Парфюмът-секссимвол !

  • 10 638
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
А някой може ли да ми даде инфо за Angel innocent на Thierry Mugler,че не мога да го намеря в парфюмериите,по описанията е нежен и мирише на бадем,а сладникав ли е (че не обичам сладки парфюми) и траен ли е? newsm78

В Бюти зон на Витошка и Мол София.
Изключително траен.
А по темата -Angel както  за жени така и мъже е моят фаворит.
Съжалявам за инфото за Angel innocent -сега погледнах ,че не си от София.
А да си виждала  Innocent Summer Flash на Thierry Mugler  ?

# 31
  • Мнения: 14 489
според мен е строго индивидуално. не мога да кажа кой парфюм е секси, но съм чела че Мицуко на Герлен е парфюм който има съставка, който мирише като феромоните които отделя жената като е възбудена. това ако не секси, кое? Party

# 32
  • Мнения: 440
Аз си търсех по същите критерии и го намерих за себе си: "Srepentine" Roberto Cavalli. Страхотно мирише на моята кожа. Един приятел ми направи следния комплимент: "Толкова страхотно миришеш, че съжалявам че си омъжена". Grinning
Успех в търсенето!

# 33
  • София
  • Мнения: 421
А някой може ли да ми даде инфо за Angel innocent на Thierry Mugler,че не мога да го намеря в парфюмериите,по описанията е нежен и мирише на бадем,а сладникав ли е (че не обичам сладки парфюми) и траен ли е? newsm78


В Бюти зон на Витошка и Мол София.
Изключително траен.
А по темата -Angel както  за жени така и мъже е моят фаворит.
Съжалявам за инфото за Angel innocent -сега погледнах ,че не си от София.
А да си виждала  Innocent Summer Flash на Thierry Mugler  ?
Пак там го имаше лятото.Сега не съм проверявала,но много е  възможно да не е свършил /въпреки,че беше лимитирана серия/.Бюти зон са вносителите на парфюмите на Thierry Mugler.

# 34
  • Мнения: 1 929
Emporio -Armani i Adict na Dior страхотни са

# 35
  • Мнения: 3 447
Преди време в офиса дойде нов колега - абсолютно невзрачен и никакъв. Обаче ухаеше божествено... всеки път като минаше покрай нас, ни омекваха коленете - не само моите, а на всички жени в офиса  Crazy Като станахме по-близки, го разпитахме какъв е тоя невероятен парфюм - оказа се Jungle на Kenzo. Реших да си пръсна малко на ръката - ами на моята кожа миришеше отвратително  Sick Явно наистина е въпрос на комбинация между парфюма и индивидуалната миризма.
Иначе за мен Парфюмът е Venezia... но не го внасят вече  Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз си търсех по същите критерии и го намерих за себе си: "Srepentine" Roberto Cavalli. Страхотно мирише на моята кожа. Един приятел ми направи следния комплимент: "Толкова страхотно миришеш, че съжалявам че си омъжена". Grinning
Успех в търсенето!
Мда забравих го този парфюм и аз много го харесвам и мъжа ми също. Но първия път, когато си го купих и бях впечатлена приятелката ми се напръска и меришеше по съвсем друг начин. Въпрос на съчетание е наистина

# 37
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Иначе за мен Парфюмът е Venezia... но не го внасят вече  Confused

не го произвеждат вече !

# 38
  • Мнения: 2 414
А някой може ли да ми даде инфо за Angel innocent на Thierry Mugler,че не мога да го намеря в парфюмериите,по описанията е нежен и мирише на бадем,а сладникав ли е (че не обичам сладки парфюми) и траен ли е? newsm78


В Бюти зон на Витошка и Мол София.
Изключително траен.
А по темата -Angel както  за жени така и мъже е моят фаворит.
Съжалявам за инфото за Angel innocent -сега погледнах ,че не си от София.
А да си виждала  Innocent Summer Flash на Thierry Mugler  ?
Пак там го имаше лятото.Сега не съм проверявала,но много е  възможно да не е свършил /въпреки,че беше лимитирана серия/.Бюти зон са вносителите на парфюмите на Thierry Mugler.
Мерси ще проверя там. Wink

# 39
  • Мнения: 1 318
Crystal Noir  Flutter
+ Apparition на Ungaro Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 111
  Любопитна съм, дали авторката на темата е добила ясна представа за това кой парфюм е най-секси.Мисля, че по-голям ефект щеше да има ако бе посетила магазин за парфюми. Peace

# 41
  • Мнения: 1 290
  Любопитна съм, дали авторката на темата е добила ясна представа за това кой парфюм е най-секси.Мисля, че по-голям ефект щеше да има ако бе посетила магазин за парфюми. Peace
Посетих,но пък доста хора ми дадоха идеи какво да душкам  Flutter

# 42
  • Мнения: 264
Определено Кристал Ноар на Версаче! 1година го ползвах и за коледа пак си го купих. Мнооого готин!  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 243
Angel Innocent на Thierry Muggler!  Heart Eyes Умирам за този парфюм. Да,леко е сладникав,но точно заради това е много траен! И е адски секси... Crazy

# 44
  • Мнения: 2 575
Точно в момента съм на вълна зимен парфюм и темичката ми е добре дошла   bouquet
Но каквото и да си говоря - не харесвам твърде тежките миризми от тода на Angel или Lolita Lempiska,

за секси - спокойно мога да обявя ORGANZA-та на Живанши (първата), както и една друга мама беше казала.

Сега се колебая между купуването на PreimerJour ( май ще го оставя за лятото) , BeyoundParadise na Estee Lauder или последния EMPORIO - ARMANI и май ще остане EMPORIO-то.
Всъщност ще проверя и Версачето, за което доста мацки споменават - доесга винаги съм подмминавала щанда на Версаче в BeautyZone Confused

Общи условия

Активация на акаунт