Дайте ми кураж...

  • 3 375
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 695
Не се страхувай - предстои ти най-хубавото в живота !!!

# 46
  • Мнения: 1 183
Мами здравейте отново!Ето,че дойде и термина,но нищо,бебока неиска още да излиза,само се протяга и хълца а ние само чакаме момента и сме в голямо нетърпение,значи ще е ЕВРОПЕЙСКО бебе  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 273
Кураж и успех. И аз чакам ама нещо-нищо. Никакви признаци. Вече се побърквам #Crazy
Айде дано всичко мине добре пук когато тогава Laughing

# 48
  • Мнения: 1 183
Кураж и успех. И аз чакам ама нещо-нищо. Никакви признаци. Вече се побърквам #Crazy
Айде дано всичко мине добре пук когато тогава Laughing
Ами и аз  така,никакви признаци,чувствам се добре,ама си права когато тогава,ще си почакаме малко и ще чакам да се похвалиш,успех Peace

# 49
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Кураж и успех. И аз чакам ама нещо-нищо. Никакви признаци. Вече се побърквам #Crazy
Айде дано всичко мине добре пук когато тогава Laughing
Ами и аз  така,никакви признаци,чувствам се добре,ама си права когато тогава,ще си почакаме малко и ще чакам да се похвалиш,успех Peace
Айде, мацки, стискам ви палци за две здрави и пухкави европейски бебчета! Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 3 760
Споко, миличка! Бебчо най-добре си знае кога да се появи на бял свят! И ще го направи подобаващо!
Леко и бързо раждане ти пожелавам и чакам да се похвалиш!   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 289
Кураж и успех. И аз чакам ама нещо-нищо. Никакви признаци. Вече се побърквам #Crazy
Айде дано всичко мине добре пук когато тогава Laughing
Ами и аз  така,никакви признаци,чувствам се добре,ама си права когато тогава,ще си почакаме малко и ще чакам да се похвалиш,успех Peace


Айде и аз да се пиша в чакащите-накрая е най-изнервящо и напрегнато.Успех и леко раждане на всички.  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 289
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да си отгледаме живи и здрави европейчета-те затова не бързат,за да хванат евро съюза  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 104
Ето и аз съм към края и също много се притеснявам от самото раждане и от това дали ще се справя с гледането на бебето.Но все си казвам, че щом другите са могли и аз ще се справя. Особено като ми тежи корема, като ми се получат отоци по краката и ръцете, като не мога да си намеря удобна поза...нямам търпение да родя. Пък каквото ще да е! Искам да си гушна малкото съкровище час по-скоро!

# 54
  • Мнения: 1 183
Ето и аз съм към края и също много се притеснявам от самото раждане и от това дали ще се справя с гледането на бебето.Но все си казвам, че щом другите са могли и аз ще се справя. Особено като ми тежи корема, като ми се получат отоци по краката и ръцете, като не мога да си намеря удобна поза...нямам търпение да родя. Пък каквото ще да е! Искам да си гушна малкото съкровище час по-скоро!
Чувството наистина с всеки изминал ден става по-силно и по-силно,аз вече съм в такова очакване,че изобщо не мога да спя,ти имаш още време така,че се опитай да се наспиваш поне и ти пожелавам накрая прекрасно бебче Peace

# 55
  • Мнения: 41
И аз съм така   Peace....чакам  Thinking ,което май е по гадно, защото си в напрежение. #Crazy Докато се чувствам напълно готова в следващия момент умирам от страх newsm78  ..
Не знам,  newsm78 така или иначе беб4о трябва да излезе,така че не се притеснявай ...най важното е да е живо и здраво  Hug
Стискам палци скоро да се похвалиш с добри новини     bouquet

# 56
  • Мнения: 3 069
Хей, момичета Simple Smile
Изненадайте ни с европейско бебоче де.
Да не забравите да пишете и в тази тема, при нас които ви подкрепяме Grinning
Всичко да мине като по вода newsm10

# 57
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Леко раждане и прекрасно бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 35 946
Кураж и успех на всички, които очакват скоро своето бебче.
Леко раждане  Grinning

# 59
Мами здравейте отново!Ето,че дойде и термина,но нищо,бебока неиска още да излиза,само се протяга и хълца а ние само чакаме момента и сме в голямо нетърпение,значи ще е ЕВРОПЕЙСКО бебе  Laughing

I az sam taka, ostavat mi sedmica-dve do rajdane i se pritesniavam pove4e za bebeto. Dali e dobre vatre v men i iskam da izlezne pove4e zaradi samoto nego:) Ti da ne bi da pie6 Magneri4 ili Magnerot i zatova bebo da ne izliza?

Общи условия

Активация на акаунт