципа, но това означава, че детето се е хранело нормално. То не може изведнъж да спре да яде, ако е от цепка.
Иначе и е странно твърдението, че може да му има нещо, нали има уреди с които гледат в стомаха направо. Или на толкова малко бебе не могат да ги използват? Тука п оскоро Иги може да каже покрай Мишето.

# 107
  • Мнения: 3 743
...
Ия как е кученцето.

Мисля, че се оправя, но още не е сигурно Confused, по-късно ще дойде доктора да му сложи пак инжекции.

# 108
  • Мнения: 3 743
Вчера видях тези момченца (в двата края на снимката) http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target92.html, но не знам кои са newsm78.  Дороти, да не са твоите деца Thinking а и ти май беше с тях...

# 109
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html

# 110
  • Мнения: 3 743
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html

Вчера се разминахме на сфетофара до министерството на здравеопазването (срещу Шератон). Аз доста позагледах децата, защото ми се видяха познати Simple Smile, ако бях се усетила по-рано можехме да пием по кафе Wink

# 111
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Добре ли се държахме в момента.  Embarassed

# 112
  • София
  • Мнения: 2 262
Някакъв смътен спомен имам че някой скоро си пати от разстройство? Това част от вируса ли е или нещо ново придоби Мишето, оплаква се от силни болки в коремчето и има разстройство от снощи ..... аз обаче вече минах момента с тихата лудост и просто по инерция след като наливах във всички усти лекарства, изкомандвах и мъжа си отваряй устата и добре, че е още в час поне той, че щеше да изпие калия на лъчо за сърцето! Joy Joy Joy
В празничните дни къде се тича на спешен да си имам подготовка?

# 113
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Иги личния трябва да ти е сключил договор с фирма за извънработно време.
Питай него за телефони - пред кабинетите им ги пише.

Напр на съпругът ми лекарката е в друга фирма сключила, а моята и на децата е на Руски паметник. Ако се наложи и бърза помощ /ама няма да се наложи/.


Една приятелка/като бяха малки/ беше дошла на гости и ги хранех и двамата Георги е общо взето злояд и храня от една купичка единя от друга другия и в един момент почвам от една и двамата. Та случват се такива работи.

# 114
  • Мнения: 3 743
Добре ли се държахме в момента.  Embarassed
Да Laughing

Иги, на мен преди години (20, а може и повечко Mr. Green) майка ми вместо да ми даде 3 табл вит.С ми даде 3табл. от някакво лекарство на баба ми за сваляне на кръвното (тя пиеше от тях по половин таблетка). Закараха ме в Пирогов, това беше един от най-кошмарните ми детски спомени - промивки с въглен, оставиха ме в болницата сама (не позволиха на майка ми да остане). Така, че винаги имам едно на ум и поглеждам по 100 пъти какво лекарство давам!

# 115
  • Мнения: 4 585
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html
    Ако се издирваше баща, по-трудно щеше да е. Дороти, отива ти да дундуркаш бебенце.

   Ия, кучетата са жилави, успокой се, няма да умре, а напротив- ще се оправи.

   Три пъти ви броя от тази сутрин, и все излизаме с 1 по-малко. Супервайзора ни Клисуров къде е? Да не би да няма нет на новото работно място?

# 116
  • Мнения: 882
Иги, ако е това като нашето повръщане и разстройство, ще премине бързичко. За два дни. Детенцето малко се отпуска, отказва да се храни, но приема течности. Така, че стискам палци за Нова Година да сте окей.

# 117
  • Мнения: 882
Силвенце, то тази година направо ти е кошмарна. То като ти е тръгнало, защо ли и кучето да не пострада.
През Новата Година ще започнат само хубави неща да ти се случват. Вярвай в това Hug

# 118
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Довечера сме на банкет от работата на мъжа ми, Яни ще остане при майка ми и сестра ми, а те са доста зле  Confused Дано не плаче много малкото мишле...

Иги за разстройството се запаси с хидрасек и ентерол и наливай Мишето с течности. Звънни на личния му лекар и питай с кого е сключил договор за прегледи по празници и почивни дни и нощно време, задължени са да сключат такъв договор, но ви пожелавам да не се стига до такива спешни прегледи, дано му мине бързо на юначето.

А колкото до изкукуригването, много пъти съм се опитвала да наливам лекарства в устата на Иво вместо на Яни, последния път много упорито се опитах да му набутам биберонът-залъгалка, той се дърпа, аз бутам, а Яни гледа с особен поглед отстрани  Crazy

# 119
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   . Дороти, отива ти да дундуркаш бебенце.

     Три пъти ви броя от тази сутрин, и все излизаме с 1 по-малко. Супервайзора ни Клисуров къде е? Да не би да няма нет на новото работно място?

Особено момиченце нали, пък и синеочко.


Клисуров предупреди че е в отпуска, а след Нова година е на работа и малко ще може да се включва.

Общи условия

Активация на акаунт