втвърдена,лющеща се и сърбяща кожа на веждата

  • 5 447
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 935
Здравейте момичета,
в основата на едната ми вежда до носа кожата ме сърби ужасно, втвърдена е ,леко зачервена и се лющи .това продължава доста дълго време-от лятото.Прилича на лишей Лекарката ми каза че е раздразнена и да сменя гел-пяната за измиване,но нямаше ефект Знам че не се умира от сърбеж но ми е много некомфортно Моля ви ,ако знаете някакво мазило споделете

Благодаря и Весела Коледа

# 1
  • Мнения: 2 237
Аз имах нещо подобно.Мазах го със Антимико бета (спирт) и крем против гъбички Дипрозон.При теб не знам какво е,но ако е гъбичка  ще мине от антимикобетата.

# 2
  • Мнения: 44
Гъбички.Аз се мажа с крем против гъбички-Микодермин или Ламизил и макар че са за крака минават! Лошото е, че след време се появават пак, но...пак мажа Laughing

# 3
  • Мнения: 1 640
Препоръчвам ти балсам интензив 50 мл на Д-р Тайс.Ползвам го редовно за атоп.дерматит на детето!Подходящ е за бебета и възрастни с невродермити.,т.е. за мн.суха,лющеща се кожа!Има и измиващо ДУШ-Олио за тяло на Д-р Тайс!

# 4
  • Мнения: 463
имах същия проблем и лекарят ми предписа Дактакорд. Периодично ми се появява отново и това ме дразни, нищо, че като го млецна с Дактакорда и минава

# 5
  • Мнения: 1 935
благодаря ви момичета
май ще се окажат гъбички а като знам колко са упорити...но защо на веждата ,не се ли появяват на влажни места между пръстите например
а Дактакорд против гъбички ли е,Eden

# 6
  • Мнения: 463
ох, като го купих, четох упътването, но беше отдавна... мисля, че е за гъбички, ама да не те подведа нещо. по-добре попитай в аптеката или някой лекар

Общи условия

Активация на акаунт