Божествено дълги коси

  • 79 314
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 050
Я, и такава тема ли имало. Ето ми я косата от преди 2 месеца - http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/DSC04615.jpg?t=1168891869
Всъщност хич не беше в добро състояние, омазняваше се (а косата ми винаги е била суха) и на нищо не приличаше. Накрая се подстригах малко и се пооправи. Сега е в прилично състояние, но пак ще я подстригвам и мисля да се боядисам в червеникаво (така или иначе се боядисвам заради купищата ми бели косми).

много ти е хубава косата  bouquet

# 211
  • Мнения: 220
Хубава тема.Хубави коси. А може ли да споделите какви шампоани използвате.  bouquet

# 212
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
БУХТИЧКА, поздравления за прекрасната коса! Peace Моята също е къдрава, но расте ужасно бавно, мажа си корените със Себорал форте, т.е. с чемерика,  Rolling Eyes но от лосиона много ми изсъхва косата тя и без друго е суха.
Бреййй,туй сефте го чувам.Я дай малко повече инфо за мазилото,че само това май не съм опитвала вече.

Поздрави.  bouquet

Себорал Форте е по принцип лосион против пърхут, но на шишенцето пише, че стимулира растежа на косата  Peace

# 213
  • Мнения: 1 354
А каква му е цената горе-долу?!От аптека ли да го търся,от дрогерия ли,от козметичен магазин ли,от парфюмерия ли?

Колко му  е грамажа?За колко време ти стига?Кога видя първите резултати?От кога го ползваш?Като цяло с какво си третираш косата?

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 214
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Цената му е 1.55 лева - продават го в аптеките. Представлява билков екстракт, но не помня имената на билките. Аз го купих на мъжа ми, заради пърхута / за което наистина действа / и тогава прочетох, че става и за стимулиране на растежа. Много икономично се ползва, защото с сипва на един памук и се втрива в корените само, без да се изплаква. Шишенцето мисля е около 100 мл. На мен косата доста ми се омазнява, но Себорала действа добре против прекомерно омазняване. Аз съм писала по-горе и за домашната маска, която ползвам и я комбинирам сега с него.

# 215
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Я, и такава тема ли имало. Ето ми я косата от преди 2 месеца - http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/DSC04615.jpg?t=1168891869
Всъщност хич не беше в добро състояние, омазняваше се (а косата ми винаги е била суха) и на нищо не приличаше. Накрая се подстригах малко и се пооправи. Сега е в прилично състояние, но пак ще я подстригвам и мисля да се боядисам в червеникаво (така или иначе се боядисвам заради купищата ми бели косми).


Страхотна коса.  Peace

# 216
  • Мнения: X
Аз съвесм случайно си причиних нещо на косата- не е нарочно, но след задълбочен размисъл и проби установих какво ме накъдря така .
Когато си купих масло от чаено дърво и едно лавандула започнах да се чудя как да го свърша за 3 месеца - и реших да разредя и без това гъстия си като желе шампоан с розова вода и да сложа няколко капки от двете масла. Резултът е трансформифане на чупливата ми коса в къдрава. Опитах с друг шампоан и пак си стана чуплива, каквато си я знам по принцип.
Вчера се изкъпах отново с новата ми "формула" - днес съм къдрава.  newsm78може и да си въобразявам,че е от това, но главата ми сама си знае Thinking

# 217
  • Мнения: 1 354
А чисто права коса дали би могла да се начупи чрез изобретението ти? newsm78

# 218
  • Мнения: 812
Дай да изпробваме

# 219
  • Мнения: 327
И аз обожавам дълги коси, но max до кръста.
На Бухтичка косата е страхооотна  Hug де да имах и аз такава  Crossing Arms
А ето я и моята, но преди да родя /сега ми e черна с червени кичури, но мисля пак да минавам на стария вариант - blond:)/:

http://www.bgphoto.net/photos/9705/o633048297980739887.JPG

# 220
  • Мнения: 1 354
Лелееееееееее като видя дълга руса коса и ми омекват колената.
Страшна работа!!!Браво,браво!!
Пак да се изрусиш! Whistling

А как я поддържаш?Как расте?На снимката изглежда много жива,а е руса. Tired
Как добиваш този waw ефект? newsm78 Blush

# 221
  • Мнения: 1 354
Sunsunny я кажи ти така ли си си поддържала тая красота,русата ти грива.
Случайно попаднах на това и реших да го споделя http://www.fema-bg.com/index.php?m=1205&lang=1  Има ли нещо,което не е вярно?

А другите мами къде зачезнахте?Я кажете как се поддържа руса дълга коса?! Whistling newsm78

# 222
# 223
  • Мнения: 92
Хубава тема.И моите коси са дълги. Peace

# 224
  • Мнения: 1 354
Ами като ти са дълги косите,давай да ги видим!!!

Айде бързоооооооооо  Whistling Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт