Прахосмукачка с воден филтър???

  • 10 959
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 948
Имам Цептер с воден филтър.За преимуществата знаеш какви са.Недостатъците-много са тежки и обемни,миене на контейнер и филтъра,който се състои от 3 платмасови части и един дунапрен.Мен лично ми е страшна досада,но чисти добре и я търпя заради малкия-у нас се събира много прах.А и като знам колко пари дадох за нея... ooooh!

# 46
  • Мнения: 3 835
Весело посрещане на Новата Година.

То се е видяло, че не са измислили още прахосмукачка, дето сама да чисти. Извода, до който стигнах, вследствие на тази тема е: Ще си я купя тази прахосмукачка, и ще си наема чистачка, да се бори с нея. Mr. Green  hahaha Joy

# 47
  • Мнения: 22 948
Весело посрещане на Новата Година.

То се е видяло, че не са измислили още прахосмукачка, дето сама да чисти. Извода, до който стигнах, вследствие на тази тема е: Ще си я купя тази прахосмукачка, и ще си наема чистачка, да се бори с нея. Mr. Green  hahaha Joy
Грешка-има прахосмукачки,които чистят сами.
http://images.ciao.com/ies/images/products/normal/692/Zasprom_As … Robot__739692.jpg
Ето това чудо Заспром,както и на Електролукс и Самсунг. Ето ви клипче.Тези прахосмукачки ги има от 4-5 години вече.Това са мини-роботи,които сканират стаята и си правят схема на работа,имат уеб камери и може да ги контролирате през инернет.
http://youtube.com/watch?v=JA_7Qb8H6mc&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=wvdlMQUo13M
Има такива,които даже мият.
http://youtube.com/watch?v=jmoWAvwSSWc&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=8Pl7R9tLN-M&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=h0gfPVAo9cM&mode=related&search=

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 14:30 от ДесиХ2

# 48
  • Мнения: 3 835
Купих си прахосмукачката!!! newsm44

Бианка, не се чуди, отивай, и си я купувай, много е хубава и няма нищо сложно в използването й. Вече започнах да прахосмукача, супер е. Много ме кефи телескопичната тръба, такава не бях виждала. Прочетох упътването, и много бързо се ориентирах, кое как, и защо. Няма нищо сложно. И след всяко чистене се изплаква само единия филтър, което е много лесно. Тина К., ми прати снимки, и ми обясни предварително нещата, Hug но в интерес на истината ми се струваше по-сложно, сега като я взех се оказа много просто и лесно, супер е! И големината й е точно такава, каквато очаквах, толкова са големи и тези по 2000евро, само дето за тия пари, не им дават и приставките за перящите функции. Mr. Green Сега съм запретнала ръкави и почвам............... newsm79 newsm79

П.п. Момичето в магазина беше много любезно, и изобщо не се опита да ме разубеждава, сигурно съм гледала страшно. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 22 948
Със здраве да си прахосмучеш с нея. Wink

# 50
  • Мнения: 2 196
Честито!Със здраве да си я ползваш!  bouquet
От кой магазин я купи?
Може ли да се мият наистина прозорци с нея?
 П.П. По-малка е от Рейнбоу-а/тези от 2000 евро/.Имах нещастието да се сдобия с това чудо,едва се отървах от него.Никой не си направи труда да обясни,че  перящата и миещата прозорци приставки не влизат в цената и за да ги получиш трябва да се правиш на маймуна. Confused

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Честито! Интересувам се намират ли се лесно препаратите за пране по  битовите химии.

# 52
  • Мнения: 19 490
Честито! Интересувам се намират ли се лесно препаратите за пране по  битовите химии.
По-добре ги потърси в магазините, където продават самите прахосмукачки. Малко са скъпички, но пък стигат за дълго време.

# 53
  • Мнения: 3 835
От кой магазин я купи?
Може ли да се мият наистина прозорци с нея?
 П.П. По-малка е от Рейнбоу-а/тези от 2000 евро/.Имах нещастието да се сдобия с това чудо,едва се отървах от него.Никой не си направи труда да обясни,че  перящата и миещата прозорци приставки не влизат в цената и за да ги получиш трябва да се правиш на маймуна. Confused

От Денси в Люлин, до Практикер. Тази, с която се мият прозорци, е тази където са ти я предлагали на теб, за 599лв., същата като моята, плюс парогенератор. Т.е., има допълнително, нещо като пароструйка. Но разликата в цената е съществена, 349лв. - 599лв..
Това за маймуните, си абсолютно права, моя приятелка си купи такава, стана на маймуна, и пак не и дадоха приставките за пране. 

Препаратите си ги купуваш от Денси, 10 пликчета с прах, и един препарат против разпенване. Всяко е по 4.50, но са за много време. На нас препаратите, нямам представа защо, не ни ги таксуваха на касата. Касиерката реши, че вървят с прахосмукачката, и не ги плащахме. Mr. Green  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 196
Благодаря. Grinning
Ще се почудя още малко и най-вероятно ще я купя.
Чуденката ми е колко точно ще я ползвам,защото се местим в ново жилище ,а там няма да има килими,мокети и остава за пране един диван.
Но пък казваш,че и за обикновеното ежедневно чистене е удобна за употреба... Thinking
Много ми се щеше да мие прозорци,обаче пък не ми се дават 250лв отгоре само заради това.
Накрая ще си взема една парочистачка и ще карам с нея. Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 835
Но пък казваш,че и за обикновеното ежедневно чистене е удобна за употреба... Thinking
Много ми се щеше да мие прозорци,обаче пък не ми се дават 250лв отгоре само заради това.
Накрая ще си взема една парочистачка и ще карам с нея. Crossing Arms

Абе, всеки ден да я влачиш, не е толкова малка. Аз при всички положения, ще си взема от тези, дето ги рекламират по ТВ, имах такава, и съм много доволна. Ползвах я вместо метла. За килимите, не знам какво да ти кажа. И ние сме в нов апартамент, и аз се бях заинатила, че няма да слагам никакви килими. Но след ок. 2г., все пак си сложих едни малки килимчета, по друго си е, да стъпиш на нещо мекичко. Но и без килими, много хубаво мие плочките. Днес си ги измих, и дори фугите успях да поизчистя, малко от малко. Аз съм имала преди перяща Делонги, но тази е много по-удобна и е по-малка. А и за диваните, въпреки, че моите са тапицирани с тая дамаска , дето не хваща ликета, и много лесно се поддържа, като минат няколко години, си се зацапва, и си има нужда от по-сериозно изпиране.

Общи условия

Активация на акаунт